- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
23
Byłem dzisiaj u notariusza zrzec się spadku po zmarłym tacie.
No i powiem, że zaskoczyłem się. Dotychczas miałem wyobrażenie, że musi siedzieć tam ktoś stary lub nudny.
A Pani notariusz nie dość, że młoda i miła, to na dodatek takie mocne 8/10.
5
@NeroTFP Przypomniało mi się, że też muszę coś załatwić u notariusza. Jaka to Pani?
1
@NeroTFP też ostatnio byłem u notariusza i również była to młoda miła i ładna pani
5
@NeroTFP Współczuję Ci śmierci taty.
1
@NeroTFP Oh ja mam taką jedną warszawską notariusz, z którą często współpracuję i jest nieziemsko urokliwa. Generalnie notariusze są zwykle dość spoko :)
5
@NeroTFP nie wien czy wolno wiedzieć, ale czemu się zrzekasz?
0
@NeroTFP Masz jej numer?
1
@jeyx77x Nie wiem jaka jest sytuacja, ale czasami ludzie zrzekają się, żeby nie przejąć długów, o których mógł nikt nie wiedzieć.
0
@jeyx77x pewnie długi.
0
@jeyx77x Jasne, nie ma problemu.
Chodzi głównie o to, że z racji, że sam tata nie pozostawił niczego wartościowego (jak np. mieszkanie, itd), to po prostu bezpieczniej i profilaktycznie jest ten spadek odrzucić (właśnie jak np. jakiś kredyt o którym ktoś mógłby nie wiedzieć czy jakieś stare tematy).
Raczej nic nie powinno być takiego, bo sytuacja była raczej czysta, ale profilaktycznie, dla bezpieczeństwa, patrząc na to jakie cyrki się dzieją w papierologii, dla świętego spokoju po prostu odrzucam.
Tym bardziej, że to koszt 100 zł, 10 minut o notariusza, a umysł czysty i spokojny.
1
@NeroTFP Pamiętaj że jeśli masz jakichś małoletnich zstępnych, to musisz też odrzucic w ich imieniu, bo inaczej przejmą spadek zamiast Ciebie wraz z potencjalnymi długami
2
@NeroTFP Po przeczytaniu pierwszego zdania, myślałem, że będzie coś o 70 milionach Sasina :D
1
@NeroTFP szanuję za podejście i rozsądek. I słowa wsparcia w ciężkich chwilach!