- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 770 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 770 Culés
3
Griezmann ma być główną postacią Barcelony. Szczerze, trochę się tego obawiam.
4
@tristan87 Może będzie tym samym Griezmannem co w Atletico.
0
@Coutinho007 Wątpię, inny styl obu zespołów.
1
@tristan87 Pokazał u nas parę fajnych meczy, myślę że warto dać mu się rozkręcić :P
0
@tristan87 Barca gra trochę bardziej ofensywnie i Griezmann będzie miał więcej przywilejów też jak pewnie Messi odejdzie. Może potworem pod względem liczb nie był ale jest to solidny grajek drużynowy, który jednak daje jakość na boisku, może Coutinho też się przebudzi i będzie robił robotę, Dembele może przestanie się łamać, Trincão odpali, Ansu wejdzie na wyższy poziom i Pedri. Nie brzmi to jak scenariusz Science Fiction, trochę defensywa za to martwi.
0
@Mario96w Jasne, że tak. Ja go nie skreślam. Mam nadzieję, że da radę bo w piłkę grać potrafi.
0
@tristan87 Griezman w odróżnieniu od Amigosow ;D ( piękne określenie) jest chłopem który będzie tyrać jeszcze przez 6 lat i nie zestarzeje się tak szybko, zwłaszcza, że jego główny atut to gra bez piłki, ruch, inteligencja a kunszt strzelca można nabywać całe życie