0

@tbas bo są słabe i nosimy je tylko pkiefy policja patrzy

2

@YeastMoss w Europie mamy mnóstwo krajów pierwszego świata. Czechy, Islandia, Norwegia, Finlandia, Szwajcaria, Anglia, Belgia, Luksemburg, Holandia, Niemcy, Austria może Szwecja itp
A Polska plasuje się na poziomie Mołdawi, Ukrainy, Białorusi bo nasz rząd i obawytele to idioci.
Jutro zamawiam maskę taka profesjonalna, żeby się czasem niczym nie zarazić

0

@BarcaInfo przecież to liga powinna wziąć do weryfikacji.
Ramos dostał zawieszenie przez gadanie na konferencji to ten kolega również podobnie z Nyomem.
Ale ja im życzę spadku, o wpierdolu na Camp Nou, Bernabeu i Metropolitano

0

@tobiasson92 Liverpool w fatalnej i tragicznej sytuacji.
Van Djik i Thiago już skończyli sezon. Wątpię czy dadzą radę zdobyć Choć jedno trofeum.

A pickford na miasto lepiej niech nie wychodzi. Zawieszenie do końca sezonu w takich przypadkach to konieczność, może by to oduczyło głupich pomysłów

0

@Arkadio90 zrobił dwa karne, mało? Poza tym "świeżości"?

0

@Arkadio90 myślę, że skład we wtorek będzie odpowiedzą kto zagra w sobotę.
Ja myślę, że we wtorek Dembele, Martin, Pedri i Trincao wyjdą. Za nimi Puig z sztangą albo Pjaniciem albo Alenia.

0

@monsterrize po co?
AROUJO, podobne warunki i 7 lat młodszy

1

@szymonbarca10 D. Malen
Kapitalny dzieciak. Barca się nim interesowała jakiś czas temu, ale cóż nic z tego narazie

0

@Veb1233 u nas by się nadał, wiek znakomity a umiejętności przednie

2

@HERORICH2 nie lubię biegać, na boisku lubię, ale tak dla sztuki to nie

0

@busquets5 strasznie słabo wypada przy nich Trincao

1

@burixgm mam nadzieję że wypali jak już przyjdzie

0

@bartekvisca mamy tę przewagę,że we wtorek lecimy rezerwami a Real musi się martwić, zwłaszcza,że szachtar to nie bolki

0

@Sergio_Devils przyjdzie za darmo;)

0

@kewin to samo Van Djik.
O mistrzostwie mogą zapomnieć kto wie czy o euro też

0

@pax o jakim pstryczku mówisz? Koledzy co w piłkę grają zdanie podzielają, znajomego sędziego również pytałem i podobna opinia, powtórki i zwolnione tempo dużo potrafią dodać, ale to nie zmienia faktu, że on się nie powinien tam wywrócić, po prostu

1

Niech ktoś mu nowy numer załatwi żeby przelew z Madrytu nie doszedł

0

@pax widać, że piłki w życiu nie sprobowałeś.
Jedyne co ewidentnie widać to to, że De Jong stanął jak wryty a czarny kolega poczuł kontakt i poleciał, sędzia był fatalnie ustawiony bo widział tyłko (odbitego) zawodnika Getafe. Pięknie to wygląda z przodu, ale z boku widać, że De Jong się zbliżył dotknął i wszystko.
Reakcja zawodnika Getafe też piękna, a no i nie kładł się już przed kontaktem? No chyba kładł.
Symulka też niczego sobie, aż dziw,że doświadczony sędzia się na to nabrał. Karnego na Fatim nie też nie było? Jak z impetem w jego wleciał? Jeszcze później łokciem w twarz dostał i też nic?

1

@Chakalaka spada!

1

@Ratamahatta De Jong wczoraj dobrze grał. Każda akcja przechodziła przez niego, on wszystko zaczynał. Dobry mecz Holendra a karny z dupy

0

@Rewolucja123 teraz mnie trochę zabiłeś

0

@msmsms w sumie selekcja losowa. Dla mnie dobrze bo zbliża się czas kiedy pójde na uczelnię, więc dobrze

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 mimo wszystko grał bardzo głęboko to czego mamy oczekiwać? Od De Jonga już przywykłem że cudów oczekujemy, ale od Cou który grał prawie na swojej połowie.

0

@Rewolucja123 kadra kolego. Jezus ale ty się rakiem robisz

0

@pawel0304 przede wszystkim trzeba zacząć od odpoczynku w lidze mistrzów przed Juve i Realem.
Braitwhite, Trincao, Pedri muszą zacząć ten mecz od początku to samo Dembele, Riki czy Aroujo.
Musimy korzystać z tej pięknej ławki jaką mamy, zwłaszcza, że pierwszy mecz gramy że słabszym rywalem

2

Nie wiem jak można mieć pretensję do zawodników czy trenera. Były wałki? Były
Okazję były? Były ( trzeba pracować i tyle) kalendarz jest napięty i też dobrze,że przegrywamy z Getafe na początku kiedy to zmęczenie pierwsze przychodzi. Kadra zbiera swoje żniwo nie tylko w Barcelonie.
Jednak trzy mecze na kadrze to zbyt dużo i było to widać absolutnie po każdym.
My na szczęście mamy ten komfort, że ma kto grać z przodu a Real? Asensio czy Viniciusem ugrają cały sezon?
To będą ciężkie dwa lata dla piłkarzy i trzeba być cierpliwym. Dużo meczy i mało odpoczynku, trzeba to wszystko zrozumieć i modlić się do Boga, żeby tych pięciu zmian nie likwidowali.
Super Pedri, Dest, Fati i generalnie do nikogo poza Roberto nie mam zastrzeżeń. No może Trincao narazie jest nieporozumieniem, ale no cóż, może się odkręci.
Depay niech się w tym styczniu pakuję

0

@damian777 xD zejdź na ziemię

0

@MrCules grał dziś pięknie przecież, nie przesadzaj cię

0

@Hosh to Chyba tobie muszę podziękować, bo dzięki tobie tu nie wchodziłem podczas meczu.
Co do meczu to cóż... Okradli nas i tyle.
Skuteczność też zawodzi, ale dobrze że skuteczność zawodzi. Jestem dobrej myśli zwłaszcza, że oni są słabi fizycznie i nie ma co się dziwić.
Świeżość przyjdzie z czasem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?