3

@Kapitan hawk zapewne @Roobo tam występuje, tylko pod pseudonimem. Nawet miasto się zgadza

3

@Kessie oddaj rower

0

1

@Rastafarnianin ale te warzywa, to rozmrozisz chociaż, czy takie twarde będziesz gryzł?

1

@MesQueUnClub_87 u mnie już był. Właśnie zjadłem.
Dorsz pieczony w sosie śmietanowo-porowym.

9

0

@martool2 nadal jeden z nich może być biologicznym ojcem. I jedynym prawnym opiekunem

0

@maroon no ja mam wrażenie, że ten facet mówi o biologii, a reszta o czym innym. Trzeba by było całą dyskusję zobaczyć
@Tatazolwinia prawo nic z tym robić nie będzie.

4

@maroon no można tu dyskutować, czy rodzicem jest ten co zrobił, czy ten co wychowuje? Czy ta co urodziła, czy ta, co dała miłość i opiekę? Czy o byciu rodzicem decyduje biologia, czy więź z dzieckiem?

2

@ProMILs toć wyżej napisałem, że biologicznie jest jeden rodzic.
Czy Wy kuźwa czytać nie umiecie?

1

@Kozinho. Naprawdę masz tak ograniczoną wyobraźnię, że nie wiesz jak to zrobić w sposób naturalny?
Wyżej dałem podpowiedź, że biologicznie tylko jest jeden rodzic w takim związku.

3

@Kozinho. Nikt nie będzie korzystał z in vitro, jeśli może w sposób naturalny. In vitro jest jedną z dróg. I zapewne jedną z furtek. I nic się nie da z tym zrobić.

2

@Roobo ale przecież ona ma tu rację. Czy Wam prawym się to podoba, czy nie, to istnieją pary jednopłciowe, które wychowują własne dzieci. I prawo nic nie może z tym zrobić.

Oczywiście biologicznie jest to dziecko jednej osoby z takiego związku.

0

@BorzyKrzys często jest tak, że bardziej opłaca się przestój, niż uruchamianie parku maszynowego na dwa dni.

1

@draxidox ja mam automat w nowym aucie i manual w aucie z początku lat 80-tych. I rzeczywiście przy leżącym śniegu na drogach wolę manuala. Mimo, że automat jest w dużym suvie, a manual w mercedesie SEC

2

@Ryoumen tak po prawdzie, to wiele osób miało dwa i pół tygodnia wolnego. Nauczyciele i wiele firm zajmujących się przemysłem ciężkim na przykład.

1

@Kgorecki2500 bo teraz zimą kleszcze też są aktywne. Może akurat nie przy tym śniegu i mrozach. Ale jak jest tak do minus dwóch stopni, to normalnie mogą atakować

1

@mmaciass szczerze mówiąc, to już bym wolał patrzeć jak trawa rośnie. Równie ekscytujące, mniej irytujące niż Krzysio

0

@mmaciass ja nigdy tego nie oglądałem. Nawet jak Małą Myszą się wszyscy zachwycali i wszędzie to oglądali.

1

@FcPortoFan1999 Ty masz dobre serduszko Oski. Tylko wiesz, że jak @macio_944 raz mu pożyczył dychę, to go teraz co drugi dzień nachodzi?

1

@FcPortoFan1999 pożycz mu rower, albo pięć złotych. Zobaczysz jaki jest sympatyczny.

2

@FcPortoFan1999 coś Ty Oski? Ja bym Cię w życiu nie zgłosił. Nawet jakbyś @Kessie obrażał.

0

@misterio niczym Sławomir Cycaty pierwszy tego imienia

3

@Lanosss inny. Podróba taka. Oski zamęt sieje. Trzeba go zgłosić @FcPortoFan1999

2

@Comentateiro pamiętasz, jakby to było wczoraj?

1

@buglikos policja policji nierówna. Gdybym miał być jakimś z prewencji, co to chodzi po ulicach, użera się z pijakami itp., to bym nie chciał nawet za 10 tys. Złotych. Ale jakiś śledczy? W sumie to fajna robota może być.
Ważne też jest miejsce. Inaczej jest na warszawskiej Pradze, a inaczej w jakimś spokojnym miejscu

0

@CLS63AMG ja się Krzysia na żywo nasłuchałem w swoim życiu, i mi wystarczy na piętnaście pokoleń do przodu.
W sumie to nie wiem, czy to jest niewygodne dla wyborców KO, czy kiedyś PO.

3

@CLS63AMG mam poświęcić dwie i pół godziny ostatniego dnia wolnego na Krzysia? To już lepiej poświęcić 10 minut na gotuj z @Popitek12

9

@Joe_Pesci i te transfery, które z resztą nic nie dały, ale za to były drogie i kosztowne w kontraktach doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy.

1

@Stinger_ nie wiem co mu tam w głowie siedzi, więc trudno się wypowiedzieć. Może zawsze marzył o grze w Realu? Może żona chce do Madrytu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?