La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

0

Griezman na PS wczoraj grał. Moim zdaniem dobrze, ale...
Mimo wszystko ruszał się do przodu, na prawdę się starał i był aktywny.
Raz mu dał Się Jong, chciał przełożyć, ale nie wyszło...
Cieszę się,że jest ambitny i jestem pewien, że pan Bóg mu za to odda.
Z Roberto średnio się rozumie, to chyba każdy widzi, zobaczymy

2

@jeyx77x Z meczu na mecz pochwały za coś co raz bardziej absurdalnego. Kiedyś, że biega najwięcej, dobra technika, świetna gra w obronie i liczby nienajgorsze. Następnie, że Messi go nie lubi, bo tyle razy Griezmann świetnie mu się wystawiał a poza tym Francuz ma dobre liczby..
Po poprzedniej kolejce chwalenie, że Griezmann wybiega do prostopadłych piłek a nikt go nie zauważa! Ponadto robi miejsce kolegom w ataku.

I w końcu dzisiaj chwalony już jest za to, że rusza się do przodu :DDDDDDD

0

@jeyx77x Zagral przecietnie. Slaby poczatek, lepsza koncowka i przecietnie pomiedzy. Takie jest moje zdanie.

0

@kamilo0066 A kto tutaj jest? Naczelny hejter Griezmanna numer 2!

3

@kamilo0066 te oceny niektórych brzmią komicznie w stosunku do Francuza.

3

@Rewolucja123 Zapoznaj się ze słowem hejter. Hejter to ktoś kto bezpodstawnie, bez merytorycznych komentarzy cały czas 'najeżdża' na daną rzecz, jednostkę, zbiór. Przykład jest prosty. Ty w stosunku do Livepoolu. Hejter jak znalazł =)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?