La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

konto usunięte

9

Przeglądam sobie oceny po meczu z Leganes i dochodzę do wniosku, że CZĘŚĆ UŻYTKOWNIKÓW krytykuje Rakiticia tak dla zasady, a chwali De Jonga tylko dlatego, że nie jest Ivanem.

Wystawienie takiej samej oceny Ivanowi i de Jongowi to jakieś nieporozumienie, bo Chorwat w 20 kilka minut wciągnął Holendra małą dziurką. I o ile uważam, że to De Jong jest lepszym piłkarzem, to Rakitić w tym spotkaniu go zwyczajnie zmiażdżył.

Dobrze, że redakcja czuwa. Zdaję sobie sprawę, że czasy Ivana w tym klubie dobiegają końca i znajduje się pod formą, ale utożsamianie wszystkiego złego z Rakiticiem tak po prostu, to brak szacunku dla tego zawodnika, zważywszy na fakt, jak wiele można mu zawdzięczać.

0

@NeroTFP De Jong również dał pasa przez pół boiska i też miał asystę, nie wiem gdzie Rakitic go zmiażdżył. De Jonga się wszyscy uczepili od 5-6 spotkań gdzie troszkę jest pod formą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?