- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 695 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 695 Culés
17
Fajna rodzinna atmosferka na Rambli o tej godzinie. Aż się nie chce wchodzić o 20 po podaniu składu na Getafe xD
7
@Tales_Omletu Prawda, ja się już nauczyłem omijać Ramblę w godzinach okołomeczowych, chyba że jakaś śmieszna sytuacja w meczu to trzeba się wspólnie pośmiać :P
5
@Mario96w Akurat w trakcie meczu staram się nie wchodzić co nie zawsze mi się udaje bo czasami zaburza mi to odbiór meczu podświadomie tak samo jak niektórzy komentatorzy w TV
3
@Tales_Omletu Ja zawsze podziwiam, że ktoś potrafi jednocześnie patrzeć się na mecz i pisać komentarz na LaRambli.
0
@MesQueUnClub_87 A dzięki, dzięki.
Jak już to czekam na aut i wtedy jak biegnie ktoś po piłkę to pisze :D
2
@Tales_Omletu Tak myślałem właśnie, że jest w tym jakaś taktyka :D a tak na poważnie to nawet próbowałem kiedyś się podłączyć do LR podczas meczu, ale jak zobaczyłem, że komentarz, który dodałem wskoczył od razu na sam dół strony bo razem ze mną opublikowało się jeszcze 20 innych postów w tej samej sekundzie, to stwierdziłem, że chyba lepiej na mecz popatrzeć, niż pisać sam do siebie :D
0
@MesQueUnClub_87 Już wiem kiedy pisze najczęściej. Jak idzie bardzo zle i muszę rozładować frustracje wiec cieszę się ze nie tylko ja jestem sfrustrowany, albo jak idzie bardzo dobrze, oni sobie rozgrywają spokojnie piłeczkę w środku pola i wiem ze niczego ważnego nie pominę. No i przerwa na auty :D
5
@Mario96w ale masz rację, przecież podczas meczu tutaj jest tragedia.
Że szczytów jednej skrajności w otchłań drugiej i tak w kółko. Koeman 24 razy zwalniany a reszta wysyłana na transfer.
3
@jeyx77x Kiedyś mnie to wkur***, teraz się tylko śmieję z debili pod nosem ^^