La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

konto usunięte

3

Na Polsat Sport premium 1 leci właśnie relacja z waszego finału LM z Juve. Kulisy przed meczem, wypowiedzi zawodników i kibiców, cała otoczka no i skrót meczu. I powiem wam ze oglądając to dopiero sie docenia ta cała otoczkę, której teraz brakuje

konto usunięte

3

@Rust_Cohle Te programy o finałach, które można obejrzeć na kanałach Polsatu są świetne.

konto usunięte

1

@pawelfcb2010 a teraz bezpośrednio po tym mecz Barca - Bayern 2-8 puścili:D rollercoaster emocjonalny widzę hehe

konto usunięte

3

@Rust_Cohle Szczerze mówiąc to ten mecz dla mnie nie jest tak złym wspomnieniem jak mecze z Romą, a zwłaszcza Liverpoolem. Pewnie dlatego, że tym razem spodziewałem się, że tak to się może skończyć.

1

@pawelfcb2010 the same, każdy kto wie jak piłka funkcjonuję mógł przewidzieć, że dobity zespół to najlepszy ceł żeby nastrzelać, jak jest 4-2 i zbliża się koniec to albo goleada albo remontada

konto usunięte

0

@jeyx77x Ogólnie to ja przez większość sezonu miałem taką myśl, że w Lidze Mistrzów będzie katastrofą i niestety tak się stało.

A w samym meczu to już po pierwszym golu pomyślałem o tym, że to się może skończyć jak pamiętny mecz Brazylia - Niemcy.

1

@Rust_Cohle prze każdym finałem LM irytowały mnie te jakieś pokazy, tańce itp. teraz tak jak mówisz, brakuje tego :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?