La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1788 Culés

5

Ze względu na to, że gramy topornymi zawodnikami i bez skrzydłowych, to sytuacji, gdzie wypracujemy jakąś przewagę nad rywalem jest na lekarstwo. Drybling Messiego, szybkie rozegranie piłki z wykorzystaniem dobrego ustawienia albo jakaś wygrana przebitka. To są sytuacje, gdzie tworzy się trochę więcej miejsca, które trzeba jak najszybciej wykorzystać zanim rywal ustawi się na nowo w obronie. Wtedy należy przyspieszyć grę. Okazję na to mieli zwłaszcza w pierwszej połowie Semedo, który wolał podawać do tyłu, Rakitić tak samo i Busquets, który od czasu do czasu zdecydował się na zagranie, ale i tak było tego za mało, zwłaszcza nie zauważał dobrze wychodzącego Semedo.
Jest to bardzo denerwujące, nasi piłkarze zdecydowanie za rzadko decydują się na zagrania za linię obrony. Zamiast tego wolą sobie grać między sobą w dziadka.

1

@Bartek22 trzeba sobie powiedzieć, że nie pamiętam drużyny która tak długo nie miała żadnego skrzydłowego jak Barca i tyle wygrała w ostatnim czasie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?