0

Dawaj trzy Ansu!!!

0

Ansu jesteś piękniejszy niż te 2 minuty temu!

0

Ansu jesteś najpiękniejszy!

0

Jest ruch z przodu i są też podania prostopadłe. Proste?

0

@lukaszbarca15 piona i miłego dnia xd

3

@Avada Kedavra ty masz prawo pisać o wszystkim, to ja mam prawo narzekać, że za dużo tu gównianych sportów i tylko to chciałem powiedzieć, dziękuję

1

@lukaszbarca15 dzięki ukasz za rade, wszystko teraz się zmieniło

7

Nienawidzę przewijać La Rambli i trafiać na komentarze o skokach, tenisie, siatkówce i koszykówce. Nie wspominał bym o tym ale już wkurza mnie pół dnia przewijanie bo nie ma nic ciekawego.

31

@laliga40 kolejny ślepy

12

@Hiacynk to się szybko zmieni

0

@Kengo ciekawy Jestem jego pojedynku z Traore, założę się, że pojedynek choć trochę byłby wyrównany

0

@NeroTFP De Jong również dał pasa przez pół boiska i też miał asystę, nie wiem gdzie Rakitic go zmiażdżył. De Jonga się wszyscy uczepili od 5-6 spotkań gdzie troszkę jest pod formą

0

@Artsss jak nie masz firmy to liziny jest do dupy, kredyt na auto które po wyjechaniu z salonu traci połowę wartości

0

@MSN30 skąd pieniążki na to wziąłeś;D

0

@BarcaInfo gdzie oni mają czas udzielać tyle wywiadów

13

@Skaramuczi dokładnie. To dzieciak wrzucony na ocean, dobrze,że płynie chociaż tym pieskiem

0

Dobra panowie, pytanie najważniejsze jakie może być dla mężczyzny. Co na zakola i wypadanie włosów?:(

0

Opis gry Ansu jest prosty, chcę się nie może.
Ajax weź go na szlif

0

@Ratamahatta Ajax Amsterdam proste

1

Teraz mi Fatiego szkoda bardzooooo

0

@Avada Kedavra chyba u ameb, pierwsze dwa sezony to był absolutny top

1

Oby ta akcja dała do zrozumienia,że żeby dać piłkę prostopadła trzeba mieć miejsce i ruch. W autobusie nikt nigdy prostopadłej nie dał

0

Nie wiem co się dzieje z Messim w tym sezonie, jest strasznie niedokładny

0

Semedo asysta, Griezman Bramka!
Ci sprzedawani dziś grają xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale bym takie 7-0 obejrzał

2

@BigShaq jak se wyobrażam, że Dembele ma na koncie 30 milionów za te trzy sezony gry to mnie trochę telepie. Chłop na 3 może zasługuje.
Poza tym nie zdziwię się jak Griezman jest tylko kartą przetargowa za Neymara

0

@Nano22 w Polsce słuchanie dobrego rapu to rzadkość bo mało kto się na tym zna tak naprawdę. Dobrego rapu jak na lekarstwo

0

@Rewolucja123 myślę, że pyknie za 180 ew Coutinho i ktoś tam i z 60 mln. Neymar wchodzi w idealny wiek na pięć lat tylko brać

0

@MesQueUnClub_87 ilee ja tych przegrywow znam,albo że się zaręczają Globa. Parę znajomych ma dzieci już, gratuluję życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?