La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

konto usunięte

2

Jak sobie radzą zagraniczni komentatorzy z polskimi imionami i nazwiskami?

Łukasz Fabiański – Woo-cash Fab-yan-ski
Wojciech Szczęsny – Voy-chekh Sh-chen-sni
Artur Jędrzejczyk – Yen-jay-chick
Tomasz Jodłowiec – Yodd-wo-vetz
Michał Pazdan – Mi-how
Łukasz Piszczek – Woo-cash Pish-check
Bartosz Salamon – Bar-tosh
Jakub Błaszczykowski – Ya-koob Blash-chi-kov-ski
Kamil Grosicki – Gro-sich-ki
Grzegorz Krychowiak – G-ze-gosh Cri-ho-viack
Krzysztof Mączyński – K-shish-toff Mon-chin-ski
Sławomir Peszko – S-wha-vo-mir Pesh-ko
Robert Lewandowski – Le-van-dov-ski
Arkadiusz Milik – Ar-ka-dioosh My-lick
Filip Starzyński – Sta-zynn-ski
Mariusz Stępiński – Mar-yush Stenn-pin-ski

0

@Hiacynk A Grzegorz Brzęczyszczykiewicz z gminy Łękołody?

0

@norbi77 Powiat* :)

konto usunięte

0

@norbi77 Z tym już problem będzie.

0

@Hiacynk Przy Piszczku powinno być: "Łukaaaaaaaaaasz Piszczeeeeeeeek!"

0

@Hiacynk czułbym się niepelnosprawny nie umiejąc wymówić Ą, ć, Ź itp. Nie wiem jak to może sprawiać trudność Brytyjczykom,zwłaszcza że ono do akcentu muszą mordę wykrzywić jak po 07 sprytu od Zbyszka z dołu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?