La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1712 Culés

konto usunięte

0

A jak zagrała linia pomocy? Może ktoś tak obszernie opisać mi ich grę, bo jakoś nie chce słuchać propagandowego bełkotu tylko chciałbym rzeczowo i merytorycznie poczytać jak dzisiaj się spisali pomocnicy dumy Katalonii.

konto usunięte

4

@Chwytliwy Roberto to nie powinien sie z ławki podnosić tak samo jak Ivan który wszedł w koncówce i był niezły ubwa ;]

1

@Chwytliwy
Pisałem gdzieś tam coś niżej, ale spróbuję (oczywiście - subiektywnie, także proszę nie gryźć)
Przez Busquetsa przechodzi większość akcji, jest ważnym elementem u Setiena i mimo wieku i braków motorycznych w tym meczu równiez było to widać. Mecz na plus.
Frenkie był wszędzie, ubezpieczał kolegów, dużo pracował i strzelił ładniutką bramkę. Mecz na duży plus.
Roberto całkowicie zagubiony, bardzo dużo niedokładności i praktycznie zero wartości dodanej. Mecz na bardzo duży minus.
Vidal dziś nie pokazał się z najlepszej strony, po jego stracie (o ile się nie mylę) padła bramka Fekira. Poza tym bez fajerwerków. Mecz na minus, ale bez tragedii jak w przypadku Roberto.
Arthur po wejściu zrobil to, co robi zwykle, czyli starał się uspokoić i kontrolowac grę, parę razy pokazał się też z przodu, może brakowało trochę zdecydowania. Dla mnie pozytywnie.
Rakitić dramat. 5 minut i naprawdę tragedia okropna, straty, głupie decyzje.
PS Redakcjo - to nie felieton, nie banujcie ;)

konto usunięte

1

@wasylinho1 Dziękuję bardzo za opis, to naprawdę mi pomaga w ocenie zawodnika, no i spk że De Jong się odblokował.

1

@Chwytliwy Frankie, w końcu wziął odpowiedzialność na siebie. Wrócił mu luz. Zagrał w swoim dobrym stylu. Dobrze się zachowywał w grze między liniami. Często faulowany, bo nie mogli go zatrzymać. Był wszędzie.
Vidal - na jego konto druga bramka (oczywiście nie był jednym winowajcą), a poza tym bardzo średnio. Jedno ładne odegranie na początku drugiej połowy do Messiego.
Busquets - Mało widoczny dzisiaj, a to dobrze świadczy o jego występie, choć na początku był parę razy spóźniony w stosunku do rywala. Jak zawsze piłka przechodziła przez niego, tylko tym razem grał dokładniej.
Arthur - zmiana na plus, po jego wejściu zwiększyliśmy kontrolę nad meczem. Raz spróbował strzału, dobrze w grze wzajemnej. W końcówce wychodził z Messim 2vs1, wydaje mi się, że mógł się lepiej zachować i jeszcze pociągnąć z piłką (co nie zmienia faktu, że powinien być karny_
Rakitić - tragedia.
Roberto - trochę zagubiony, sporo strat i niedokładności. No ale starał się bardzo chłopak. Nie mogę mu odmówić ambicji.

Ogólnie na minus, co się rzuca nadal w oczy, to trochę za późny doskok do rywali. Nad tym trzeba pracować.

Na plus szybkie rozegranie piłki. W końcu było mniej wożenia się z nią.

0

@Chwytliwy Arthur wszedł uspokoił grał do przodu, wywalczył karnego którego nie gwiżdżą w Hiszpanii. Niech gra!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?