- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
0
Czy macie jakieś sposoby żeby samemu nastawić wypadnięty dysk w odcinku lędźwiowym? Czy samemu to w ogóle da jakieś efekty?
0
@Krzysiek_FCB Idź do fizjoterapeuty, ale z ćwiczeń wzmacniających polecam na pewno zwis na drazku - codziennie, 5-6 serii po min. 30 sec.
0
@Krzysiek_FCB Skąd wiesz, że wypadł Ci dysk? Może to coś innego.
0
@Krzysiek_FCB Ciężka sprawa,której ja bym się nie podjął sam robić. Idź do fizjo i czasem nic sam nie ksbinuj. Mało brakuję a możesz się nawet sparaliżować na miesiąc,dwa. Wszystko co z kręgosłupem jest cholernie ważne i odpowiedzialne,jak ci już potocznie zwany dysk wypadł to odpoczywaj sobie a wizyta u fizjoterapeuty i kręgarza jest obowiązkiem, ktoś ci to musi wstawić.
0
@kerouac pierwszy raz słyszę o tym sposobie a to moja profesja. Osobiście bym odradzał bo skacząc z tego zwisu za pewne kolega by kompresję na kręgosłupie wyrwał i dopiero by się narobiło. Jeżeli chodzi o kręgosłup i wszystko z nim związane to nic nie róbmy samemu,tylko specjaliści
0
@jeyx77x Ale mówię o sytuacji, gdy z kręgosłupem jest okay, chodzi o rozciąganie długości miedzy kręgami. Wielu specjalistów polecało mi te metodę na bóle kręgosłupa i sprawdza sie rewelacyjnie :)