0

@Bartek22 idealna parafraza przed zbliżającym się latem

0

@Hushovt a sporo osób już w 2015 pisaka, że "tryplet San przesłoni oczy i że jest tylko czekolada, która teraz jest dobra, ale zaraz po zjedzeniu boli brzuch i czujesz się jak gruba świnia" potem przyszły transfery Cou i Dembele i nagle Barca marka bo takie genialne transfery ale wyszło jak wyszło, jednak Zibi był geniuszem

1

Moja mama mówiła: jesteś rozbisurmaniony

0

@NeroTFP i to są posty które potrzebujemy ale na nie nie zasługujemy!

1

@Hiacynk holender to poziom legend Buffona, Kahna czy Cassiliasa. Czecha bym troszkę niżej umieścił

9

@speed1 zawszę! Uwielbiam takich piłkarzy jak on

2

@FafitFCB nareszcie! Nie tylko ja widzę to podobieństwo!

1

@Hiacynk Diogo Malen? Też super kandydat

0

@messi564 o wiele bardziej lubiłem go od Marcelo. Za Mourinho nie lubiłem kiedy Fabio grał, groźny był

2

@DaPi no tak, ale już tą sytuację Dembele śmierdziała problemami

0

@Bartek22 jak był zdrowy najważniejsze mecze grał u Enrique. PSG Barca to też jego zasługa w pewnym stopniu

0

@marcin000019 dogadać się z Liverpoolem czy by nie chciał

0

@Zip panie widzisz pan tam s? No to proszę czytać wyraźnie

0

@amanter już dajmy sympatycznemu francuzowi spokój. Chlop biega ile może,plus współpraca z Messim wygląda ciągle lepiej. Wierze w niego,bo choć możliwości ma mniejsze niż Cou i Dembele to głowa nadrabia i nie wymieka. Wczoraj gość mógł mieć hat trika ale nie wyszło, wierzę w niego bardzo. Te piły w ostatnich meczach do Leo mają w sobie potencjał

0

@Hiacynk tam Stępiński nie gra?

0

@kaziks nie głupi pomysł, Griezman w jego butach wygląda super plus oczywiście trochę świeżości

0

@NemeZis93 zdradzę ci sekret. Jak wrzucisz De Bruyne , Pirlo czy kur*** Wszolka do naszej pomocy to to wiele nie zmieni w tej kwestii. Żeby grać do przodu musi być ruch,który jest i będzie zawsze ograniczony przez niebiegakacego Leo. Ostatnio Ansu i Griezman fajnie wbiegają,ale jednak za Valverde ruchu z przodu nie było w ogóle

4

@LuisSalvano nikt nie ruszy,bo nikt nie ma powodów a po drugie każdy zostałby wyjaśniony w dwóch, może trzech zdaniach. Szacunek od Sokoła po gówniarzy, wchodzenie w będę z Que to było by samobójstwo

2

@TheNekro94 nie wiem jak można nazwać idiota kogoś kto robi taki biznes, tyle osiągnął i ma taką wiedzę jak Quebo. Smutne, że to abstrahując klasyk : krajobraz po somie, ale choć trochę risedrzu by się przydało,zanim się kogoś pochopnie oceni. A akcja promocyjna raczej pozbywa się dzieciaków i jak zawsze wyprzedza o epokę polską scenę rapowana

0

@kamilos1214 chyba nikt by się nie odważył w Polsce paraknac choć na quebe.

8

@LuisSalvano śmieszne co mówisz, zapoznaj się z dokonaniami i akcjami Queby. Krytykowanie Kuby się zabawne, bo to jedna z niewielu osób która jest w tym fachu orginalna i wyprzedza scenę o epokę znów. Oby rozwalił w tym 1 z 10 może to trochę poprawi jego wizerunek oraz pokażę jakim jest intelektualistą

4

@kamilos1214 dokładnie to performance, nie spodziewałem się,że jest takim dobrym aktorem

0

@Ratamahatta no to Messi musi odejść no zabiera miejsce skrzydłowego którym nie jest od 4 lat. Gdyby strzelali to co mieli wczoraj,żaden napastnik nie byłby potrzebny. Griezman ma jakiś dziwny zmysł i potrafi sobie za kike znaleźć sporo miejsca na sytuację.

1

@kerouac szczerze to z mistrzostwa premier League jest o wiele więcej pieniędzy niż z ligi mistrzów

0

@tadzik447 u mnie spokój, cisza i słońce, taka wiosna albo wczesna jesień

0

@axegrinder ja to dziś obserwowałem i widziałem może 5 podsn do Roberto,wszystko grali strona Firpo,który zagrał super zawody

0

Asysta Fatiego. To trzeba sobie powiedzieć. Jak te chłopak chłonie geniusz Leo i Suareza.

4

To ci co się nie lubią?

1

Nie wiem jak można podważać decyzję sędziego opartą na varze i to z tak doskonałej kamery

0

Najlepszym naszym piłkarzem jest Cucurella w tym meczu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?