- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1759 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1759 Culés
23
Można mówić, że Vinicius by nawet w stodołę nie trafił, że boiskowo ma z 15 IQ, że w polu karnym nie potrafi nic zrobić. I pewnie to wszystko prawda.
Problem w tym, że u nas takiego piłkarza nie ma, wszyscy statyści, żaden nie odważy się wejść w drybling, popróbować 1 na 1 z Ramosem lub Varanem. Taki piłkarz to skarb, Czy na koniec meczu czy na początek. Zawsze wejdzie i zrobi szum. Deulofeu może i widział przed sobą jedynie piłkę i nic więcej, ale chociaż próbował zrobić coś innego niż klepać na 30 metrze. Takiemu Viniciusowi raz wyszło coś z niczego i jest gol. U nas nawet nikt nie dał szans losowi, żeby nam pomógł.
0
@Homeopata8989 Patrząc na obecną sytuację na skrzydłach gdzie gra Vidal to nawet chciałbym takiego Viniciusa.
1
@Coutinho007 A u nas biega na skrzydle nastolatek wykreowany przez media na nowego Neymara/Messiego i kogoś tam jeszcze. W Realu takiej presji nie ma. Vinicius miesiąc temu nie łapał się do kadry, a wczoraj został bohaterem El Clasico.
U nas Dembele miesiąc temu miał kontuzję i dzisiaj też ma kontuzję.
0
@Homeopata8989 Ostatnio nawet ten nastolatek nie biega tam na skrzydle.
2
@Homeopata8989 zdrowy Dembele to piłkarz 3 albo cztery klasy lepszy. Problem,że nie jest zdrowy wiem wiem
0
@Homeopata8989 Ja uważam, że Vinicius to dobry piłkarz. Trzeba pamiętać, że on ma 19 lat i ciągle się rozwija. Wyśmiewa się go, a robi szum na skrzydle, szarpie, stara się, gryzie trawę. Widać, że mu się chce i za kilka lat na pewno będzie dużo lepszym piłkarzem jeśli będzie się rozwijał.
1
@Image Jasna sprawa. Nie każdy musi od razu być jak Sancho. Sterling też był typowym jeźdźcem bez głowy. Mahreza też odkryli jak miał już 20 parę lat.