Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 w sumie to całkiem dobry pomysł
1
@mrboom od wczoraj od jakiejś 18:00 pada nieprzerwanie. Wypuściłem labradora na dwór, to śnieg ma po brzuch..
1
@Maker0 tylko w zaspach nie utknji, bo meczu nie obejrzysz
1
@Kgorecki2500 ja odpuściłem w drugim sezonie
10
@misterio ja pamiętam jeszcze żetony
1
@reloaded Gangi Madrytu
2
@Popitek12 whisky z patelsona?
5
@Kgorecki2500 tej partii to już nic nie pomoże i nic nie zaszkodzi
0
@FcPortoFan1999 taa... Słynny już sparing z Jadźką
6
@Kapitan hawk zawsze masz wybór. Możesz wchodzić na stronę z zamkniętymi oczami
2
@NeroTFP1 ja jednak poczekam na zdanie Dzikiego Trenera i Krzysztofa Stanowskiego.
0
@marcin62 o tak.
@FcPortoFan1999 do przerwy Raków remisuje bezbramkowo z Salzburgiem, a Wisła Płock wygrywa 1-0 z Rapidem
16
@tarantino10 no to masz wybór. Możesz patrzeć, możesz nie patrzeć.
Ja bym na przykład nie chciał czytać o skokach, paletkarzach i oponiarzach, ale nie apeluje do adminów, żeby oznaczali specjalnie takie wpisy.
1
@MesQueUnClub_87 haha. Huby na brzozach.
Wyszliśmy sobie tak, bez planu. I jakoś tak zeszło
1
@MesQueUnClub_87 wczoraj wyszliśmy z żoną i psieckiem o 19:30 do lasu. Wróciliśmy po 23.
3
@Bernard777 jest duże prawdopodobieństwo, że będziecie mieć nowego bramkarza. @FcPortoFan1999
1
@MesQueUnClub_87 a historia swetra?
2
@kubix05 kiedyś w mieście Uć na ulicy Milionowej kobita z choinką przez okno wyleciała.
2
@Jakchcesz no mam wykupiony na stałe. Ale nie tylko dla Barcelony Hansiego Flicka. Jest jeszcze Manchester United cholera wie czyj, Arsenal Artrety, oraz Widzew Jovicevica.
Są też filmy i seriale.
6
Alert RCB
Dziś Tusk z Czaskoskim znów będą sypać śniegiem. Tusk na Pomorzu, a Czaskoski w Centrum.
Fur Deutschland
2
@Messibestplayerintheworld stop argentynizacji Barcelony
1
@FcPortoFan1999 Oski, Ty mi o Cacku nie przypominaj
0
@urbipl jeśli Widzew dostanie się do europejskich pucharów, to na transfery pójdzie taka kasa, jakiej w Polsce nikt nigdy nie widział. I nie jest to moje życzeniowe pitu pitu, tylko to plan Roberta Dobrzyckiego.
1
@BorzyKrzys dzięki :)
0
@aldewir tak :)
5
No to jedziemy
@MesQueUnClub_87 za to, że nadajemy na tych samych falach.
@FCBparasiempre za świetne teksty o historii FC Barcelony i świata piłki
@kubix05 za nostalgie
@FcPortoFan1999 za to, że zawsze ma coś do powiedzenia
@JimMorrisonFCB za świetny gust muzyczny i za Avatar
@Gary głównie za @Safinetka ,ale też za wspólne ciekawe rozmowy
@clyde za to, że potrafi przyrządzić kurczaka na tysiąc sposobów
@BorzyKrzys za świetne wpisy o starych filmach
@michal26 za to, że nikt jeszcze nie wymyślił zagadnienia, na którym Michał by się nie znał ;)
3
@Kgorecki2500 ja jeszcze w 3 nie grałem. Ale, żeby było sprawiedliwie, to w 1 i 2 też nie grałem.
2
@kubix05 tak
0
@michal26 jak i każdy normalny winny polityk. Tak to działa.
2
@clyde sos ostrygowy do marynaty do mięsa
Moczenie mięsa przez całą noc w zsiadlym mleku.
Gorgonzola lub jakiś ser kozi do pomidorówki.