1

@Hushovt ja tam lubię moją wątrobę i żołądek

0

Ile lat zajmie USA, czy takim potęga jak Belgia doprowadzenie swoich lig do poziomu chociaż ligi włoskiej czy Niemieckiej? Myślę że MLS to kwestia 30-20 lat

0

@ViscaBarca123 i co ma go trzymać w kadrxe i ma nie grać? Bez sensu. Szanuję za podejście, krótko szybko i na temat

1

@NaFazieHitman taka kultura jest byla i będzie, nic nam do tego

0

@A_Gomesinho_21 ale wkurzają takie komentarze. Do kogo mają podać jak jest autobus? Co oninlohs więcej jak rozszerzać grę

1

Wyczekiwanie za Dembele jest zabawne xd ciekawe czy do Napoli wytrzyma chociaż

0

@Grubson06 jak to mój trener mówi. "Wczoraj chory i ma meczu nie ma a na trening nastroju pierwszy

0

@DonAndresFCB myślę, że Ronaldo pogra dwa lata jeszcze. To że ostatnio 7 bramek wladowal nic nie znaczy, większość sezonu mocno średnia i słaba z przebłyskami. Myślę,że to się skończy w stylu 5 goli i 3 asysty i 40 spotkań bo on zwyczajnie rady nie da

0

@chavez skoro my mamy burdel to Napoli ma ulice czerwonych latarni w Neapolu

0

@BarcaInfo istnieje możliwość otrzymania zielonego światła za tydzień?

0

@Ratamahatta a co mieli chwalić piłkarzy mimo że grali fatalnie?

3

@koksik2700 tylko ignorant byvw tedy postawił na Mbappe który na poziomie seniora grał w tedy pół roku? A Dembele drugą ligę zjadał. To że z Dembele coś stało się złego to już inna historia bo kto wie co by było gdyby nie te kontuzję. Może by dziś przyćmił Neymara

3

@Ratamahatta każdego problemem jest Messi. O tym mówił Guardiola gdy był temat Aguero w Barcy, Barca nie może mieć gwiazd indywidualnych jak Coutinho czy Dembele i Griezman bo oni grają inną piłkę,do czasu odejścia Neymara skład był tworzony pod Leo, po transferze niby też ale każdy ten transfer miał mieć swój świat i "kępkę" na boisku która wiadomo, że Messi zabierał. Neymar grał tak Dobrze, że Leo mu na wszystko pozwalał i dogadywali się idealnie bo wpasował się do Leo

3

@SelloutCrowd userzy tej strony mają słaba pamięć. Czasem meczu z poprzedniego dnia nie pamiętają

1

Ale mi Masherano brakuje w tej drużynie.... Motywator jakich mało

0

@LaSTeR każdy kto twierdzi że jest niepotrzebny ma słabą pamięć i nie pamięta co się w meczach dzieję

0

@Borneo trochę racji masz, ale ewidentnie coś nie idzie i De jongowi z przodu ani Arthurowi. Jak dojdą do dyspozycji z początku sezonu to wszystko będzie lepiej wyglądać

0

@VIPER2712 i pytanie, to po co był Griezman kupowany?

0

@VIPER2712 go nie on nie współpracuje tylko bocznego obrońcy nie ma z nim

0

@pazio23 spytaj się fanów BVB i Sevilli

0

Messi z tego sezonu a z poprzedniego to dwóch innych piłkarzy. Zgadzacie się?

2

Należy wrócić do tematu De Jonga i jego pozycji. Ciągle grał jako spd i było to super efektywne a tutaj zrobili z niego drugiego rozgrywającego i to nie do końca jest logiczne,bo w pomocy nie mamy nikogo ofensywnego, kogoś kto poprowadzi piłkę krótko przy nodze i wejdzie w drybling

37

Wiele osób piszę,że tęskni za czasami Guardioli,jednak ja tęsknię za czasami Enrique który stworzył ewolucję i nauczył nas grać prosto i z pominięciem drugiej linii. Ile my bramek strzeliliśmy po 2-3 czy 5 podaniach? Całe mnóstwo. To nie było tak, że MSN robiło cała robotę, Suarez i Neymar było tak ruchliwi, że Messi mógł stać i absorbować uwagę. Dziś kretyński pomysł z Ansu na prawej i Grizmanem na lewej nic nam nie daje. Kiedyś Rakitic asekurował Alvesa a ten grał na prawym skrzydle prawie cały czas i klepki z Messim żyły! Dziś prawa strona jest pusta i wymagamy,żeby Ansu ( który cały czas ruszał za plecy) kiwał się z3-4 i żeby z tego efekt był. Nie tędy droga. Szczerze najchętniej nigdy bym nie wrócił do archaicznego stylu,ale wierzę w Quique , oby dostał w lato to czego chcę i jedziemy

2

@barcowy1899 nie wiem ile razy można tłumaczyć, że gra Arthura polega na ruchu z przodu? Pokaż mi urywki z meczu kiedy Arthur mógł podać komuś z przodu a tego nie zrobił. Nie ma ruchu a napad nie rozrywa linii obrony i dojeżdżamy pod pole karne ibnic z tego nie ms

0

@kuz jak stworzą zespoły młodzieżowe to będzie ok,narazie to żenada

0

@KmN Neymar fatalnie,ale założę się, że znów była pasywka jak w przypadku Thiago

0

@ForcaMilosz przypomnij sobie jak zaczynali

1

Semedo, Ansu, Arthur, De Jong, Griezmanna, Langlet, Coutinho, Dembele. Każdy z nich wchodził i dzielił i dopiero po jakimś czasie coś się zaczynało psuć, może pora się nad tym zastanowić

2

Pokrótce moje spostrzeżenia. Barca musi przewietrzyć szatnie, zbliża się koniec Leo i to trzeba brać na poważnie. Skrzydłowy nie istnieje bez bocznego obrońcy i nigdy Ansu bez pomocy nie da sobie rady, obrońcy jak zwykle są dobrze jak jest dobrze a Busquets jest pierwszym do zmiany. Kike- obyś dostał wolna rękę o zrobił przemyslane transfery. Sprzedaż Neymara to największy błąd od odejścia Thiago

0

Musimy sobie parę rzeczy powiedzieć po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?