Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Roobo ale żartem nie jest
1
@mrboom wiesz co, jeszcze się nie przyglądałem. Ale w zeszłym roku nie było wszystko.
2
@lajcior na jedną
4
@Chimera ja to sobie mogę wycieczkę do pracy zorganizować.
1
@Huck oczywiście.
Oski musisz
@FcPortoFan1999
4
Szczęść Boże i Fur Deutschland.
Wycieczka szkolna. Sześć dni do Poronina na narty. Cena - 3900 zł.
1
@Kgorecki2500 Bób, Homar, Włoszczyzna.
0
@BorzyKrzys chyba ani lubię, ani nie lubię
1
@Gary haha.
Nie nie nie. Zmarła przed moimi narodzinami.
1
@FcPortoFan1999 Emil Kornvig. Ponoć najlepszy pomocnik ligi norweskiej.
https://www.transfermarkt.pl/emil-kornvig/profil/spieler/455068
@MessiForeverTheBest
8
To jest trzecia oferta Widzewa. Uparli się na tego grajka.
@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @zgiru @Azrik @Arkon @Bernard777 @Stinger_
3
@kubix05 oj czytałem namiętnie, jak byłem w liceum
5
@michal26 no ja jestem zdania, że jak mamy ściągać jakiegoś Vlahovica, lub kogoś podobnego, to lepiej z Robertem się dogadać.
1
@kubix05 autokorekta
2
@kubix05 Bogdan Tomaszewski powiedział kiedyś o Szurkowskim - "cudowne dziecko dwóch pedałów".
2
@FcPortoFan1999 @kubix05 jak będzie dobrze się spisywał, to już mu zagranica nie będzie się opłacać
1
@fejkenq no niegrzeczny jesteś. Mi tu Oski pisze
1
@FcPortoFan1999 nie każda osoba kibicujaca Widzewowi jest osobą zlosliwą ;)
0
@Czajka90 tak. Niedługo kolejny transfer. Potem jeszcze jeden i koniec na to okno.
1
@FcPortoFan1999 nie nie osobo fanowska FC Porto. Nie chcę wcale Cię wzburzać. Ineczej rzecz ujmując, nie chcę, żebyś był osobą wzburzoną.
3
@FcPortoFan1999 osobo fanowska FC Porto, ja nie prowokuję. To jest moja predykcja.
5
Oski bierzesz złotą piłkę La Bamby. I to w kilku kategoriach.
@FcPortoFan1999
0
@Walker uwielbiam
0
@Danny Gaucho Hristo > Messi. I o to chodzi.
3
@ZwyklyCuler48 fekj. W Sosnowcu jeszcze nie wiedzą jak koła używać
1
Widzew wygrywa w meczu sparingowym z Universitatea Cluj po pierwszej połowie 1-0. Bramkę strzelił Zeqiri.
W słupkach 1-1.
0
@Roobo przecież ona mówi wyraźnie. W Sejmie, że latem mniej wieje, zimą więcej wieje. I to jest fakt.
U Rymanowskiego mówi wyraźnie - "w takich dniach jak teraz". Dla mnie całkiem prawdziwe obie wypowiedzi.
0
@Roobo przecież ona ma rację. W obu wypowiedziach. Zimą w Polsce wieje zdecydowanie więcej, niż latem. Jest to spowodowane niżami atlantyckimi i pradami strumieniowtymi. Ale są też dni, jak u mnie dzisiaj, że nie wieje. Wtedy kumuluje się smog?
Serio nie zrozumiałeś?
0
@Bernard777 Drągal testy medyczne wczoraj i dzisiaj przechodzi.
@NeroTFP1 póki co temat martwy. Chcą kogoś lepszego.
3
@Batys to dopiero będzie widać, jak Widzew awansuje do europejskich pucharów. A jak się tam zadomowi, to transfery rzędu 10 mln euro nikogo nie będą dziwić.