- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
2
Adama to świetny zawodnik ale tylko na ławkę. Potrafi zrobić różnice ale jest tak chaotyczny w tym co robi że masakra. Na mniejsze kluby może być podstawowym zawodnikiem ale jakoś nie widzę go w topowym klubie gdzie gra pierwsze skrzypce.
1
@Encore ja widzę, potrzeba trenera, który troszkę rozwinie go pod względem taktycznym
2
@Encore Ma drybling i jest nieprzewidywalny, Ale w grze na małej przestrzeni, grze z klepki i taktycznie to on zielony jest. Taki jeździec bez głowy, który nadaje się na szybkie dzidy jak ma miejsce. Jak go widzę w tej kadrze to jak bym Jaskiniowca widział biegającego po nowoczesnym centrum handlowym z pochodną.
0
@Encore Sterling to też był jeździec bez głowy a Guardiola z niego zrobił jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie.
2
@Kwiatek67 Musiał by zmienić klub żeby się lepiej rozwijać bo w tym Wolves to on się już niczego nie nauczy.
0
@Coutinho007 Noo zgadzam się
0
@Kwiatek67 Może tak. Ciężko powiedzieć. Ma 24 lata więc jest jeszcze czas.
2
@Encore On to mi Hulka na tym boisku przypomina. Adama niszczyć, Adama miażdżyć.
1
@Coutinho007 Trochę ta ahah
1
@Encore Ale co jest najlepszy to 17 letni Fati lepszy taktycznie od niego jest i dużo lepiej rozumie taką grę a obaj to wychowankowie Barcy przecież.
3
@Coutinho007 Fajnie że luczo tak wprowadził Ansu. Dla niego minuty już w tym wieku w repce i to w Hiszpanii to jest coś.
0
@Coutinho007 Dlatego nikt z Barçy za nim nie płakał jak odchodził, a przecież nawet w debiucie zdobył gola po fajnej akcji.
1
@mr_robot Nie pasuje Adama, raczej był by dobry jako Joker u nas A aniżeli zawodnik 1 składu. Chłop wygląda jak Hulk, jest jak dynamit, ale jest chaotyczny bardzo i na bakier u niego z taktyką i grą w ataku pozycyjnym.
0
@Encore Ta, swoją drogą mam przeczucie, że z Adamy zrezygnuje i będzie szukał kogoś innego. Koleś totalnie nie pasuje do takiej gry, jasne zrobi wiatr i popłoch ale to tyle.