jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@niepoprawniepoprawny bardzo będzie śmieszne jak z Cr 7 Juve przegra mistrza z Interem xd
1
@bixmix słabiutki jest ten serial. Do Eapobara lata świetlne
3
@FC1899Barca Napoli to my pyknieny gladziudko
0
@LuisSalvano chciałbym odejścia Leo na rzecz jego zadowolenia oraz skupienia się zarządu n erę post Messi - to nadciąga niebezpiecznie szybko
0
@Avada Kedavra nieważne kto, ale musi grać z potworem z Angli żeby wygrać te rozgrywki. Spokojnie nie wygra
0
@tombard nikt cię symulowania nie uczy, przecież jak Cię walą po nogach albo w polu karnym trzyma Cię to nikt cię nie pogłaskać za " wolę walki" tylko: Łez, kur**** wali cię do ch**a , karny! Reagujesz tak, żeby działało
2
@Showman pogadamy jak karierę skończą? Bo może się skończyć tak,że Leo dwa lata młodszy nastrzela i Cr daleko w tyle zostanie
0
@LuisSalvano jak przez półtora roku nikt tam ruchu nie robił to co ty chcesz, Fati i Collado to jedynie którzy robili ruch ostatnimi czasy
1
@Chwytliwy coś jest nie tak z tym klubem skoro każdy tam był połamany - Blaszczu, Hummels, Reus czy teraz Brandt czy Gundgan a nie Dembele, który w Barcelonie w tym sezonie uchyba nie zagrał xD
0
@Avada Kedavra dobrze, że nie. Szedł bym droga Raioli i odpychał tam gdzie zapłacą najwięcej, czyli wylądował bym w Hercie. W stanie futbolu opowiadali jak to wybrali projekt Herty, pbrzmibto jakby usłyszeli projekt i bez namysłu niech Krzysiu buduję potęgę, brzmi rozsądnie
0
@Striker mam prawo nie chcieć słuchać ani czytać o tym sporcie
6
Niech ta zima się kończy i skoki razem z nią..
3
Getafe u siebie niszczy Valencie a my narzekamy,że mamy ciężko na wyjazdach. Prawda jest,że to nie Barca przestała być tak dobra,tylko reszta ekipy bardzo mocna, myślę,że niedługo wróci dominacja LaLiga w eurooie
3
Zostanie twarzą projektu, który wypali za 10 lat( może) jest genialnym przedsięwzięciem. Agenci Piątka są baranami jak uwierzyli, że Krzysztof da im chociaż ligę Europy. Znając życie najpóźniej w zimę znów zmieni klub na niższą ligę i powoli sen Piątka dobiegnie końca. Był Totenham, Aston Villa to nie, mocny średniak bundesligi... To,że Kane by wygryzł Krzysia to jasne,ale w po roku w totkach można by było zbudować pozycję w Premier League co było by super wyjściem
0
@Mario96w no tak ale dzięki temu oni zarabiają. A operacji nawet oglądać nie możesz
0
@Triv44 a czasem czas zapłodnienia trwa kilka dni i praktycznie niemożliwe jest zajście w ciążę akurat w tedy?
0
@Khajio co do Havertza to chyba chodzi o poprzedni rok tylko
0
@SuperVegeta piłkarz który potrafi tylko dryblować to żaden piłkarz. Viniciusowi brakuje wizji gry, w tym aspekcie Fati go wyprzedza. Typowy skrzydłowy z Brazylii
1
@kerouac idiotyczny transfer.
0
@barteggg08 z ostatniego sezonu Lucho i poprzedniego też bajkae
1
@cules100pro nie pamiętam ruchu który w rozrachunku nie zawiódł
0
@Mns21 szkoda,że Neymar nie ma predyspozycji do 9 jak Ronaldo bo by go pobił w każdej statystyce spokojnie
0
@kejdzi pytanie gdzie jest De Bruyne, Sterling, Mane Salah czy Van Djik
0
@Suzu w zasadzie mógłby
0
@kejdzi podatek hiszpański. Messi zarabia połowę tegoe
0
@Kengo on grał w tedy tak,że chcieliśmy żeby mecze się nie kończyły
0
@klopx raz Tarantino oglądałem i się wielki znawca że mnie zrobił xD
0
@lukas10 żeby tylko na euro nie pojechał
1
@Coutinho007 wszystko jest możliwe, jest on jedynym pozytywnym tego sezonu
0
@Nicko za ten początek sezonu zasłużyliśmy sobie na maraton