2

@kubix05 w sumie to całkiem dobry pomysł

1

@mrboom od wczoraj od jakiejś 18:00 pada nieprzerwanie. Wypuściłem labradora na dwór, to śnieg ma po brzuch..

1

@Maker0 tylko w zaspach nie utknji, bo meczu nie obejrzysz

1

@Kgorecki2500 ja odpuściłem w drugim sezonie

10

@misterio ja pamiętam jeszcze żetony

1

@reloaded Gangi Madrytu

2

@Popitek12 whisky z patelsona?

5

@Kgorecki2500 tej partii to już nic nie pomoże i nic nie zaszkodzi

0

@FcPortoFan1999 taa... Słynny już sparing z Jadźką

6

@Kapitan hawk zawsze masz wybór. Możesz wchodzić na stronę z zamkniętymi oczami

2

@NeroTFP1 ja jednak poczekam na zdanie Dzikiego Trenera i Krzysztofa Stanowskiego.

0

@marcin62 o tak.
@FcPortoFan1999 do przerwy Raków remisuje bezbramkowo z Salzburgiem, a Wisła Płock wygrywa 1-0 z Rapidem

16

@tarantino10 no to masz wybór. Możesz patrzeć, możesz nie patrzeć.
Ja bym na przykład nie chciał czytać o skokach, paletkarzach i oponiarzach, ale nie apeluje do adminów, żeby oznaczali specjalnie takie wpisy.

1

@MesQueUnClub_87 haha. Huby na brzozach.

Wyszliśmy sobie tak, bez planu. I jakoś tak zeszło

1

@MesQueUnClub_87 wczoraj wyszliśmy z żoną i psieckiem o 19:30 do lasu. Wróciliśmy po 23.

3

@Bernard777 jest duże prawdopodobieństwo, że będziecie mieć nowego bramkarza. @FcPortoFan1999

1

@MesQueUnClub_87 a historia swetra?

2

@kubix05 kiedyś w mieście Uć na ulicy Milionowej kobita z choinką przez okno wyleciała.

2

@Jakchcesz no mam wykupiony na stałe. Ale nie tylko dla Barcelony Hansiego Flicka. Jest jeszcze Manchester United cholera wie czyj, Arsenal Artrety, oraz Widzew Jovicevica.
Są też filmy i seriale.

6

Alert RCB

Dziś Tusk z Czaskoskim znów będą sypać śniegiem. Tusk na Pomorzu, a Czaskoski w Centrum.

Fur Deutschland

2

@Messibestplayerintheworld stop argentynizacji Barcelony

1

@FcPortoFan1999 Oski, Ty mi o Cacku nie przypominaj

0

@urbipl jeśli Widzew dostanie się do europejskich pucharów, to na transfery pójdzie taka kasa, jakiej w Polsce nikt nigdy nie widział. I nie jest to moje życzeniowe pitu pitu, tylko to plan Roberta Dobrzyckiego.

1

@BorzyKrzys dzięki :)

0

@aldewir tak :)

5

No to jedziemy

@MesQueUnClub_87 za to, że nadajemy na tych samych falach.

@FCBparasiempre za świetne teksty o historii FC Barcelony i świata piłki

@kubix05 za nostalgie

@FcPortoFan1999 za to, że zawsze ma coś do powiedzenia

@JimMorrisonFCB za świetny gust muzyczny i za Avatar

@Gary głównie za @Safinetka ,ale też za wspólne ciekawe rozmowy

@clyde za to, że potrafi przyrządzić kurczaka na tysiąc sposobów

@BorzyKrzys za świetne wpisy o starych filmach

@michal26 za to, że nikt jeszcze nie wymyślił zagadnienia, na którym Michał by się nie znał ;)

3

@Kgorecki2500 ja jeszcze w 3 nie grałem. Ale, żeby było sprawiedliwie, to w 1 i 2 też nie grałem.

2

@kubix05 tak


0

@michal26 jak i każdy normalny winny polityk. Tak to działa.

2

@clyde sos ostrygowy do marynaty do mięsa
Moczenie mięsa przez całą noc w zsiadlym mleku.

Gorgonzola lub jakiś ser kozi do pomidorówki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?