8

@DaPi wszystkie domowe to absolutne złoto a tę z piorunem, czarna i żółta to mistrzostwo świata. Zróbmy jakaś petycje o te stroje, one by się rozeszły jak świeże bułeczki

0

@JimMorrisonFCB to życzę awansu do PL . Skoro jesteś ich obserwujesz i coś o nich wiesz to na pewno kojarzysz Pana Chambersa, który w Fifie 14 był istnym kozakiem,gdyby był tam ten system,że każdy może być super zawodnikiem co w Fifie 20 to wbilbym nim z 90 spokojnie;)

0

@beznicku1000 psychopaci są takim odłamem społeczeństwa, że fascynacja nimi nigdy mi się nie znudzi. Większość to inteligentne lwy, które mają mózg na poziomie nie jednego doktora czy profesora

1

Komentarz usunięty

1

@fart muszą mieć reset,zwłaszcza,że cały czas grają jedna 11 a to dziwne bo spokojnie Jones czy inny rezerwowy mógłby grać za resztę. Myślę,że nie tyle fizycznie zrabali tylko bardziej psychicznie nie dali rady odrabiać

0

@potrojnakorona w Premier League czasem Liverpool ich nie przebił?

0

Klopo jest mistrzem podnoszenia morali zawodników po takim meczu! Ludzie on zrobił imprezę z Maintz gdy z ligi spadli,wielki trener i człowiek

1

Patrzę w tabele i moje ukochane York City jest pierwsze w National League, życzę im powrotu do League Two i kolejna kariera leci tym zespołem w Fifie. W Fifie 14 wygrałem nimi wszystko co się da. Macie swoje ulubione i znienawidzone zespoły z najniższych lig w Fifie? Ja od zawsze York, Northampton, Chesterfield a no takiego Cambridge, Forest Green czy Grimbsy Town to nie cierpię.

0

@Prezes_sycylijczyk chyba tylko na skrzydłach bo w środku ataku i obronie spoko wygląda tylko pierwszy skład

3

@koksik2700 i bardzo dobrze, dać sobie spokój najlepiej z tą płcią. Gdybym teraz dziewczyny nie miał już bym jej nie szukał, może nawet nigdy

0

@kamiVeB skręcił kolano, równie dobrze mogło by się nic nie stać

0

@DanielOOL Xavi, Font, Jordi Cruyff, Pep i Messi już nie jednego gibona spalili myśląc i planując przyszłość tego klubu,spokojnie!

1

@Witekk10 w transfer Martina wierzę dlatego,że nie był to pomysł zarządu tylko ostatnia deska ratunku

0

@kerouac nie zgadzam się kompletnie, ja w tym widziałem ogrom pomysłu,bo często Kevin, Mahrez i Silva samym ustawieniem gubili drugą linie, Jesus też spisał się jako ten ruchliwy napastnik

0

@matirix20 Bruyne w takiej dyspozycji to się o Inieste może ocierać

0

@adasko1998 przegląd pola to on ma chyba zbliżony do Leo,jedyne co mnie kuje to zwinność, bo idzie jak tur, ale co by nie mówić,obecnie najlepszy pomocnik na świecie

0

Czerwona Ramosa to kopiuj wklej czerwona na Neymarze 6 lat temu w legendarnym 4-3. W takiej sytuacji kontakt i dziękuję.

0

@Bobo25 co na czym przy bramce City?

0

Real już odpadł, jazda City!

0

chciałem już coś o KDB powiedzieć,ale nie mam pytań

0

City musi to wygrać, obrona Realu nie jest imponująca a to przecież drugi skład jeżeli chodzi o atak City

0

@MontelQ narazie to Real ma problem,bo mają ,45 minut na korzystny wynik u siebie

2

@Lordzi kontuzję jak w Barcy. Daj im zdrowego Sterlinga, Sane i Aguero i Laporte

6

@Katalonbar karny i Modric

0

Gabriel widzę firma Viniego. To była taka piedziesiat

0

@messi564 dobra szybkość i motoryka ale słabe warunki? Skądś to znam ;D

0

Aguero i Sterling na ławce,to aż dziwne, i tak wierzę w City

0

@mcsarna Leo to wygra Jeszcze

0

@Tasde plpo mundialu to on właśnie rok tu grał;)

0

@kamilkrycha bzdura, w biografii Kloppa było jasno napisane jakim pracusiem na treningach był Cou, Jurgena zaznaczył, że wszystko zawdzecza temu że zapieprzal i byle efekty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?