jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt ja tam lubię moją wątrobę i żołądek
0
Ile lat zajmie USA, czy takim potęga jak Belgia doprowadzenie swoich lig do poziomu chociaż ligi włoskiej czy Niemieckiej? Myślę że MLS to kwestia 30-20 lat
0
@ViscaBarca123 i co ma go trzymać w kadrxe i ma nie grać? Bez sensu. Szanuję za podejście, krótko szybko i na temat
1
@NaFazieHitman taka kultura jest byla i będzie, nic nam do tego
0
@A_Gomesinho_21 ale wkurzają takie komentarze. Do kogo mają podać jak jest autobus? Co oninlohs więcej jak rozszerzać grę
1
Wyczekiwanie za Dembele jest zabawne xd ciekawe czy do Napoli wytrzyma chociaż
0
@Grubson06 jak to mój trener mówi. "Wczoraj chory i ma meczu nie ma a na trening nastroju pierwszy
0
@DonAndresFCB myślę, że Ronaldo pogra dwa lata jeszcze. To że ostatnio 7 bramek wladowal nic nie znaczy, większość sezonu mocno średnia i słaba z przebłyskami. Myślę,że to się skończy w stylu 5 goli i 3 asysty i 40 spotkań bo on zwyczajnie rady nie da
0
@chavez skoro my mamy burdel to Napoli ma ulice czerwonych latarni w Neapolu
0
@BarcaInfo istnieje możliwość otrzymania zielonego światła za tydzień?
0
@Ratamahatta a co mieli chwalić piłkarzy mimo że grali fatalnie?
3
@koksik2700 tylko ignorant byvw tedy postawił na Mbappe który na poziomie seniora grał w tedy pół roku? A Dembele drugą ligę zjadał. To że z Dembele coś stało się złego to już inna historia bo kto wie co by było gdyby nie te kontuzję. Może by dziś przyćmił Neymara
3
@Ratamahatta każdego problemem jest Messi. O tym mówił Guardiola gdy był temat Aguero w Barcy, Barca nie może mieć gwiazd indywidualnych jak Coutinho czy Dembele i Griezman bo oni grają inną piłkę,do czasu odejścia Neymara skład był tworzony pod Leo, po transferze niby też ale każdy ten transfer miał mieć swój świat i "kępkę" na boisku która wiadomo, że Messi zabierał. Neymar grał tak Dobrze, że Leo mu na wszystko pozwalał i dogadywali się idealnie bo wpasował się do Leo
3
@SelloutCrowd userzy tej strony mają słaba pamięć. Czasem meczu z poprzedniego dnia nie pamiętają
1
Ale mi Masherano brakuje w tej drużynie.... Motywator jakich mało
0
@LaSTeR każdy kto twierdzi że jest niepotrzebny ma słabą pamięć i nie pamięta co się w meczach dzieję
0
@Borneo trochę racji masz, ale ewidentnie coś nie idzie i De jongowi z przodu ani Arthurowi. Jak dojdą do dyspozycji z początku sezonu to wszystko będzie lepiej wyglądać
0
@VIPER2712 i pytanie, to po co był Griezman kupowany?
0
@VIPER2712 go nie on nie współpracuje tylko bocznego obrońcy nie ma z nim
0
@pazio23 spytaj się fanów BVB i Sevilli
0
Messi z tego sezonu a z poprzedniego to dwóch innych piłkarzy. Zgadzacie się?
2
Należy wrócić do tematu De Jonga i jego pozycji. Ciągle grał jako spd i było to super efektywne a tutaj zrobili z niego drugiego rozgrywającego i to nie do końca jest logiczne,bo w pomocy nie mamy nikogo ofensywnego, kogoś kto poprowadzi piłkę krótko przy nodze i wejdzie w drybling
37
Wiele osób piszę,że tęskni za czasami Guardioli,jednak ja tęsknię za czasami Enrique który stworzył ewolucję i nauczył nas grać prosto i z pominięciem drugiej linii. Ile my bramek strzeliliśmy po 2-3 czy 5 podaniach? Całe mnóstwo. To nie było tak, że MSN robiło cała robotę, Suarez i Neymar było tak ruchliwi, że Messi mógł stać i absorbować uwagę. Dziś kretyński pomysł z Ansu na prawej i Grizmanem na lewej nic nam nie daje. Kiedyś Rakitic asekurował Alvesa a ten grał na prawym skrzydle prawie cały czas i klepki z Messim żyły! Dziś prawa strona jest pusta i wymagamy,żeby Ansu ( który cały czas ruszał za plecy) kiwał się z3-4 i żeby z tego efekt był. Nie tędy droga. Szczerze najchętniej nigdy bym nie wrócił do archaicznego stylu,ale wierzę w Quique , oby dostał w lato to czego chcę i jedziemy
2
@barcowy1899 nie wiem ile razy można tłumaczyć, że gra Arthura polega na ruchu z przodu? Pokaż mi urywki z meczu kiedy Arthur mógł podać komuś z przodu a tego nie zrobił. Nie ma ruchu a napad nie rozrywa linii obrony i dojeżdżamy pod pole karne ibnic z tego nie ms
0
@kuz jak stworzą zespoły młodzieżowe to będzie ok,narazie to żenada
0
@KmN Neymar fatalnie,ale założę się, że znów była pasywka jak w przypadku Thiago
0
@ForcaMilosz przypomnij sobie jak zaczynali
1
Semedo, Ansu, Arthur, De Jong, Griezmanna, Langlet, Coutinho, Dembele. Każdy z nich wchodził i dzielił i dopiero po jakimś czasie coś się zaczynało psuć, może pora się nad tym zastanowić
2
Pokrótce moje spostrzeżenia. Barca musi przewietrzyć szatnie, zbliża się koniec Leo i to trzeba brać na poważnie. Skrzydłowy nie istnieje bez bocznego obrońcy i nigdy Ansu bez pomocy nie da sobie rady, obrońcy jak zwykle są dobrze jak jest dobrze a Busquets jest pierwszym do zmiany. Kike- obyś dostał wolna rękę o zrobił przemyslane transfery. Sprzedaż Neymara to największy błąd od odejścia Thiago
0
Musimy sobie parę rzeczy powiedzieć po meczu