La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

0

Dzisiaj wznawiamy treningi, grupy po pięć osób itp.
Bardzo się cieszę z tego powodu!

konto usunięte

0

@jeyx77x a mecze ligowe kiedy ?

0

@Barca1992 nawet o tym nie myślę, mówią o sierpniu i lipcu;)

konto usunięte

0

@jeyx77x jaka liga jakie województwo ? Z tego co słyszałem odbyło się zebranie z prezesami wojewódzkich związków 10 prezesów opowiedziało się za zakończeniem rozgrywek na obecnym etapie. Więc raczej nie ma większych szans na wznowienie rozgrywek

0

@ksobi okręg i woj. Łódzkie;)

konto usunięte

0

@jeyx77x rozmawiałem dziś ze znajomym i z tego co mówił to na 95 procent nie ruszymy. 10 na 16 wojewódzkich związków po spotkaniu było za tym żeby zakończyć rozgrywki bez spadków, z awansami bez zmian, od nowego sezonu ligi powiększone o zespoly awansujace. Tyle wiem:)

0

@ksobi możesz mieć rację, chłopski już w domach nie mogą wytrzymać i chcą grać, myślę, że każdy już by chciał grać i wszystko zależy kiedy wdraża etap III gdzie podobno można grać ale bez polublicznosci, jeżeli to się stanie do czerwca to mogli byśmy dokończyć sezon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?