jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB narazie to City deklasuje w trofeach potężny Liverpool
0
@PatrykBarca to że nie dawał rady fizycznie nie znaczy, że odstawał. Technicznie kolegę z przeciwnej drużyny przewyższał to że się nie przepchnął to normalne, ma 17 lat xd
0
@matelkoveb genialnie gra tą postać, że śmiechu nie mogłem wytrzymać. Swoją drogą urodziny erudyta niedługo zagra w 1 z 10 i kto wie czy on ze swoją ogromną wiedzą z zakresu filozofii i socjologii nie zajdzie daleko w tym programie
0
@DaPi El camino przed tobą bracie!
1
@masakrator05 jakim prawem oni mogą mieć dodatni bilans kupując sobię Neymara i Mbappe za 400 i nie sprzedając nikogo?
0
@cules100pro obecnie całkiem sporo na czele z Williamem, Thiago Silvą, Alvesem, Paulinho czy Marcelo.
2
@cules100pro 29 przyjacielu. 30 skończy w 2022 5 lutego.
Zauważyłem,że oszedzanie na latach piłkarzy w przedziale 28-33 jest bez sensu. To jest najlepszy wiek dla piłkarza i taki Neymar może być tylko lepszy
0
@HansLanda z wyprzedaży, która nastąpi.
@piotrek1315 nie wiem co te kontrakty mają,ale założę się, że nikt ich nie wypełni jak przez dwa lata będą o pietruszkę grali
0
Ciekawe czy wyjdą kiedyś informacje o kupowaniu meczów przez Real i Barce, założę się, że na pewno ktoś coś ma za uszami
0
@Hiacynk to jego ostatni sezon tak czy siak
0
De Bruyne, Sterling, Silva, Rodri, Sane, Jesus, Aguero.
Trzeba z tego korzystać. Jak to się potwierdzi to oni odejdą zwłaszcza,że za 2 lata Kevin po 30 Sterling 26/7, Silva to samo a Aguero to w ogóle emerytura
0
@messi564 gdyby nie wylew obrony to w z betisem i w zesniej grałby choć trochę ale inaczej jak?
0
@kerouac a to ciekawe bardzo!
2
@COU_11 Neymar jest naturalnym następca Leo! Mówi się o stylu życia Neya, ale nie pamiętam, żeby jakieś mięśnie mu dokuczały albo, żeby robił zachowania aka Robinho. Jest profesjonalista.
Ronaldo w jego wieku miał gorsze staty niż ma obecnie. Myślę,se podobnie będzie z Neymarem
0
@Lark token świetny raper,jeden z lepszych
2
@Volk wstać z wyra i podskoczy do góry;) też tak upadniesz. Jak ktoś w piłkę pogrywa to to rozumie doskonale. Z takiej odległości ręką to absurd. Można to podpiąć pod stary nieistniejący nigdy przepis z amatorskich boisk- nabita
0
@DaPi chu****a z grzybnią
0
@Lord_Vader i starczy.
4
@Volk przepisy się zmieniły i z nich wynika, że nie chciał bo nie miał prawa przewidzieć,że dostanie w rękę
1
Jakie byłyby przez was wymarzone warunki oraz sytuacja do życia? Mieszkać w miejscu gdzie jest wieczna wiosna z gorącym latem. Ja i chłopski że wsi na około mnóstwo trawy,boisk, lasy, górki oraz obowiązkowo akweny wodne. Ogrom ludzi do gry w piłkę i jakaś tyrka , żeby starczyło na szamke i godziny pracy jak reszta ekipki. Najlepiej żeby czas stanął teraz i tylko w piłkę grać do mdłości.
Prosty chłopak że mnie tylko bym grać chciał i mi starczy;)
0
@Lord_Vader wikingowie potrafią łamać serca nawet lordom...
6
@kacpros w przepisach nowych jest, pare nowych rzeczy. Liczy się czas reakcji. Z metra nie ma szans, żeby "wziąć rękę". Piłkarz upadł na ziemię po wyskoku naturalnie i ręce były ułożone prawidłowo. Piłkarz co więcej był tyłem do strzału i nie mógł nawet wiedzieć, że leci piłka, więc nawet nie mógł zareagować. Już teraz nie liczy się obwód ciała, ważne są zamiary i sytuację w tym wypadku była ciężka sytuacja, bo ręką była klarowna, zatrzymała akcje i możliwe,że była kluczowa dla przebiegu akcji.
Jednak piłkarz nie miał szans nic w tej sytuacji zrobić, dodajmy,że piłka nie leciała w światło bramki. Gwiazdac cis takiego to trochę niefajnie,ale rozumiem arbitra też,bo sytuacja ciężka do interpretacji z uwagi na klarowność tej ręki. Oby przepisy były bardziej przejrzyste i coraz mniej zależało od sędziów a więcej od sztywnych przepisów. Rzekomą rękę Messiego z Atleti przebolalem, choć uważam, że on tej piłki ręką nie dotknął tylko barkiem;)
2
@Lord_Vader Chyba Valverde;)
6
Nocna zmiana dziś, więc niech tradycji stanie się zadość! Odbiór!
0
@Kengo mi by się nie chciało tylko tysięcy kilometrów lecieć,żeby powiedzieć,że mój człowiek was kocha
0
@Hiacynk piątek iks dr trochę
0
@puyol_presidend5 niby tak,ale jednak fajnie potrafił bujnac się Ibra nawet, Cr tak kwadratowo wyglądał. Chociaż gdy był młody był potworem
4
@Lingvo18 oglądając jego filmiki że starych lat mam wrażenie, że nic naturalnie nie nabył. Wszystko to takie na siłę bez tego czegoś. Porównując 20 letniego Neymara i Ronaldo to niebo a ziemia. Neymar jakby się z piłką urodził a CR7 jakby na siłę grał
0
@JohnA nie krzyczy tyle
1
@FC1899Barca obserwuje jego grę od czasów Argentyny, na to coś!