La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

1

W ogóle ruchy Polaków w tym okienku transferowym to jakieś spełnienie marzeń.
Karbownik, Moder, Płacheta, Jóźwiak poszli do lig gdzie można na prawdę się zaprezentować i szybko osiągnąć awans sportowy.
Derby i Norwich będą się biły o awans, a Braiton jest za silne na spadek, więc wszystko fajnie.
Jak chłopski szli hurtowo do Włoch to byłem załamany, to zawszę kończy się w jeden sposób. Taktycznie nie dali rady i fizycznie w sumie też, teraz chłopcy o fajnej motoryce są w miejscu gdzie można biegać i ponieść się fantazji i o to chodzi. Oby Bielik szybko wrócił do zdrowia, Szymański pracował na transfer! Przedstawiciel La liga prezentował się najlepiej! I coś z tej kadry można złożyć.
Nie wiedzieć czemu Linetty zrobił krok w bok, potencjał był, ale niestety chyba już po ptokach, pozostanie Ziela w Napoli to kryminał nie wspominając o Arku xD
Gumny w Bundeslidze, Klimala w Celtiku. Jest na prawdę dobrze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?