jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 idealna parafraza przed zbliżającym się latem
0
@Hushovt a sporo osób już w 2015 pisaka, że "tryplet San przesłoni oczy i że jest tylko czekolada, która teraz jest dobra, ale zaraz po zjedzeniu boli brzuch i czujesz się jak gruba świnia" potem przyszły transfery Cou i Dembele i nagle Barca marka bo takie genialne transfery ale wyszło jak wyszło, jednak Zibi był geniuszem
1
Moja mama mówiła: jesteś rozbisurmaniony
0
@NeroTFP i to są posty które potrzebujemy ale na nie nie zasługujemy!
1
@Hiacynk holender to poziom legend Buffona, Kahna czy Cassiliasa. Czecha bym troszkę niżej umieścił
9
@speed1 zawszę! Uwielbiam takich piłkarzy jak on
2
@FafitFCB nareszcie! Nie tylko ja widzę to podobieństwo!
1
@Hiacynk Diogo Malen? Też super kandydat
0
@messi564 o wiele bardziej lubiłem go od Marcelo. Za Mourinho nie lubiłem kiedy Fabio grał, groźny był
2
@DaPi no tak, ale już tą sytuację Dembele śmierdziała problemami
0
@Bartek22 jak był zdrowy najważniejsze mecze grał u Enrique. PSG Barca to też jego zasługa w pewnym stopniu
0
@marcin000019 dogadać się z Liverpoolem czy by nie chciał
0
@Zip panie widzisz pan tam s? No to proszę czytać wyraźnie
0
@amanter już dajmy sympatycznemu francuzowi spokój. Chlop biega ile może,plus współpraca z Messim wygląda ciągle lepiej. Wierze w niego,bo choć możliwości ma mniejsze niż Cou i Dembele to głowa nadrabia i nie wymieka. Wczoraj gość mógł mieć hat trika ale nie wyszło, wierzę w niego bardzo. Te piły w ostatnich meczach do Leo mają w sobie potencjał
0
@Hiacynk tam Stępiński nie gra?
0
@kaziks nie głupi pomysł, Griezman w jego butach wygląda super plus oczywiście trochę świeżości
0
@NemeZis93 zdradzę ci sekret. Jak wrzucisz De Bruyne , Pirlo czy kur*** Wszolka do naszej pomocy to to wiele nie zmieni w tej kwestii. Żeby grać do przodu musi być ruch,który jest i będzie zawsze ograniczony przez niebiegakacego Leo. Ostatnio Ansu i Griezman fajnie wbiegają,ale jednak za Valverde ruchu z przodu nie było w ogóle
4
@LuisSalvano nikt nie ruszy,bo nikt nie ma powodów a po drugie każdy zostałby wyjaśniony w dwóch, może trzech zdaniach. Szacunek od Sokoła po gówniarzy, wchodzenie w będę z Que to było by samobójstwo
2
@TheNekro94 nie wiem jak można nazwać idiota kogoś kto robi taki biznes, tyle osiągnął i ma taką wiedzę jak Quebo. Smutne, że to abstrahując klasyk : krajobraz po somie, ale choć trochę risedrzu by się przydało,zanim się kogoś pochopnie oceni. A akcja promocyjna raczej pozbywa się dzieciaków i jak zawsze wyprzedza o epokę polską scenę rapowana
0
@kamilos1214 chyba nikt by się nie odważył w Polsce paraknac choć na quebe.
8
@LuisSalvano śmieszne co mówisz, zapoznaj się z dokonaniami i akcjami Queby. Krytykowanie Kuby się zabawne, bo to jedna z niewielu osób która jest w tym fachu orginalna i wyprzedza scenę o epokę znów. Oby rozwalił w tym 1 z 10 może to trochę poprawi jego wizerunek oraz pokażę jakim jest intelektualistą
4
@kamilos1214 dokładnie to performance, nie spodziewałem się,że jest takim dobrym aktorem
0
@Ratamahatta no to Messi musi odejść no zabiera miejsce skrzydłowego którym nie jest od 4 lat. Gdyby strzelali to co mieli wczoraj,żaden napastnik nie byłby potrzebny. Griezman ma jakiś dziwny zmysł i potrafi sobie za kike znaleźć sporo miejsca na sytuację.
1
@kerouac szczerze to z mistrzostwa premier League jest o wiele więcej pieniędzy niż z ligi mistrzów
0
@tadzik447 u mnie spokój, cisza i słońce, taka wiosna albo wczesna jesień
0
@axegrinder ja to dziś obserwowałem i widziałem może 5 podsn do Roberto,wszystko grali strona Firpo,który zagrał super zawody
0
Asysta Fatiego. To trzeba sobie powiedzieć. Jak te chłopak chłonie geniusz Leo i Suareza.
4
To ci co się nie lubią?
1
Nie wiem jak można podważać decyzję sędziego opartą na varze i to z tak doskonałej kamery
0
Najlepszym naszym piłkarzem jest Cucurella w tym meczu xd