Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass a tak całkiem serio, to na cholesterol i trojglicerydy najlepiej na jakiś czas wykluczyć z diety węglowodany. Jedz tylko warzywa, nabiał, jajka i chude mięso plus ryby. Spora różnica już po miesiącu. Po trzech wszystko w normie.
0
@mmaciass to spawicie sobie psiecko i na spacery chodź. A i dzieci się ucieszą ;)
0
@mmaciass Panie, w pewnym wieku to się trzeba na szachy przerzucić, a nie mieszankę wrestlingu z piłką uprawiać ;)
Zdrówka.
0
@Sulimo tak, to najlepsze rozwiązanie
0
@Sulimo szkło lepsza ochrona. Folia, jak już masz małe rysy.
1
@Eklerek ulica Orla, czyli samo centrum miasta Uć.
I to jest widok z okna hotelowego.
1
@misterio Panie, Pan to musisz wszystko zamotać. Nic po prostu, tylko zawsze na około i po skosie. Masakra ;)
0
@Colon czyli chili
@Soetie jest ostry, ale bez przesady. Można dodać do sałatek, zupy, albo sosu. Oczywiście też do kuchni chińskiej, ale u mnie się jej nie robi.
Kup sobie na spróbowanie. Na pewno wykorzystasz
1
@Kazragore @CLS63AMG jak się przyjrzeć kto stanowi główny elektorat Gaśniczaków, to wcale nie byłbym taki pewny tego nagłego zwrotu na Konfe. Dla nich Konfa jest za trudna. Do tego Sławomir straszy od czasu do czasu zabraniem socjalu, prywatyzacją służby zdrowia itp... Braun tego nie robi. Braun straszy Ukraińcami, Żydami i cholera wie kim jeszcze. To na tych ludzi działa.
5
Nowy rok, nowy sondaż. Ciekawie, ciekawie...
@michal26 @Roobo @Kgorecki2500 @Konradowskyy @Gary @Aragorn33 @tbas @mmaciass @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci i inni
0
@Roobo hah, to Ci się udało.
18
@Faro "Ludzie to najbardziej szalony gatunek. Człowiek wyznaje niewidzialnego Boga i zabija widzialną naturę. Nie zdaje sobie sprawy, że natura, którą zabija, jest niewidzialnym Bogiem, którego wyznaje."
- Hubert Reeves
3
@Kapitan hawk zapewne @Roobo tam występuje, tylko pod pseudonimem. Nawet miasto się zgadza
3
@Kessie oddaj rower
0
@Rastafarnianin uff ;)
1
@Rastafarnianin ale te warzywa, to rozmrozisz chociaż, czy takie twarde będziesz gryzł?
1
@MesQueUnClub_87 u mnie już był. Właśnie zjadłem.
Dorsz pieczony w sosie śmietanowo-porowym.
9
Widzew na boisku treningowym, a w tle światła miasta Uć. Wczoraj
@ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Azrik @Arkon @Bernard777 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @michal26 @zgiru @kubix05 i inni
https://zapodaj.net/plik-5wzCdYaFwC
0
@martool2 nadal jeden z nich może być biologicznym ojcem. I jedynym prawnym opiekunem
0
@maroon no ja mam wrażenie, że ten facet mówi o biologii, a reszta o czym innym. Trzeba by było całą dyskusję zobaczyć
@Tatazolwinia prawo nic z tym robić nie będzie.
4
@maroon no można tu dyskutować, czy rodzicem jest ten co zrobił, czy ten co wychowuje? Czy ta co urodziła, czy ta, co dała miłość i opiekę? Czy o byciu rodzicem decyduje biologia, czy więź z dzieckiem?
2
@ProMILs toć wyżej napisałem, że biologicznie jest jeden rodzic.
Czy Wy kuźwa czytać nie umiecie?
1
@Kozinho. Naprawdę masz tak ograniczoną wyobraźnię, że nie wiesz jak to zrobić w sposób naturalny?
Wyżej dałem podpowiedź, że biologicznie tylko jest jeden rodzic w takim związku.
3
@Kozinho. Nikt nie będzie korzystał z in vitro, jeśli może w sposób naturalny. In vitro jest jedną z dróg. I zapewne jedną z furtek. I nic się nie da z tym zrobić.
2
@Roobo ale przecież ona ma tu rację. Czy Wam prawym się to podoba, czy nie, to istnieją pary jednopłciowe, które wychowują własne dzieci. I prawo nic nie może z tym zrobić.
Oczywiście biologicznie jest to dziecko jednej osoby z takiego związku.
0
@BorzyKrzys często jest tak, że bardziej opłaca się przestój, niż uruchamianie parku maszynowego na dwa dni.
1
@draxidox ja mam automat w nowym aucie i manual w aucie z początku lat 80-tych. I rzeczywiście przy leżącym śniegu na drogach wolę manuala. Mimo, że automat jest w dużym suvie, a manual w mercedesie SEC
2
@Ryoumen tak po prawdzie, to wiele osób miało dwa i pół tygodnia wolnego. Nauczyciele i wiele firm zajmujących się przemysłem ciężkim na przykład.
1
@Kgorecki2500 bo teraz zimą kleszcze też są aktywne. Może akurat nie przy tym śniegu i mrozach. Ale jak jest tak do minus dwóch stopni, to normalnie mogą atakować
1
@mmaciass szczerze mówiąc, to już bym wolał patrzeć jak trawa rośnie. Równie ekscytujące, mniej irytujące niż Krzysio