La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

konto usunięte

5

Edinson Cavani zdobył właśnie swoją 200 bramkę dla Paris Saint-Germain. Potrzebował do tego osiągnięcia 297 meczów. Do tego dorzucił 41 asyst.

0

@Hiacynk Ibra dla PSG 180 meczy 156 bramek i 60 asyst ;] Jednak klasa ponad Urugwajczyka ;] Co nie zmienia faktu że wyczyn Cavaniego godny uwagi.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Gdy Ibrahimović grał w PSG, to Cavani był ustawiany na skrzydle + wykonawcą rzutów karnych i rzutów wolnych był Szwed. Napastnikiem lepszym w karierze jest Ibra, patrząc ogółem, ale Cavani to absolutna, światowa czołówka. ;)

0

@Hiacynk Neymar to pobiję w cztery sezony,oby nie miał ku temu szans

konto usunięte

0

@Hiacynk Zawsze sie balem, ze Cavaniego kupi Real. Gosc przez cala kariere nie dosc, ze jest zabojczy pod bramka to zapieprza w obronie za dwoch. W dodatku, w odroznieniu od swojego kolegi z urugwajksiego napadu, caly czas jest profesjonalista i nie pozwala sobie na nabieranie masy :D

konto usunięte

0

@El dominatore Cavani kozak, ale patrząc na całą karierę, to do Suareza chyba tylko Ibrahimović ma jakikolwiek podjazd. Reszta jest w tyle. Może nie daleko, ale nadal w tyle. Suarez ma 260 asyst w karierze... Każda liga zjedzona i wypluta. Wiem, że mówisz stricte o przygotowaniu fizycznym, ale ogólnie to Suarez n1. Nie zmienia to faktu, że Urugwaj ten atak ma zabójczy. Jeszcze na "chama" jest Stuani albo Gomez. ;) Kiedyś Forlan...

0

@Hiacynk Napastnik ma przede wszystkim strzelac gole. Dla mnie Lewy jest lepszy od Ibry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?