4

@Kusco15 PR Realu, United i Turynu jest większy niż Barcelony.
Poza tym Ronaldo na modela kreował się od czasów United.
Więcej ludzi woli Nike od Adidas, znaczy Nike jest chyba lepiej reklamowany i ma większe gwiazdy.

0

@IronSanHybrid na starość go pogięło z tymi fryzurami.

0

@marcin62 czyli gdzie Mesut będzie teraz grał? W drugiej drużynie?

0

@Rewolucja123 z Ukrainą strzelił, chodziło mi oczywiście o wszystkie rozgrywki

6

@Prezes_sycylijczyk narazie wychidzizze nie Dembele był szklany tylko Valverde miał w nosie potrzeby fizyczne Francuza

1

Ansu Fati ma w tym sezonie 5 bramek i 2 asysty.
Niebotyczny progress, ponieważ w tamtym sezonie 5 bramek miał dopiero na wiosnę ( lato) i ostatecznie skończył na 7(?)
Bardzo się zdziwię jeżeli Ansu będzie mieć mniej niż 20 bramek w sezonie, ma wręcz niemożliwy instynkt do strzelania bramek, chyba nawet CR i Leo tak dobrze nie szło w jego wieku a w odróżnieniu od Neymara, któremu też na początku szło lepiej, Ansu może w przyszłości z powodzeniem grać jako 9

5

@Piotr,1985 mega doła złapałem przez boczka.
Nie wiem czemu ale od dawna wiedziałem że pan Darek długo nie pożyje..nie mam na to argumentu, po prostu przeczuwałem to, mimo to bardzo mi smutno z tego powodu

7

@pax tym razem w pełni się z tobą zamgadzam.
Bardzo fajny mecz naszego wychowanka

0

@Rewolucja123 cieszę się wierzę w tego chłopaka

3

@norbi77 mi Inieste ale jeszcze tak piękne piłki nie dotyka

0

@Rewolucja123 jak z Cou dobry mecz

0

@cat_r37 już myślałem,że młody dymnał a pewnie nadal prawiczek

1

Fati będzie tatą? Aroujo na razie ma dużo szczęścia bo sporo szans otrzyma!

0

@Nano22 Chyba Jefren;D

0

@Statistics więcej internetu mniej rodziny

0

@kamilop raczej Cholo i trenerzy preferujący grę z kontry tak nie uważają

0

@shaun ktoś kto strzelił 700 goli nie potrzebuje odblokowania. Leo po prostu już strzelcem nie jest.
Chociaż znając życie przyjdzie czas w sezonie gdzie w 10 kolejek strzeli z 15 goli i wygra pichichi

0

@MasterOne możliwy Ramos i wypada Kross, Odegard i Carvajal.
Źle się tam dzieję

1

Dobra ważne pytanie, gdzie ten dzisiejszy mecz można obejrzeć? Tylko linki!

1

@Jacu327 kabaret się skończył jak skończyło się Limo

0

@Janas11224 kto Ci każe na nich dmuchać? Ja rozumiem wszystko ale nie jesteś bazyliszkiem żeby od spojrzenia ich zabić. Nie widzę nic złego w rozmowie bez jakiegoś bliższego kontaktu tylko w większej odległości. To w zupełności starczy

1

@marcin62 podsumował nas nieźle xD

9

@Yanek Messi to potrzebuje usiąść na ławce i odpocząć

0

@Cules11 Pato Ci uciekł, bo strzelił chyba 10-15 sekunda z nami xD

0

@Kubox naciągnięcie, naderwanie.
Możesz jechać po zdjęcie, choć niekoniecznie.Przede wszystkim jak opuchlizna zejdzie i powoli zaczną schodzić fioletowe ślady z okolic podeszwy to idź do fizjo

1

@YoNoEntiendoNada Barca ma problem z autobusami, jeżeli Real wystawi się na wymianę ciosów to powinien to przegrać, zwłaszcza bez rezerwowych

0

@Kubox trafiłeś w dobre ręce.
Przede wszystkim zimna woda i noga powyżej serca.
(Sor to tragiczny pomysł bo Ci nic tam nie pomogą, mogą w szyne wstawić i nieruchomość staw na dwa tygodnie) jedynie co to rentgen mógłby się przydać, ale to też zależy.
Czy to było zwykle skręcenie, czy ty wyskoczyłeś upadłeś źle, czy ktoś Ci się wypierzielił i nogę wygięło.
Zasadniczo jeżeli zerwał albo naderwał więzadła to byś poczuł po pierwsze mega ból a po drugie charakterystyczne uczucie, które przypomina rozciąganie, darcie - coś takiego.

Musimy wiedzieć co się stało. Ponieważ opuchlizna,stan zapalny można mieć po zwykłym skręceniu.
Jeżeli to się trzyma już drugi dzień to już brzmi nieciekawie, chyba że kompletnie niczym sobie nie pomsgaleś, pisz co jest

0

@Martwy masz rację, ale czas na punktowanie w LM przyjdzie za tydzień a z Ferenc trzeba zaryzykować i przyoszczedzic, zwłaszcza że Real traci cały czas graczy

1

Życzę mu starcia z Ramosen w powietrzu

2

@DonMatteo901 przed sąd z takimi zje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?