La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

2

Łukasz Piszczek o przyszłości :

"Zakładam, że w czerwcu 2021 będę się pakował na powrót do Polski. Mam tu swoje sprawy i plany związane z moją akademią piłkarską w Goczałkowicach, z LKS Goczałkowice, w którym chciałbym trochę pograć"

0

@michaleu I cyk kontrakt przedłużony :)

0

@michaleu gdybym był sportowo na poziomie Łukasza to w wieku 34/6 lat gra w 4/3 lidze polskiej była by istną przyjemnością i relaksem

konto usunięte

0

@michaleu prawda jest taka że powrót do Polski bezpośrednio do rodzinnych Goczalkowiec jest tylko jedna z opcji. W kuluarach mówi się że bardzo blisko namówienia Łukasza do gry w Wiśle Kraków jest jego bliski przyjaciel czyli Kuba Błaszczykowski. Podobno chcą razem pożegnać się z duża piłka mistrzostwem polski. Dopiero po przygodzie z Wisłą Łukasz ma zawitać do rodzinnych Goczalkowiec i tam zakończyć karierę. Przynajmniej takie dochodzą mnie słuchy z kręgów Wisły Kraków

0

@michaleu Ciekawe na jakiej pozycji zagra myślę że pewniaczek u buka Piszczu królem strzelców :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?