La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

8

Co do Dembele. Oglądałem jego filmiki z ostatnich dni i w sumie było tam dużo intensywności, więc uczucie dyskomfortu jest normalne, zwłaszcza że media każde złapanie się za nogę Dembele skwituja kolejną kontuzją. Ostatni raz kiedy pisałem,że intensywność Dembele jest dobra i przeciążenia mięśnia są normalne to następnego dnia obudziłem się i Osumane był już na stole xD oby tym razem Dembele spokojnie przeżył przeciążenia i za dwa, trzy dni wrócił do cięższych treningów i spokojnie wrócił na lige, po pełnym okresie przygotowawczym. Narazie Dembele jest na etapie wzmacniania i próbowania możliwości mięśni, wszystko na spokojnie bo gdy już vsje wzmocni i poczuje, że może dać stopricent to nie wypadnie i będziemy mieli skrzydłowego o talencie Neymara.
Pamiętam jego pierwsze sparingi w BVB - byłem zakochany, nie chcę żeby ten zawodnik skończył jak niektórzy, którym kontuzję zniszczyły kariery. Obojętne jest dla mnie to ile on strzeli czy zaasystuje, chcę tylko patrzeć jak przez 2,3 miesiące drybluje i robi co chcę na boisku i żeby po tym czasie odniósł conajwyzej uraz barku a nie znów rozstanie z piłką na rok. Ja w Ciębie wierzę Dembele, oby się udało! To ostatnia szansa!

3

@jeyx77x Ja się łudziłem, kolejny raz nie dam się nabrać. Przecież on się rozwalił w meczu z BVB, który był pod koniec listopada, nie zdążył wrócić i kolejny raz się połamał. Czyli można powiedzieć, że skończył sezon w listopadzie. Chore. Gość to totalna szklanka, a jak już jest zdrowy to zanim wróci do formy to znowu łapie kontuzje i tak w kółko, dlatego ja już w niego nie wierzę. I nie, Dembele nigdy nie będzie na poziomie Neymara. Nie ta skala talentu.

5

@Konias4318 ta skala talentu, nawet bym powiedział,że większa. Gdzie był Dembele w wieku 19 lat a gdzie Neymar? Ten pierwszy w pierwszym składzie BVB a drugi wchodził w seniory piłki brazylijskiej.

0

@jeyx77x Dembele to moze Neyowi akurat buty czyścić

0

@koksik2700 a nie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?