- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
2
Ja wam mówię,że z Realem będzie ta sama historia co z Calciopoli
1
@jeyx77x Jestem tego pewny, tylko pytanie ile czasu musimy jeszcze czekać, 5 lat? 10? Te Ligi Mistrzów i nieuznawanie nam goli, gdy piłka przekroczyła linię to nie były przypadki.
1
@mr_robot To jest tak śmieszne a zarazem smutne, że nie wiem co powiedzieć.. Najlepiej chyba nic. Albo tylko jedno, tylko najwięksi ignoranci widzą coś złego u innych a nie patrzą na siebie ;3.
0
@obiektywny12 Też tak uważam, kibice Realu zwykle nie widzą jak im sędziowie drukują trofea...
0
@mr_robot Okej masz prawo tak uważać. Nic mi nie da wyzywanie Ciebie. Jeszcze raz powiem, najpierw sie patrzy na siebie, dopiero potem kogoś osądza.
0
@mr_robot Skoro cały świat drukuje pod Real, to kto miałby i interes w tym, żeby to kiedyś ujawnić?
1
@obiektywny12 obiektywnie to mistrzostwo Atleti oraz przedostatnie mistrzostwo Realu to powinny być nasze tytuły, sędzia zawiniła
0
@jeyx77x Pod Barce wcale nie bylo kontrowersji. Tylko pod Madryt.. Eh
No nie przekonam, ta wizja mes que un club niszczy wam berety naprawde. Messi odejdzie a Barca znowu wroci do bycia sredniakiem z przed 2005 roku. Straszna krzywde wam zrobil Guardiola wygrywajac te potrojne korony i niszczac wszystkich, bo teraz uwazacie sie za niewiadomo kogo, a tamto juz minelo i nie wroci. Spokojnie Barcelona wroci na swoje miejsce poza pierwsza 3 i to szybciej niz myslicie
0
@jeyx77x Tylko że Calciopoli to był fake. Morratti nie mógł pokonać Juventusu, więc wykorzystał jakieś taśmy i zrzucił ich z ligi. Ale:
A/Nigdy nie udowodniono Juventusowi ustawienia meczów
B/Podobny proceder dotyczył wszystkich klubów we Włoszech(wpływ na delegowanego sędziego), w tym również Interu
0
@RaulGarciatoGbur Nie cały świat, aczkolwiek też się zastanawiam kto ma w tym interes.