La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

20

Jeszcze chwilkę o Leo


6

@Pilka_jest_okragla A więc to jest ten "Słabszy sezon Leo" Chyba każdy zawodnik chciał by mieć taki słaby sezon :D

konto usunięte

5

@Pilka_jest_okragla Te 50 bramek i 16 asyst w sezonie 2011/12, Boże kochany...

3

@Coutinho007 ja o słabszym sezonie Leo słyszę od 50 bramek w 2012;)

konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla 12 sezonów z minimum 10 asystami. W tym 9 sezonów pod rząd, szkoda tego 16/17 bo jednego ostatniego podania zabrakło. Jeden jedyny sezon w którym miał więcej asyst niż bramek to 07/08. Pięknie to wyglada

0

@Pilka_jest_okragla 50 bramek w samej lidze w jednym sezonie, to na pewno nie jest normalne. Kosmita, Geniusz. Mysle, ze to jedyny zawodnik w historii pilki, ktory jest rozgrywajacyn, napastnikiem i skrzydlowym w jednym i to doslownie. Tak samo potrafi dobrze dryblowac, jak rozgrywac i wyknaczac. GOAT

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?