La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

22

To ciekawa statystyka i prawdą jest, że byłoby znacznie więcej goli gdyby Luis był zdrowy, bo dopiero teraz niektórzy zobaczyli, co to jest za napadzior kiedy go nie ma. Miejmy nadzieje, ze wróci na czas.
https://x.com/BarcaStat/status/1236637735991029763

1

@Pilka_jest_okragla Suarez ze wszystkich klasowych dziewiątek ma chyba najgorsze wykończenie, nie chodzi o to, że naszym piłkarzom brak umiejętności finalizowania akcji. On by w czym innym się przydał, tworzymy więcej sytuacji, ale one na dobrą sprawę nie są stuprocentowe, zawsze rywal doskoczy, przepchnie naszych piłkarzy albo coś podobnego, a Suarez świetnie zabiera ze sobą stoperów, być może dzięki temu mielibyśmy z przodu odrobinę więcej miejsca i to by wystarczyło, żeby ktoś wepchnął piłkę do siatki.

2

@Bartek22 Na ogół najwiecej korzysci przynosiło to Messiemu, nie ma Suareza i widac co sie dzieje.

0

@Bartek22 często dobrego wracam. W Barcelonie dostaniesz tyle szans że wielu z nich nie trafisz, tylko Barca ma takie warunki. Wszystko przez Leo bo we dwójkę nie jeden mecz nam wygrali gdzie Suarez ma mniej roboty dzięki Leo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?