0

@niepoprawniepoprawny bardzo będzie śmieszne jak z Cr 7 Juve przegra mistrza z Interem xd

1

@bixmix słabiutki jest ten serial. Do Eapobara lata świetlne

3

@FC1899Barca Napoli to my pyknieny gladziudko

0

@LuisSalvano chciałbym odejścia Leo na rzecz jego zadowolenia oraz skupienia się zarządu n erę post Messi - to nadciąga niebezpiecznie szybko

0

@Avada Kedavra nieważne kto, ale musi grać z potworem z Angli żeby wygrać te rozgrywki. Spokojnie nie wygra

0

@tombard nikt cię symulowania nie uczy, przecież jak Cię walą po nogach albo w polu karnym trzyma Cię to nikt cię nie pogłaskać za " wolę walki" tylko: Łez, kur**** wali cię do ch**a , karny! Reagujesz tak, żeby działało

2

@Showman pogadamy jak karierę skończą? Bo może się skończyć tak,że Leo dwa lata młodszy nastrzela i Cr daleko w tyle zostanie

0

@LuisSalvano jak przez półtora roku nikt tam ruchu nie robił to co ty chcesz, Fati i Collado to jedynie którzy robili ruch ostatnimi czasy

1

@Chwytliwy coś jest nie tak z tym klubem skoro każdy tam był połamany - Blaszczu, Hummels, Reus czy teraz Brandt czy Gundgan a nie Dembele, który w Barcelonie w tym sezonie uchyba nie zagrał xD

0

@Avada Kedavra dobrze, że nie. Szedł bym droga Raioli i odpychał tam gdzie zapłacą najwięcej, czyli wylądował bym w Hercie. W stanie futbolu opowiadali jak to wybrali projekt Herty, pbrzmibto jakby usłyszeli projekt i bez namysłu niech Krzysiu buduję potęgę, brzmi rozsądnie

0

@Striker mam prawo nie chcieć słuchać ani czytać o tym sporcie

6

Niech ta zima się kończy i skoki razem z nią..

3

Getafe u siebie niszczy Valencie a my narzekamy,że mamy ciężko na wyjazdach. Prawda jest,że to nie Barca przestała być tak dobra,tylko reszta ekipy bardzo mocna, myślę,że niedługo wróci dominacja LaLiga w eurooie

3

Zostanie twarzą projektu, który wypali za 10 lat( może) jest genialnym przedsięwzięciem. Agenci Piątka są baranami jak uwierzyli, że Krzysztof da im chociaż ligę Europy. Znając życie najpóźniej w zimę znów zmieni klub na niższą ligę i powoli sen Piątka dobiegnie końca. Był Totenham, Aston Villa to nie, mocny średniak bundesligi... To,że Kane by wygryzł Krzysia to jasne,ale w po roku w totkach można by było zbudować pozycję w Premier League co było by super wyjściem

0

@Mario96w no tak ale dzięki temu oni zarabiają. A operacji nawet oglądać nie możesz

0

@Triv44 a czasem czas zapłodnienia trwa kilka dni i praktycznie niemożliwe jest zajście w ciążę akurat w tedy?

0

@Khajio co do Havertza to chyba chodzi o poprzedni rok tylko

0

@SuperVegeta piłkarz który potrafi tylko dryblować to żaden piłkarz. Viniciusowi brakuje wizji gry, w tym aspekcie Fati go wyprzedza. Typowy skrzydłowy z Brazylii

1

@kerouac idiotyczny transfer.

0

@barteggg08 z ostatniego sezonu Lucho i poprzedniego też bajkae

1

@cules100pro nie pamiętam ruchu który w rozrachunku nie zawiódł

0

@Mns21 szkoda,że Neymar nie ma predyspozycji do 9 jak Ronaldo bo by go pobił w każdej statystyce spokojnie

0

@kejdzi pytanie gdzie jest De Bruyne, Sterling, Mane Salah czy Van Djik

0

@Suzu w zasadzie mógłby

0

@kejdzi podatek hiszpański. Messi zarabia połowę tegoe

0

@Kengo on grał w tedy tak,że chcieliśmy żeby mecze się nie kończyły

0

@klopx raz Tarantino oglądałem i się wielki znawca że mnie zrobił xD

0

@lukas10 żeby tylko na euro nie pojechał

1

@Coutinho007 wszystko jest możliwe, jest on jedynym pozytywnym tego sezonu

0

@Nicko za ten początek sezonu zasłużyliśmy sobie na maraton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?