La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

0

Zapomniałem jeszcze, że Antoś po za grą na swojej pozycji żeby błyszczeć to potrzebuje silnej 9 przed sobą broniącej mu miejsce. Upsi takiej nie mamy tutaj :D

0

@Coutinho007 czuję, że po to był temat Depaya. Bo co jak co ale Holender z City to grał tyłem do bramki ładnie, ale też często przodem szarpał

0

@jeyx77x Depay to nie jest 9 klasyczna jaka jest potrzebna żeby Griezmann odpalił ;>

konto usunięte

0

@Coutinho007 Czego jeszcze książę potrzebuje?

0

@Coutinho007
Nie potrzeba nam 9tki klasycznej, wystarczy ogarnięty ŚN na pozycji 9tki.
Klasyczne 9tki to jest mit starych czasów piłki nożnej, teraz 3/4 napastników to hybrydy.

1

@Kamil92 potrzebuje żelbetonowego kloca Giroud aby wyróżniać się na jego tle

1

@Kamil92 Żeby Messi i Coutinho poszli na ławke bo mu przeszkadzają, żeby grał w środku czyli na swojej pozycji, żeby piłka chciała mu wpadać i żeby nie musiał dryblować bo nie umie jak sam powiedział ;)

1

@monsterrize To była ironia, nie wyobrażam sobie żeby do Barcy ściągali np takiego Giroud tylko po to żeby Griezmann nie narzekał.

konto usunięte

0

@Coutinho007 To ja jednak wolę Dembele albo Trincão na prawej stronie. Mniej zachodu a gorzej nie będzie.

1

@Kamil92 Przynajmniej może by ta prawa strona nareszcie funkcjonowała jak należy.

1

@Coutinho007 Prawda jest taka że Griezmann nie powinien się w tym zespole po prostu znaleźć a te 120M można było wydać zdecydowanie mądrzej kupując innych piłkarzy. Raz że sama kwota za tego piłkarza była zbyt wysoka a dwa to pensja którą pobiera jest absurdalna. To był nieprzemyślany zakup bo tam gdzie niby Griezmann gra najlepiej (co nie zmienia faktu że nawet na pozycjach na których jest wystawiany powinien grać lepiej) tam mamy już kilku piłkarzy, którzy są lepsi od niego. Teraz można tylko gdybać "bo gdyby grał na swojej pozycji" itd. ale teraz to już musztarda po obiedzie a z tych 120M wydanych na niego nie zwróci się już pewnie nawet połowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?