La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 811 Culés

konto usunięte

0

Tytuł najgorszego kabaretu: Koń Polski czy Kabaret pod wyrwi groszem? ;>

konto usunięte

1

@TheNekro94 Odpowiedz brzmi następująco:Każdy kabaret w polsce.

konto usunięte

2

@TheNekro94 Koń Polski. Żaden skecz mnie nie bawił. Kabaret pod Wyrwigroszem miał tam jakiś jeden chyba, na którym śmiechłem. No, ale generalnie niezłe bezbeki.

P.S - jeszcze o mistrza bezbeków biję się kabaret Rak z tym gościem z "Świętej wojny" - Krzysztofem Hanke, jakimś typem z "Barw szczęścia" i jeszcze jednym. Z resztą, nazwa grupy kabaretowej zobowiązuje.

konto usunięte

1

@Hushovt Neonówkę chyba jedynie akceptuje ;p

0

@TheNekro94 Kabaret Skeczów Męczących i Neo-nówka. Nie trawię tych gości. Najlepszy dla mnie to chyba Paranienormalni jeszcze z Igorem

konto usunięte

0

@TheNekro94 Jeden taki co jest kilku starszych gości i głównie śpiewają. Jak on się zwał?

0

@VenoM grupa Mozarta czy jakoś tak

konto usunięte

2

@domin682 Nie.. Grupa Mozarta gra na instrumentach smyczkowych. I oni są nawet okej, są przynajmniej oryginalni.

0

@TheNekro94 masz rację. Coś mi się pomieszało z muzyką ogólnie

0

@TheNekro94 kabaret Otto?

0

@TheNekro94 stare limo, kmn i młodych panów dawno temu bawił Nawet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?