La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

4

Pandemia? Cięcie kosztów? Zaciskanie pasa? Nic z tych rzeczy.

Kluby Premier League wydały w letnim okienku 1,22 miliarda funtów. To tylko o 158 mln mniej niż rok temu.

Dla porównania, kluby La Liga wydały 30% tego co rok temu, Serie A 62%, Bundesliga 43%.

1

@michaleu Nie wygląda to dobrze za chwile Anglia tak odjedzie że nawet taka Barca Real nie będą dawały rady

0

@michaleu tylko nie zapominaj o efekcie sky, Abramovicach, szejkach o niżych podatkach we Włoszech

0

@adi7adi8 na własnym przykładzie powinniśmy wiedzieć że nie wysokie koszty transferu czynią transfer udanym :D

0

@michaleu dopóki Hiszpania nie ogarnie się z podatkami to La liga będzie trzymać się tylko gorzej

0

@Jakchcesz Pojedyncze transfery pewnie nie ale na dłużą metę moim zdaniem już tak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?