- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 974 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 974 Culés
1
Co myślicie o Gabrielu Martinellim? Myślę, że na pozycję numer 9 byłby naprawdę świetną opcją i na pewno o wiele tańszą od Martineza. Na dodatek jest to Brazylijczyk, a jak wiemy większość takich zawodników (zwłaszcza ofensywnych) po prostu wypala.
Facet w tym roku skończy 19 lat.
26 meczów,
10 goli,
4 asysty,
ale... Te mecze są trochę "zakłamane", bo wchodził na końcówki. Dokładne minuty rozegrane przez Gabriela to 1463 + udział przy 14 golach. Łatwo można policzyć, że ma udział przy golu średnio co 105 minut, co jest bardzo ciekawym wynikiem.
Transfermarkt wycenia go na 28 milionów euro (dane z 9 marca). O ile ta strona pod względem statystyk jest słaba, o tyle te wyceny są dość wiarygodne. Nie mówię, że kosztowałby tyle, ale na pewno nie 110 milionów. Martinelli jest dość elastyczny, bo potrafi zagrać na obu skrzydłach, jak i na szpicy. Kolejny pozytyw.
Oczywiście mokrym snem nadal pozostaje Werner, ale po prostu tak sobie myślę, że alternatywą dla Niemca, Martinelli nie byłby zły.
0
@Hiacynk wątpię, ze Arsenal puści swojego młodzika
1
@Hiacynk Bardzo ciekawy gracz warty obserwowania,jak będzie grał tak w kolejnych 2 sezonach to z chęcią bym u nas go widział.
0
@DaPi No ciężko, ale nadal jesteśmy większym klubem od nich + oni mogą mieć problem z Ligą Mistrzów. Na pewno znalazłaby się cena, za którą by go puścili i nie byłaby ona z kosmosu. No nie wiem. Tak sobie gdybam tylko, bo dawanie +100 za Martineza to trochę strzał w kolano.
1
@Hiacynk osobiście nie rozumiem fenomenu Martineza. Jak teraz chcą za niego ok 100 baniek i zakładając, ze w przyszłym sezonie grałby lepiej to ten inter będzie chciał za niego z 200. Chociaż w sumie teraz ceny spadną przez wirusa
0
@Hiacynk Martinez przyjdzie za 59 milionów, zapamiętacie moje słowa