jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolfgang Frank - człowiek wyprzedzający swoją epoko o 20-30 lat, rewolucjonista, trener przyszłości,któremu nie wyszło i nigdy nie poprowadził zespołu z Budnesligi. Czy można się ze mną zgodzić?
Dla mnie osobiście jeden z 10 najważniejszych dla piłki nożnej trenerów.
0
@kosmos91 Ansu ma lepsze staty niż Vini, Hazard i Rodrygo więc coś w tym jest. Tam funkcjonuje Casemiro Benzema i środek obrony
. myślę, że City i Guardiola wyjaśni Zidana i Real. Guardiola ma doświadczenie którego Zidanowi nadal brak. 10 sezonów Guardioli a 4 Zidana to spora różnica. Oby się udało
0
@mesciak no i Chelsea na takiego rośnie
0
@Pilka_jest_okragla myślę że City wyjaśni Real
0
@Katalonbar Coutinho moim zdaniem na najlepszy drybling z tej trójki, jednak Ziyech ma głowę na lepszym poziomie od Cou oraz zdecydowanie większy wahlarz. Inna sprawa, że mankamenty Cou wyszły kiedy dostał przestrzeń. W Liverpoolu wszystko było na styk, tu dali mu rozegrać piłkę poprowadzić i się problemy zaczęły
1
@barteq na FB śmiga viral z tą statystyką
0
@Suzu i herb i nazwa to słaby pomysł. Oby David się wziął za to i ogarnął coś na nowo
0
@Kidd przy takiej szlachetnej obronie gra na trzech stoperów wydaje się rozsądną, zwłaszcza,że na skrzydłach jest Promes czy Bergwajn (?)
0
@barteq loniaki
2
@prokofiew nie rozumiem tego problemu, operował się już na całym świecie, dotykali go lekarze, doktorzy, doktorzy habilitowani i doktorzy habilitowani nadzwyczajni i co? Ciągle te ścięgna i mięśnie się zrywają. To jest straszne, bo gdyby to były wiązadła krzyżowe to ok rozumiem- na to wpływu nie masz bo to się nigdy nie zregeneruje do maximum, ale mięśnie? Naciągnięcie, naderwanie to bardzo proste kontuzję, są klarowne - wiadomo co było przyczyną i bardzo łatwo się to leczy z uwagi na powszechność tego urazu. Oczywiście, kłopoty zaczynają się gdy wchodzimy w mięśnie głębokie,ale nadal nie wierzę,że najlepsi lekarze na świecie nie ogarnęli co jest nie tak. Mięśnie potrafią się zregenerować w stu procentach, oczywiście zależy jaka szkoła jak uczy,ale generalnie to nigdy problem nie był. Tutaj Dembele meczy się chyba z 6 raz z tym samym przypadkiem i nikt nie wie o co chodzi
0
@Katalonbar kolejny Coutinho, Griezman. Profile identyczne
0
@Pawelec7 nazwa słaba herb podobnie
2
Moja mama mówiła: jesteś rozbisurmaniony.
1
@damianex10 jedyny helikopter jakim latam to helikopter dick
2
@HansLanda okej,tu masz rację,jednak kontuzję Neymara to efekt ataków przeciwników. Sam jedyną kontuzję jakiej się nabawił to ta z Getafe(?) W pucharze króla kiedy chciał zagrać ładnie i skręcił kostkę. To żadna szklanka jak Dembele który go zaraz w dniach absencji wyprzedzi
2
@Bykunn super, to jest myślenie. W tym sezonie ile razy próbowaliśmy tego zagrania? Kilkanaście i ani razu to nie wyszło na dobre
0
@MrShakira jedź na minimum tydzień - 3000-2000 inaczej to bez sensu. Zbieram się do tego ruchu bo boje się,że przegapcie Messiego
34
@Criss18Barca nie brzmi to mądrze. Głupie potknięcie może skończyć się tragedią
2
@HansLanda niemożliwe. Nawet tego nie sprawdzę.
W pierwszym sezonie wypadł na początku marca w drugim też w zimie mu się kontuzja odnowiła i jeszcze ja polepszył na koniec sezonu. Wrócił i we wrześniu coś znów było na miesiąc nie tak. To tyle - wrócił i ma statystyki lepsze niż Dembele przez 2,5 roku
0
Co do Dembele, to kto wie czy on w ogóle chcę jeszcze grać w piłkę. 20 kontuzji w 2,5 roku to jakoś rekord. W tym sezonie nie zagrał ani minuty chyba xD. Myślę,że sprzedaż w grę nie wchodzi,tylko wypożyczenie najlepiej do PSG i zrobienie liczb. Wypożyczenie gdzie kolwiek ma jedynie sens
2
@masakrator05 wczoeaj na nocy miałem kurtuazyjna sytuację. Koleżanka robi hotdoga i łysy underdog z busa mówi, że poproszę trochę musztardy. Koleżanka rzeczywiście wlała mało tej musztardy ale oczywiście dla pana za dużo. Ion coś tam zaczął pyszczyc,że co nas to bawi i co to ma być ( oczywiście ja jestem głównym wojownikiem z tymi kurw*** klientami) więc mówię,że no mnie to śmieszy akurat
No i wiadomo, telefon na infolinię imię z plakietki itp. infolinia nie działa, telefonu kierownika nie podam bo rodo a na plakietce inne imię, i narazie chamie z busa. Sytuacje takie zdarzają się raz na tydzień nigdy jeszcze przypisy nie było
0
@nieprzysiadalnosc ja przez ponad dekadę myślałem,że tam jest uderz w suchara;((
0
@kerouac szanuję za podejście. ja mam studia, pracę, pannę i piłkę a o tak obowiązkowo muszę mieć dziennie czas wolny bo czuję że tracę życie na obowiązki. W tedy czas mi ucieka przez palce,chyba,że poświęcam go na moje głupotki i w tedy czuje że żyje, choć trochę!
3
Właśnie się dowiedziałem,że Zak Efron ma 33 lata. Cała młodość legła w gruzach
0
@nieprzysiadalnosc uderz w suchara i sumasumarum to moje początki!
4
@LuisSalvano moim wyznacznikiem rapu zawszę będzie pan z Ciechanowa z Płońskiej 6.
2
@Junngeas żaden z nich choć w połowie nie ma takiej autostrady do featow z najlepszymi
2
@Lord_Vader tak, Quebo stuknie rekord w 100 milionach wyświetleń po feacie z Tommym Cashem albo e geazym
1
@Kondziubarca słabo trochę, mogli pozwolić chociaż trenować
10
Czuje się jak Ronald Reagan sława jest jak słony chedar