0

Za miesiąc zrobi się ciepło i wszystko wróci do normy. Zapraszam do dyskusji

0

@krzychu1526 myskey, że większość Piemonte jest już zarażona.

0

@palindrom1 Juventus na 100 procent nie zagra z Lyonem. Nie wiem czy pójdą walkowery czy co, ale nie wierzę, że Juventus do września zagra jakikolwiek mecz. Trochę bez sensu bo połowa drużyn już gra dalej a co z resztą?

2

@WildKidzML wystarczy w dół zjechać. Dobrze go paryżanie wyjaśnili

1

@Serek pół roku przerwy Leo zrobi dobrze,zwłaszcza, że zaraz Copa i takich wakacji nie miał od chyba 20 lat

0

@DonMatteo901 inny trener i klub i Arnolda nie ma

0

@Szicek10 właśnie tak się powinni załatwiać sprawy w futbolu. Sprowadzając na ziemie dzieciaka

3

Komentarz usunięty

2

@zodiak_10 znając sympatycznego Norwega to coś pierdzielnal w ich kierunku po drugiej bramce te trzy tygodnie temu i stąd reakcja.

0

@Janiama cztery tygodnie temu to we Włoszech nikt o wirusie nie słyszał,to wszystko to kwestia dwóch tygodni zaledwie

1

@Janiama ja jednak rozumiem w pewnej materii rząd. To oni odpowiadają za to co się dzieje i nie mogą tak o zamknąć wszystkiego bo ktoś myśli,że tiki tu przyjdzie, zbyt wiele pieniędzy by przepadło i zbyt wiele firm upadło. Co by się stało gdyby zamknęli kraj na miesiąc i wirus okazał się blachostka która we Włoszech tylko lekko dziabnela kogoś? Wszyscy rządzący zostali by z błotem zrównani. Jak dla mnie reagują w idealnym momencie

0

@Criss18Barca wszystko po kolei. Z pewnego źródła wiem, że biorą się teraz za transport międzynarodowy. Żeby przytrzymać wiaderko pełne z wodą trzeba pier zakręcić kran, chyba słuszna metefora

1

@draxidox a co UNICEF zrobił dla Nepalu? Nawet flaga nie ma czterech kątów. Gdzie tu sprawiedliwość?

0

@Gomo55 panie w takiej cenie to maseczki nie kupisz

0

@SuperVegeta dopiero teraz się skapnales że zawsze był Honaudu? ;D

0

@cchesterr43 a co byś zrobił jako włodarz miasta? Pozwolił jej wyjść i zarazić innych czy dalej trzymał ją i zagłębiał w depresji i innych traumach, których zaraz nabierze?

0

Robiłem w życiu dużo dziwnych rzeczy,ale nic nie pobiję tego,że kiedyś próbowałem wstrzymać powietrze i pobierać tlen od wody. Co jest zabawniejsze to w malutkim stopniu działało.
Pytanie brzmi czy pijąc h2O2 mam większe szansę nie oddychać i tylko pić wodę utleniona, i przeżyć oczywiście;D? XD

0

@kamilos1214 sportowca nie dotknie bo wirus nie radzi sobie z odpornym układem odpornościowym. Po prostu sam organizm do zwalczy

0

@Kaperan1357 godzinka spacerku nikomu nie zaszkodzi

4

@FCBeSeM fajnie by było znów zdobyć mistrza w marcu:)

0

@Toretto a masz pomysł jak tego uniknąć?

0

@TheNekro94 a to by było dosyć zabawne. Wiadomo świat się skończył a ja szedłbym do szopy żeby zrobić miecze, pewnie bym musiał rodzinę zabić. Raz się żyje!

1

@Bykunn jesteś moim ulubionym użytkownikiem wraz z Avade podczas tej pandemi!

2

Mimo wszystko dograł bym rozgrywki do końca,nawet bez publiczności. Bo niby czemu nie? Nie wierzę,że akurat te sto osób które będą przebywać na stadionie nie potrafią o siebie zadbać i nikt nie obierze ich ochrona. W końcu na coś będą mogli wydać swoje pieniądze i postaraja się o codzienne badania i rutynową opiekę,ale i kwarantannę. Bo dla mnie to nie problem żeby oni przebywali tylko w domach i na treningach, z rodziną i drużyna. Nikomu nic się nie stanie jeżeli będą przestrzegali procedur. Zawieszanie rozgrywek, przesuwanie, dogrywanie czy odwoływanie jest kompletnie bez sensu bo nic to więcej nie pomoże s tylko rozwali ten i pewnie następny sezon

0

@masakrator05 myślę, że moja stacje zamknął wkoncu. To kwestia czasu jak ktoś się zarazi

0

@FDJ wczoraj o tym pisałem, nie chce mi się tłumaczyć kolejny raz,że to nie Arthur czy De Jong są problemami Barcy. Problemem Barcy jest to,że przed dwoma SP są dwie 10, i tylko jedna z nich stara się być ruchliwa. Wczoraj Lipsk pokazał jak ruch z przodu i na skrzydłach dodaje paradoksalnie skrzydeł pomocnikom. Nasza sytuacja kadrowa jest fatalna bo jeżeli się nie mylę w tej chwili zdrowy jest tylko De Jong, Busquets u Vidal, na mecz w lidze mistrzów jest uwaga!!! Tylko De Jong;0 tylko De Jong. Możliwe,że wróci Roberto i Rakitic,ale nic nie jest pewne. Zwłaszcza w tym klubie.
Jeżeli chcemy grać do końca sezonu 4 pomocnikami i dwoma napastnikami jak za Valverde to na zmianę musimy mieć kolejne 4 chłopa, ponieważ pierwszy garnitur to muszą być gladiatorzy, żeby wybiegać mecze,co w naszym przypadku jest niemożliwe. Skrzydłowi, 9 a nie pomocnicy

0

Jak będziemy mieli wyjazdy w pierwszych meczach i odpadną drużyny które przegrały w pierwszych meczach to wygrany ligę mistrzów.
Zapraszam do dyskusji.
( Wiem,że Napoli jeszcze nie przeszliśmy)

0

@Bartek22 coś jak Wague na prawej obronie. Tylko czemu oni szans nie dostali

0

@Mns21 i oby z Marcelo

0

@bartoszekkk pamiętaj jak kiedyś grali bez Salaha i Firminho,tylko jaki to był mecz;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?