2

@Roobo ale żartem nie jest

1

@mrboom wiesz co, jeszcze się nie przyglądałem. Ale w zeszłym roku nie było wszystko.

2

@lajcior na jedną

4

@Chimera ja to sobie mogę wycieczkę do pracy zorganizować.

1

@Huck oczywiście.

Oski musisz

@FcPortoFan1999

4

Szczęść Boże i Fur Deutschland.

Wycieczka szkolna. Sześć dni do Poronina na narty. Cena - 3900 zł.


1

@Kgorecki2500 Bób, Homar, Włoszczyzna.

0

@BorzyKrzys chyba ani lubię, ani nie lubię

1

@Gary haha.
Nie nie nie. Zmarła przed moimi narodzinami.

1

8

To jest trzecia oferta Widzewa. Uparli się na tego grajka.

@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @zgiru @Azrik @Arkon @Bernard777 @Stinger_

3

@kubix05 oj czytałem namiętnie, jak byłem w liceum

5

@michal26 no ja jestem zdania, że jak mamy ściągać jakiegoś Vlahovica, lub kogoś podobnego, to lepiej z Robertem się dogadać.

1

@kubix05 autokorekta

2

@kubix05 Bogdan Tomaszewski powiedział kiedyś o Szurkowskim - "cudowne dziecko dwóch pedałów".

2

@FcPortoFan1999 @kubix05 jak będzie dobrze się spisywał, to już mu zagranica nie będzie się opłacać

1

@fejkenq no niegrzeczny jesteś. Mi tu Oski pisze

1

@FcPortoFan1999 nie każda osoba kibicujaca Widzewowi jest osobą zlosliwą ;)

0

@Czajka90 tak. Niedługo kolejny transfer. Potem jeszcze jeden i koniec na to okno.

1

@FcPortoFan1999 nie nie osobo fanowska FC Porto. Nie chcę wcale Cię wzburzać. Ineczej rzecz ujmując, nie chcę, żebyś był osobą wzburzoną.

3

@FcPortoFan1999 osobo fanowska FC Porto, ja nie prowokuję. To jest moja predykcja.

5

Oski bierzesz złotą piłkę La Bamby. I to w kilku kategoriach.

@FcPortoFan1999

0

@Walker uwielbiam

0

@Danny Gaucho Hristo > Messi. I o to chodzi.

3

@ZwyklyCuler48 fekj. W Sosnowcu jeszcze nie wiedzą jak koła używać

1

Widzew wygrywa w meczu sparingowym z Universitatea Cluj po pierwszej połowie 1-0. Bramkę strzelił Zeqiri.
W słupkach 1-1.

0

@Roobo przecież ona mówi wyraźnie. W Sejmie, że latem mniej wieje, zimą więcej wieje. I to jest fakt.
U Rymanowskiego mówi wyraźnie - "w takich dniach jak teraz". Dla mnie całkiem prawdziwe obie wypowiedzi.

0

@Roobo przecież ona ma rację. W obu wypowiedziach. Zimą w Polsce wieje zdecydowanie więcej, niż latem. Jest to spowodowane niżami atlantyckimi i pradami strumieniowtymi. Ale są też dni, jak u mnie dzisiaj, że nie wieje. Wtedy kumuluje się smog?
Serio nie zrozumiałeś?

0

@Bernard777 Drągal testy medyczne wczoraj i dzisiaj przechodzi.
@NeroTFP1 póki co temat martwy. Chcą kogoś lepszego.

3

@Batys to dopiero będzie widać, jak Widzew awansuje do europejskich pucharów. A jak się tam zadomowi, to transfery rzędu 10 mln euro nikogo nie będą dziwić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?