0

@kerouac żaden cytat, sam jestem ciekaw ile prawdy jest w powiedzeniu" nie mam czasu" dla mnie bzdura i każdy ma dzienne nie wliczając snu te 2-3 h na głupoty

0

@kerouac ja bym chciał wiedzieć na co wy tracicie ten zaoszczędzony czas?

0

@ToshyFCB Bzdura, jest to jedyny artysta który ma na polskiej scenie propsy od dosłownie każdego. Bezapelacyjny numer jeden od eklektyki.

0

@sebasek99 piękne i proste numery. Co chcemy więcej? Adele, G eazy i Tommy Cash jeszcze na fitach zrobią miliony wyświetleń i rozkurw

0

@SergioTomas Varane i Upameca o

0

@itmustbejoke oczywiście,że Real ale sytuacja niemożliwa bo City przejdzie dalej

0

@PeteR10 co ty chcesz inwestować jak wczoraj grał bardzo dobry mevz

1

@DonAndresFCB Dembele z Liverpoolem nie da się przebić

0

@mercurial2000 Miami United. To jest bardziej niż pewne, to będzie coś dla marketingu czym jest Brazzers dla branży porno

0

@KSSniper obudź się trochę xd

0

@Veb1233 zizu trochę na wyrost, spokojnie w jego miejscu mogłby być Klopp, Enrique, Conte, Ancelotti, Simeone,Del Bosque!!!

0

@Chwytliwy Arthur wszedł uspokoił grał do przodu, wywalczył karnego którego nie gwiżdżą w Hiszpanii. Niech gra!

0

@robsesh bycie szybszym od Marceli to żadna sztuka. A malcom jak na skrzydłowego wcale szybki nie był. Profil lewonoznego wolnego skrzydłowego na prawej stronie nigdy się w Barcy nie sprawdzi. Perez, Malcom to nie są piłkarze dla tego klubu

0

@HansLanda pamiętam Dembele 5 minut na boisku i równie tyle metrów do bramki której bronił Allison. Tak można go ocenić po tych 5 minutach

0

@Encore Messi jakoś nie pamiętam żeby strzelał w tym sezonie a jednak statystyki jak zawszę wspaniałe

0

@T_TG zgodzę się,ale trzeba zaznaczyć, że w Hiszpanii ciężko znaleźć tersz słabe drużyny. Kiedyś 8-0 czy nawet 10-1 zdążały się spokojnie co kwartał. Teraz i Real tych bramek strzelać nie umie a Barca słabo broni, a reszta drużyn zawsze jest zagrożeniem

0

@MichalZZZ jakoś tragicznie na tych wyjazdach nie gramy. Z Valencia i Bilbao za czasów Valverde było by tragicznie tutaj chociaż są pewne plusy.

0

@Maker0 ja widzę tylko jak marnuje czas na dziwne przyjęcia piłki. Sytuacja gdzie miał przed sobą bramkę a podawał była kabaretem

0

@Volk spokojnie nawet jak się ktoś z nim pokłóci to kiedyś się pogodzą, w polskiej muzyce rapowanej takie przypadki to norma;)

0

@barcelonaLM jak można nie rozumieć,że w sytuacji 2vs2 podanie do kolegi jest jedynym dobrym wyjściem zawsze! Zwłaszcza decyzję podjął środkowy pomocnik,ludzie litości. Czasem Janiame można cisnąć,ale jednak zdanie kogoś kto w tą piłkę grał jest nieodzowne

31

Arthur i De Jong dziś uspokoili środek trochę,fajnie,że to się zazębia

0

@Berniś boże dramat to ty tu jesteś.... Co zrobił by każdy w sytuacji 2vs1 zwłaszcza środkowy pomocnik. Błąd popełnił sędzia

0

@Shroud to była klarowna sytuacja. Każdy by tak zrobił zwłaszcza środkowy pomocnik

0

Ten sędzia z twarzy to ten co grał w wip brosach

1

Hat trick asyst xD

0

Oczywiście,że karny. Podłożona noga i bardzo intuicyjna sytuacja

0

@kkbarca myśli myśli.

1

Jakoś mnie to wszystko nie boli, problem jest z wyprowadzeniem piłki,czyli logiczny jest Arthur czyli spokoj i utrzymanie,.

1

Głupia strata, ale to się zdarza, nikogo bym nie wynil, spokojnie!
Czuje dziś jakieś 5-4

1

Akcja tych których chcemy sprzedać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?