La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

konto usunięte

8

Gole w Premier League:

Robin van Persie - 144 gole w 280 meczach,
Harry Kane - 142 gole w 209 meczach,

No, nawet średnia RvP przy Hurricane wygląda dosyć słabo, nieźle sobie Kane radzi.

Anglikowi brakuje 7 goli, żeby wskoczyć do top10 najlepszych strzelców w historii ligi. 149 trafień ma Les Ferdinand. Jednego gola więcej ma Michael Owen, także Kane w następnym sezonie wskoczy na 9 miejsce (patrząc na jego regularność).

Co dalej?

260 goli ma Shearer. Cóż, 118 na razie mu brakuje, ale przecież Harry ma dopiero 27 lat. Kto wie, jakby został do końca kariery w Anglii, to moim zdaniem ma bardzo duże szanse, żeby być najlepszym strzelcem w historii. 118 bramek dzieląc na 6-8 sezonów, da te 15-19 bramek na sezon, co jest w zasięgu Anglika na spokojnie (pewnie czasem więcej wlepi). No, a przecież też jest duża szansa, że tych goli co sezon będzie więcej, więc może da rade zrobić to szybciej, a jeszcze później wyśrubować jakiś nieosiągalny wynik. Ciekawie.

0

@Hiacynk rzadko się zdarza taki napastnik w tak młodym wieku, o y strzelał i strzelał!

konto usunięte

0

@Hiacynk on mi jakos tak pasuje do tego Tottenhamu, ze nie widzę go w innym zespole z PL, a co dopiero innej ligi. Raczej na pewno pobije rekord bo te około 20 bramek na sezon będzie dawał, a jeszcze połowa kariery przed nim, a teraz jest w najlepszym wieku dla piłkarza.

konto usunięte

0

@jeyx77x @DaPi No taki trochę staroświecki styl ma. Wydaje się bardzo ślamazarny w ruchach, ale potrafi się odnaleźć w odpowiednim miejscu i czasie. Kiedyś czytałem statystyki, to ze wszystkich napastników z top5 lig potrzebuje najmniejszej liczby strzałów, żeby strzelić gola, co oznacza, że ma najlepsze wykończenie. Tottenhamowi został w tym sezonie jeszcze Crystal Palace, więc jak wpakuje dublet, to zrówna się z RvP, ale liczbą meczów go bije na głowę.

W repce też to kozacko wygląda. 32 gole w 45 meczach. Rooney, czyli najlepszy strzelec w historii reprezentacji ma 53 trafienia, więc ten rekord też raczej Kane pobije i pewnie zakręci się w okolicach 65, może 70 goli (patrząc na wiek i regularność). Kozacka dziewiątka.

0

@DaPi Ja bym go u nas widział. Idealny zastępca Urusa ale nie do wyjęcia :(

konto usunięte

0

@Hiacynk Problemem mogą być kontuzje które od czasu do czasu dają o sobie znać. Gdy będzie starszy z czasem tych urazów będzie więcej ale moim zdaniem pobije Shearera

konto usunięte

1

@Coutinho007 ja nie jestem jego wielkim fanem. Bardzo dobry zawodnik, ale dla mnie idealnie skrojony pod PL i takie Spurs.
Za Suareza u nas to nie wiem kogo bym widział. Fajni zawodnicy, albo nie do wyjęcia, albo już bliżej końca kariery, albo jakieś koty w worku. Moim zdaniem teraz dla nas jest straszna bieda, a tym bardziej, żeby zastąpić Luisa. Taki Martial byłby fajna opcja moim zdaniem, ale widać, ze w tym sezonie w United się odpalił i wątpię, ze chcieliby go puścić i czy on sam chciałby odejść. MU się wzmacnia i w przyszłym sezonie będą pewnie aspirować o wyższe cele. Martial, Rashford, Greenwood, Pogba, Fernandes+jakieś transfery i ofensywę będą mieli jedna z lepszych.
Dodam, ze Francuz w tym sezonie gra jako ŚN i w 39 meczach zdobył 22 bramki i dołożył kilka asyst. W samej lidze na 30 meczów ma 17 bramek. Po wznowieniu rozgrywek w PL zdobył 6 bramek w 7 meczach. Rash tak samo 17 bramek i nie można zapomnieć, ze strzela tam tez Bruno Fernandes, który wykonuje m.in. Jedenastki z tego co się orientuje wiec pomimo, ze bramki ma kto u nich strzelać to Martial w końcu grając jako napastnik Wykręcił ładny wynik i nie zapominajmy, ze zostały jeszcze 2 mecze.

1

@DaPi Ja Martiala u nas chciałem już 2 lata temu ale no niestety nie wyszło :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?