jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj trzy Ansu!!!
0
Ansu jesteś piękniejszy niż te 2 minuty temu!
0
Ansu jesteś najpiękniejszy!
0
Jest ruch z przodu i są też podania prostopadłe. Proste?
0
@lukaszbarca15 piona i miłego dnia xd
3
@Avada Kedavra ty masz prawo pisać o wszystkim, to ja mam prawo narzekać, że za dużo tu gównianych sportów i tylko to chciałem powiedzieć, dziękuję
1
@lukaszbarca15 dzięki ukasz za rade, wszystko teraz się zmieniło
7
Nienawidzę przewijać La Rambli i trafiać na komentarze o skokach, tenisie, siatkówce i koszykówce. Nie wspominał bym o tym ale już wkurza mnie pół dnia przewijanie bo nie ma nic ciekawego.
31
@laliga40 kolejny ślepy
12
@Hiacynk to się szybko zmieni
0
@Kengo ciekawy Jestem jego pojedynku z Traore, założę się, że pojedynek choć trochę byłby wyrównany
0
@NeroTFP De Jong również dał pasa przez pół boiska i też miał asystę, nie wiem gdzie Rakitic go zmiażdżył. De Jonga się wszyscy uczepili od 5-6 spotkań gdzie troszkę jest pod formą
0
@Artsss jak nie masz firmy to liziny jest do dupy, kredyt na auto które po wyjechaniu z salonu traci połowę wartości
0
@MSN30 skąd pieniążki na to wziąłeś;D
0
@BarcaInfo gdzie oni mają czas udzielać tyle wywiadów
13
@Skaramuczi dokładnie. To dzieciak wrzucony na ocean, dobrze,że płynie chociaż tym pieskiem
0
Dobra panowie, pytanie najważniejsze jakie może być dla mężczyzny. Co na zakola i wypadanie włosów?:(
0
Opis gry Ansu jest prosty, chcę się nie może.
Ajax weź go na szlif
0
@Ratamahatta Ajax Amsterdam proste
1
Teraz mi Fatiego szkoda bardzooooo
0
@Avada Kedavra chyba u ameb, pierwsze dwa sezony to był absolutny top
1
Oby ta akcja dała do zrozumienia,że żeby dać piłkę prostopadła trzeba mieć miejsce i ruch. W autobusie nikt nigdy prostopadłej nie dał
0
Nie wiem co się dzieje z Messim w tym sezonie, jest strasznie niedokładny
0
Semedo asysta, Griezman Bramka!
Ci sprzedawani dziś grają xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale bym takie 7-0 obejrzał
2
@BigShaq jak se wyobrażam, że Dembele ma na koncie 30 milionów za te trzy sezony gry to mnie trochę telepie. Chłop na 3 może zasługuje.
Poza tym nie zdziwię się jak Griezman jest tylko kartą przetargowa za Neymara
0
@Nano22 w Polsce słuchanie dobrego rapu to rzadkość bo mało kto się na tym zna tak naprawdę. Dobrego rapu jak na lekarstwo
0
@Rewolucja123 myślę, że pyknie za 180 ew Coutinho i ktoś tam i z 60 mln. Neymar wchodzi w idealny wiek na pięć lat tylko brać
0
@MesQueUnClub_87 ilee ja tych przegrywow znam,albo że się zaręczają Globa. Parę znajomych ma dzieci już, gratuluję życia