1

@Geble milion razy próbowaliśmy tego na boisku,żeby to wyszło trzeba to ćwiczyć tygodniami. Irytacja rywali była by tak ogromna, że ktoś by wkoncu piłkę zabrał. 10 Adamów Traore i może być by z tego było

0

@SkN ja tylko przypomnę,że Leo zaczął grać w tym sezonie w Listopadzie (?) Akurat teraz powinien wchodzić w fajna formę

1

@Bobo25 nienadaje się,nie jest kreatywny i drewniany...

2

@dafik85 on miał 34 lata jak odchodził? Przypomnę,że to kibice go wypychali z klubu bo denerwowały was wrzutki, zawszę doceniamy jak coś straximyy

1

@Adamski69 współczuję,każdy jest nieśmiertelny dopóki nie umrze

10

@kodi77 Griezman to ścisły top piłkarzy dla mnie top 5 na świecie nadal. Ma swoje problemy ale gdy się odnajdzie to wróżę mu wielką przyszłość,zwłaszcza, że serce to on zostawia

3

@Aumanor przesada, nic wam ostatnio nie pasuje

5

@Nano22 nadal rękę zadecydowała

3

@Nano22 szczególnie że wygrał przez rękę. Dziękuję

0

@mikael a Suarez z Manchesterem rok temu?

0

@cules100pro jestem ciekawy tej drugiej kartki Vidala

0

@BarcaInfo ciężko poważnie skręcić kostkę jak grasz cały mecz i staw jest dobrze rozgrzanym. Źle upadł i pewnie tylko naciągnął, jestem dobrej myśli!

1

@Bartek22 trzeba sobie powiedzieć, że nie pamiętam drużyny która tak długo nie miała żadnego skrzydłowego jak Barca i tyle wygrała w ostatnim czasie

0

@Szicek10 akurat u siebie w lidze Mistrzów to jest przyjemnośc i formalność, trzeba wierzyć w to,że pierwszy mecz znów będzie na wyjeździe

0

@masakrator05 gdyby się Firpo nie poślizgnął to wszystko było by możliwe

3

@Kurkmen ja pierdolę xD jak wszedł Arthur to i jakoś się Jong zaczął dobrze grać i wszystko się ruszyło. Czasem takie głupoty piszecie że aż po bana warto przyjść

0

@D10SLEO a mi żeby ten spec o La Liga co literki r nie wymawia. Jak on komentuje to zawsze dużo goli wpada

0

@LuisSalvano już wolę żeby nie stawał

0

@MejorCampeones znów dostaje za nazwisko. Grał przyzwoicie,czas czas czas...

0

Napoli trochę się otworzyło i już dupa, myślę,że Barca w optymalnym składzie i z większym bagażem czasu, dała by rady tu jeszcze że dwie wbić

0

@Cochise i wkoncu ktoś kto tu myśli. Tylko skrzydełka i oddajemy im piłkę

0

@Messiah10 kolega jest ratownikiem medycznym. Słyszę o każdym samobójstwie w mieście a jest ono dwa razy na miesiąc to spokojnie.eh ciężko z tym żyć

3

@BartqRKO Pique - zawsze gra dobrze,kiedy wszyscy grają dobrze. Indywidualne każdy potrafiłby go przejść, w tych pojedynkach 1na1 to zawszę drżę o stratę bramki. Myślę,że gdyby Barca 10 lat temu miała więcej pieniędzy Pique nigdy nie grałby w pierwszym składzie. Poza wysokością nie ma ani szybkości, ani zwrotności i zawszę ratuje go ustawienie ( które w wypadku obrońcy jest cholernie ważne) jednak Gerard może polegać tylko na tym,co często nie wystarczało gdy miał przed sobą Ronaldo itp. Langlet i Umtiti to silne i szybkie chłopy i ustępują Pique tylko doświadczeniem oraz tym ustawieniem. Generalnie zawsze lubiłem Gerarda,ale to gdy miał koło siebie Puyola i Masherano grał wybitnie, jako szef obrony wypada słabo co widać po bokach traconych po odejściu Javiera. O i jeszcze dodam, że gdy widzę, że Piwie zabiera się do swojego firmowego wślizgu to widzę żółta kartkę.

2

@XaviHeart jak mnie wkur takie gadanie. Każdy ma jakąś pracę do wykonania, jak lahoz coś odjeb... Za przeproszeniem to z domu nie wyjdzie a jego nazwisko jest w całej Hiszpanii. Pan kurę górnik i pielęgniarka po tyrce przynajmniej mogą na spacer wyjść albo przeglądać fejsa i nie natrafić na groźby śmierci. Poza tym kto im kazał być tym kim są

2

@Szakalaka12369 za rok wychodzi nowa generacja konsol, teraz kupować konsole to głupota mordeczko

0

@kuz nie spotkałem się z pracą,żeby nadgodziny były płatne więcej chociaż o grosz. W ogóle u mnie w rejonach robi się taki triki żeby tylko komuś nadgodzin nie wpisać że to głowa mała

0

@max1982 mordko,jak normy masz że 160. Ktoś się tu dyma,albo chcę żebyś życia nie miał

0

@Fake69 ja się szanuję

0

Uwielbiam ten machday, wszystkie zapowiedzi, filmiki mejwenow itp zostawiam sobie jak przystawkę przed meczem,żeby się nakręcić!

0

Jakiś orlik przed ligą mistrzów by się przydał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?