jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac żaden cytat, sam jestem ciekaw ile prawdy jest w powiedzeniu" nie mam czasu" dla mnie bzdura i każdy ma dzienne nie wliczając snu te 2-3 h na głupoty
0
@kerouac ja bym chciał wiedzieć na co wy tracicie ten zaoszczędzony czas?
0
@ToshyFCB Bzdura, jest to jedyny artysta który ma na polskiej scenie propsy od dosłownie każdego. Bezapelacyjny numer jeden od eklektyki.
0
@sebasek99 piękne i proste numery. Co chcemy więcej? Adele, G eazy i Tommy Cash jeszcze na fitach zrobią miliony wyświetleń i rozkurw
0
@SergioTomas Varane i Upameca o
0
@itmustbejoke oczywiście,że Real ale sytuacja niemożliwa bo City przejdzie dalej
0
@PeteR10 co ty chcesz inwestować jak wczoraj grał bardzo dobry mevz
1
@DonAndresFCB Dembele z Liverpoolem nie da się przebić
0
@mercurial2000 Miami United. To jest bardziej niż pewne, to będzie coś dla marketingu czym jest Brazzers dla branży porno
0
@KSSniper obudź się trochę xd
0
@Veb1233 zizu trochę na wyrost, spokojnie w jego miejscu mogłby być Klopp, Enrique, Conte, Ancelotti, Simeone,Del Bosque!!!
0
@Chwytliwy Arthur wszedł uspokoił grał do przodu, wywalczył karnego którego nie gwiżdżą w Hiszpanii. Niech gra!
0
@robsesh bycie szybszym od Marceli to żadna sztuka. A malcom jak na skrzydłowego wcale szybki nie był. Profil lewonoznego wolnego skrzydłowego na prawej stronie nigdy się w Barcy nie sprawdzi. Perez, Malcom to nie są piłkarze dla tego klubu
0
@HansLanda pamiętam Dembele 5 minut na boisku i równie tyle metrów do bramki której bronił Allison. Tak można go ocenić po tych 5 minutach
0
@Encore Messi jakoś nie pamiętam żeby strzelał w tym sezonie a jednak statystyki jak zawszę wspaniałe
0
@T_TG zgodzę się,ale trzeba zaznaczyć, że w Hiszpanii ciężko znaleźć tersz słabe drużyny. Kiedyś 8-0 czy nawet 10-1 zdążały się spokojnie co kwartał. Teraz i Real tych bramek strzelać nie umie a Barca słabo broni, a reszta drużyn zawsze jest zagrożeniem
0
@MichalZZZ jakoś tragicznie na tych wyjazdach nie gramy. Z Valencia i Bilbao za czasów Valverde było by tragicznie tutaj chociaż są pewne plusy.
0
@Maker0 ja widzę tylko jak marnuje czas na dziwne przyjęcia piłki. Sytuacja gdzie miał przed sobą bramkę a podawał była kabaretem
0
@Volk spokojnie nawet jak się ktoś z nim pokłóci to kiedyś się pogodzą, w polskiej muzyce rapowanej takie przypadki to norma;)
0
@barcelonaLM jak można nie rozumieć,że w sytuacji 2vs2 podanie do kolegi jest jedynym dobrym wyjściem zawsze! Zwłaszcza decyzję podjął środkowy pomocnik,ludzie litości. Czasem Janiame można cisnąć,ale jednak zdanie kogoś kto w tą piłkę grał jest nieodzowne
31
Arthur i De Jong dziś uspokoili środek trochę,fajnie,że to się zazębia
0
@Berniś boże dramat to ty tu jesteś.... Co zrobił by każdy w sytuacji 2vs1 zwłaszcza środkowy pomocnik. Błąd popełnił sędzia
0
@Shroud to była klarowna sytuacja. Każdy by tak zrobił zwłaszcza środkowy pomocnik
0
Ten sędzia z twarzy to ten co grał w wip brosach
1
Hat trick asyst xD
0
Oczywiście,że karny. Podłożona noga i bardzo intuicyjna sytuacja
0
@kkbarca myśli myśli.
1
Jakoś mnie to wszystko nie boli, problem jest z wyprowadzeniem piłki,czyli logiczny jest Arthur czyli spokoj i utrzymanie,.
1
Głupia strata, ale to się zdarza, nikogo bym nie wynil, spokojnie!
Czuje dziś jakieś 5-4
1
Akcja tych których chcemy sprzedać?