La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

1

Jakie byłyby przez was wymarzone warunki oraz sytuacja do życia? Mieszkać w miejscu gdzie jest wieczna wiosna z gorącym latem. Ja i chłopski że wsi na około mnóstwo trawy,boisk, lasy, górki oraz obowiązkowo akweny wodne. Ogrom ludzi do gry w piłkę i jakaś tyrka , żeby starczyło na szamke i godziny pracy jak reszta ekipki. Najlepiej żeby czas stanął teraz i tylko w piłkę grać do mdłości.
Prosty chłopak że mnie tylko bym grać chciał i mi starczy;)

konto usunięte

5

@jeyx77x do tego do wyboru jakby były słowianki i latynoski

0

@Lord_Vader i starczy.

konto usunięte

0

@jeyx77x Mi praktycznie wszystko pasuje, mógłbym żyć w warunkach Skandynawskich i małej dawce słońca, bo uwielbiam zimno, śnieg i surową naturę, ale jednocześnie nie miałbym problemu żyć w klimacie śródziemnomorskim. Jeden warunek: miejsce, gdzie nie znam ludzi, przy boku swojej dziewczyny.

0

@kerouac a to ciekawe bardzo!

konto usunięte

0

@jeyx77x południe byle temperatura nie schodziła poniżej 10 stopni :) mieć blisko morze i góry jednocześnie, może taka Chorwacja albo Albania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?