0

@Homeopata8989 skąd oni tyle hajsu wezmą? Już widzę jak Kalafior się zgadza na wypożyczenie za 500 milionów

0

To że Ansu ma tyle bramek co Hazard Rodrygo i Vinicius jest tak śmieszne że aż szkoda. Real polegnie gdy spotka lepsza defensywę

0

@Szpenser kiedyś słyszałem że nie da się uszkodzić mięśni brzucha i ćwiczyłem dopóki sobie krzywdy nie zrobię. Nie zrobiłem

0

@Rewolucja123 obejrz jeszcze raz, wróć i napisz prawdę

0

@BarcaInfo Mbappe nigdy nie zagra w Realu.

14

@mcsarna Neymar w odróżnieniu od reszty drużyny walczył w pojedynkę w meczach z Juve i PSG które przegrywaliśmy w rewanżach to głównie on starał się ratować wynik.

0

@joloskyy mimo wszystko szkoda mi drugiej osoby

0

@Encore jak wypadają mi akurat nocka i paru userom też a nie daj Bóg był do tego weekend to ruch jak w Łodzi w święta

3

@donleoJR pewnie chodzi czy będzie losowanie po ćwierćfinałach

0

@Hiacynk kiedy ja ostatnio miałem okazję spać ponad 6 godzin to już nie wiem

0

@4drian0 wyobrażasz że chlop odkładał 5-10 lat i straci to w taki sposób? Oby Liverpool wygrał,żeby tej swojej ciężkiej pracy nie przestał

0

@Sysia11 top 10 jako 6 to myślę że spokojnie, 6 albo 8 nie wiem gdzie bardziej go dać

6

@bartekmess przeciążył mięsień, musi trochę stonować, to bardzo dobra oznaka;)

2

@klopx grałem przeciwko Szymańskiemu z Rosji i to tyle

1

@Pawlak1992 tylko Neymar, od kiedy odszedł Mou Ronaldo przekwalifikował się na środkowego napastnika. Ja bym to tak uznał

0

@Drozdu7 inna sprawa, że u Setiena Messi stoi zara za druga linia i bardzo często podanie do Messiego stwarza sytuację 4/5 na 4/5

37

Co do Dembele i przeciążenia to nic poważnego, kto grał w piłkę lub uprawiał jakiś sport wie co to przeciążenie. Ja czuję zawszę na początku okresu przygotowawczego ból w prawym kolanie,który wynika tylko k wyłącznie z przeciążenia i puszcza po serii rozciagniec i luźniejszych treningów w tlenie. Dla mnie świadczy to o wzmocnieniu mięśnia bądź mięśni i to dobra oznaką bo widać, że Osumane ciężko walczy. Jestem dobrej myśli

0

@mrboom odpiete wrotki!

0

@Ratamahatta ja bym jeszcze nie wolał o alarm. Wiele się w klubie dzieję, chłopaki jeszcze się dogadają bo są na wysokim poziomie,szczerze wole gre, Griezmanen bo jest o wiele lepszy w rozegraniu niż Suarez, no i praca w defensywie

2

@IronSanHybrid dawał bym ogromne mandaty pieszym za wychodzenie z nienacka na pasy, ogromny problem, na szczęście zanim ludzie się o tym dowiedzą to wiele czasu minie

4

@masa11 nie widać różnicy? Gramy super do przodu,często jest 3-4 na 3-5 i o to chodzi

0

My wygraliśmy z Levante i płacz xd spać już idźcie zobaczymy co będzie na San mames

0

Pogba to w ogóle grał w tym sezonie co z nim?

0

@Hosh po Machday zmienisz zdanie

2

Za czasów Enrique było identycznie,każdy bał się niewiadomo kogo a gdy przyszedł mam City to nie połapał się w naszej grze, zespoły w lidze lepiej sobie radziły niż w lidze mistrzów i czuję że teraz też tak będzie

0

@Peciak eee tak logicznie, krytycy Semedo co mają mówić gdy gra świetnie? Skoro są krytykami to przyjdą jak coś zje****

3

Griezman robi mega robotę tym ściąganiem reszty zawodników. z mi się Suarez przypomniał za czasów Neymara

1

@AV0CAD0 Griezman bardzo dobrze gra to samo Rakitic

0

@Nolife1899 gol jest gol, dobranoc

0

@barcowy1899 technicznie to poziom Alvesa,kto wie czy to Valverde nigdy go nie blokował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?