jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ramos9248 cztery na rękę to już przyjemność by była. Ja żeby mieć cztery muszę robić po 230 godzin
0
@Ramos9248 generalnie to kwestia psychiki. Myślę,se walory w prime time miałem nawet na 3-4 minuty ale głową nie pozwalała
0
@msmsms jak to mój trener mówił. Wieczorkiem do meczyku mogę tak do jutra,jeszcze w lewej ręce kanapeczki i piwko na popitke.
0
@Pilka_jest_okragla generalnie szacun za Todibo.bo to czysty talent z nikąd i prawie za darmo. Dwie klasy wyżej niż Marlon i klasę lepiej niż Mina
0
Coś ostatnio chyba Adama nie gra w pierwszym, forma czy jakaś kontuzja?
0
@tadzik447 kiedyś wciągnąłem kometę. Przysięgam, nic fajnego;(
1
@takisobiektos wolałbym w tym Milanie siedzieć i chociaż uczyć się od ibry. Zawsze można było ubłagać zarząd o transfer do PL. Szczerze, gdy tylko usłyszałem,że wygrał Herte z nowym projektem sportowym to już byłem pewien,że to będzie ogromny niewypał. Nikt nie pamięta Gameiro z PSG czy Dzeko z City,albo Lavezziego z PSG. Swoje zdobyli ale byli tylko piłkarzami przejściowymi bo było jasne, że gwiazdy to dopiero przyjdą i teraz kto o nich pamięta?
Piątek się odbije prędzej czy później, z Milanu to trzeba było odejść latem kiedy było widać,że coś jest nie tak
0
@Sztosik widziałem ludzi szczęśliwych którzy pracują w polu tylko po to, żeby mieć co zjeść i potem pracują w lesie żeby było ciepło w zimę. Uważam,że im w życiu niczego nie brakuję
0
Boże Krzysiu ale to był fatalny wybór. Nadal agenci Krzysia to barany z zamkniętymi oczami. Mówię tak od chwili transferu i w 2 bundeslidze też tak będę mówił. Co za zjazd
0
@FafitFCB uważaj zaraz cię zjadą, że nie komentuj jak cię to nie obchodzi
0
@kamilo0066 to chyba lepiej zajechać pierwszy skład
0
Shaqiri, Jones, Minamino. Czemu oni nie mogą zagrać?
0
@michaleu chłopski na tv gry swoje wiedzą i jestem pewien, że oni już znają mniej więcej datę premiery. Nowa generacja i GTA 6,albo GTA las Ventura. Sporo opcji jest,ale jedno jest pewne. GTA się tworzy
0
@Avada Kedavra ostatnio jesteś odpowiedzą na każde moje pytanie
1
Czemu nie na coli truskawkowej?
1
@Kengo to był słabiutki mecz Brazylijczyka xd
2
@Colon myślę, że Chińczyki byli by zachwyceni staropolskimi makowcem mojej babuni!
4
@Kajtek77 to jest oczywiste. Omotać cały naród niemiecki, wprowadzić zagrożenie dla całego świata to nielada wyczyn.
0
@FDJ szczerze? Jakby odwalić taką akcję na czele z Chwytliwym, Avade i socjopatą to byłby hit xD
0
@Tomo_95 słuchaj mordziaty, drugi sezon był dla mnie lepszy, pech Luisa do transferów był okropny bo w zasadzie tylko transfery z pierwszego okienka wypaliły. Nigdy tak dobrze nie oglądali się Barcy jak w tedy.. śmiem twierdzić,że gdyby Gomes, Denis, Arda, Aleix i Paco obudzili się pewnego dnia i coś by im się w głowie przestawiło to Barca by obroniła LM. Luis też miał pecha bo odszedł mu Puyol ( koniec kariery) odszedł Xavi, Alves no i Iniesta z Masherano w zasadzie już kończyli poważną piłkę. To były ogromne straty, którym Gomes, Denis czy Arda nie podołali. Z perspektywy czasu to liczba pucharów Enrique była niesamowita biorąc pod uwagę sytuację kadrowa, która była fatalna. Tyle piłkarzy z najwyższej półki odeszło i tak walnelismy Real 3-2 są piękne czasy!
7
@Avada Kedavra swoją drogą to by było interesujące,jakby tak makowca upiec i częstować kibiców
0
@FDJ jak ktoś chce się przejechsc na trip na mecz to zgłaszam swoją chęć
0
@lucca87 kupowanie 9 to jest bezsens. Mamy Martina i Suareza. Skoro Luis wchodzi w zaawansowany wiek to fajnie jakby miał godnego zmiennika i myślę,że Martin spokojnie może zdjąć z niego 1/3 minut. Zajmijmy się kupnem Neymara a lepiej bo kreatywność i ruch na skrzydłach narazie nie istnieje. Co do Trincao to wszystko fajnie,ale ja nie wierzę w lewonożnych skrzydłowych - Malcom, Perez, dziś Griezman w zasadzie. Dojdzie nowe popychadło lewego skrzydła i zatraci z 75% walorów, no i z całym szacunkiem wolę dać Grać Dembele, który wreszcie będzie mógł przepracować całe lato i nikt go nie będzie gonił. Osumane jest nietuzinkowy,nadal szybki, choć pewnie do starej szybkości już nie wróci to i tak wolę dać mu jeszcze szanse niż znów widzieć przekładkę do siebie i oddanie do Alby
9
@sendesara niedoceniana Enrique ale dla mnie to drugi mózg po z Guardioli
1
@Avada Kedavra tak. On już Atleti nie odejdzie
0
@Chwytliwy skończy na lewym skrzydle i tyle go widzieli
0
@Kettger to nie było 10 lat temu czasem?
0
@Krisgum miałem w Austrii i Czechach ten sam problem,
3
@Tomek_TF no bo głowę spuszcza xD Messi jest na pewno dobrym kapitanem. Z resztą ktoś kto tyle wygrał i tyle przegrał musi być świetnym przywódca. Nie każdy ma takie szczęście przegrać mundial i dwa razy copa America i to wszystko w finale. To, że kibice chcą darcia się Leo to tylko ich oczekiwania. Sporo momentów się zapomina jak np gdy opieprzal Griezmana i Fatiego,szkoda. Leo w najlepszych latach swojej kariery sporo stracił - trzy ligi mistrzów Realu, rozgrywki reprezentacyjne, nagrody indywidualne i uznanie w oczach reszty ludzi po konpromitacjach. Ile razy słyszałem, że Leo nie umie odwracać losów meczu, szkoda, że nikt nie pamięta gdy Cr dostawał 5-0, 4-0 od nas albo 4-0 od Atleti i był przefatalny w tych meczach
0
@mindbender84 a btw wszystkie te wibromasaze, krzesła, szale itp to pic jakich mało,nie wiem jak masowanie tkanek swojego ciała można powierzyć maszynie. Raz byłem na targach i dali mnie na takie krzesło. Oczywiście podeszli do wszystkich jak do kretynów i wciskali kity jakie to dobre. Szkods, że ja ręcznie wykonuje masaże i bardzo dobrą mam perspektywę co jest dobre a co zle. Takie krzesła to tak jakby iść na -20 , odpalić auto wrzucić 1 i z całej siły pedał gazu, ciekawe ile wasze auta to wytrzymają