Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk zapewne @Roobo tam występuje, tylko pod pseudonimem. Nawet miasto się zgadza
3
@Kessie oddaj rower
0
@Rastafarnianin uff ;)
1
@Rastafarnianin ale te warzywa, to rozmrozisz chociaż, czy takie twarde będziesz gryzł?
1
@MesQueUnClub_87 u mnie już był. Właśnie zjadłem.
Dorsz pieczony w sosie śmietanowo-porowym.
9
Widzew na boisku treningowym, a w tle światła miasta Uć. Wczoraj
@ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Azrik @Arkon @Bernard777 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @michal26 @zgiru @kubix05 i inni
https://zapodaj.net/plik-5wzCdYaFwC
0
@martool2 nadal jeden z nich może być biologicznym ojcem. I jedynym prawnym opiekunem
0
@maroon no ja mam wrażenie, że ten facet mówi o biologii, a reszta o czym innym. Trzeba by było całą dyskusję zobaczyć
@Tatazolwinia prawo nic z tym robić nie będzie.
4
@maroon no można tu dyskutować, czy rodzicem jest ten co zrobił, czy ten co wychowuje? Czy ta co urodziła, czy ta, co dała miłość i opiekę? Czy o byciu rodzicem decyduje biologia, czy więź z dzieckiem?
2
@ProMILs toć wyżej napisałem, że biologicznie jest jeden rodzic.
Czy Wy kuźwa czytać nie umiecie?
1
@Kozinho. Naprawdę masz tak ograniczoną wyobraźnię, że nie wiesz jak to zrobić w sposób naturalny?
Wyżej dałem podpowiedź, że biologicznie tylko jest jeden rodzic w takim związku.
3
@Kozinho. Nikt nie będzie korzystał z in vitro, jeśli może w sposób naturalny. In vitro jest jedną z dróg. I zapewne jedną z furtek. I nic się nie da z tym zrobić.
2
@Roobo ale przecież ona ma tu rację. Czy Wam prawym się to podoba, czy nie, to istnieją pary jednopłciowe, które wychowują własne dzieci. I prawo nic nie może z tym zrobić.
Oczywiście biologicznie jest to dziecko jednej osoby z takiego związku.
0
@BorzyKrzys często jest tak, że bardziej opłaca się przestój, niż uruchamianie parku maszynowego na dwa dni.
1
@draxidox ja mam automat w nowym aucie i manual w aucie z początku lat 80-tych. I rzeczywiście przy leżącym śniegu na drogach wolę manuala. Mimo, że automat jest w dużym suvie, a manual w mercedesie SEC
2
@Ryoumen tak po prawdzie, to wiele osób miało dwa i pół tygodnia wolnego. Nauczyciele i wiele firm zajmujących się przemysłem ciężkim na przykład.
1
@Kgorecki2500 bo teraz zimą kleszcze też są aktywne. Może akurat nie przy tym śniegu i mrozach. Ale jak jest tak do minus dwóch stopni, to normalnie mogą atakować
1
@mmaciass szczerze mówiąc, to już bym wolał patrzeć jak trawa rośnie. Równie ekscytujące, mniej irytujące niż Krzysio
0
@mmaciass ja nigdy tego nie oglądałem. Nawet jak Małą Myszą się wszyscy zachwycali i wszędzie to oglądali.
1
@FcPortoFan1999 Ty masz dobre serduszko Oski. Tylko wiesz, że jak @macio_944 raz mu pożyczył dychę, to go teraz co drugi dzień nachodzi?
1
@FcPortoFan1999 pożycz mu rower, albo pięć złotych. Zobaczysz jaki jest sympatyczny.
2
@FcPortoFan1999 coś Ty Oski? Ja bym Cię w życiu nie zgłosił. Nawet jakbyś @Kessie obrażał.
0
@misterio niczym Sławomir Cycaty pierwszy tego imienia
3
@Lanosss inny. Podróba taka. Oski zamęt sieje. Trzeba go zgłosić @FcPortoFan1999
2
@Comentateiro pamiętasz, jakby to było wczoraj?
1
@buglikos policja policji nierówna. Gdybym miał być jakimś z prewencji, co to chodzi po ulicach, użera się z pijakami itp., to bym nie chciał nawet za 10 tys. Złotych. Ale jakiś śledczy? W sumie to fajna robota może być.
Ważne też jest miejsce. Inaczej jest na warszawskiej Pradze, a inaczej w jakimś spokojnym miejscu
0
@CLS63AMG ja się Krzysia na żywo nasłuchałem w swoim życiu, i mi wystarczy na piętnaście pokoleń do przodu.
W sumie to nie wiem, czy to jest niewygodne dla wyborców KO, czy kiedyś PO.
3
@CLS63AMG mam poświęcić dwie i pół godziny ostatniego dnia wolnego na Krzysia? To już lepiej poświęcić 10 minut na gotuj z @Popitek12
9
@Joe_Pesci i te transfery, które z resztą nic nie dały, ale za to były drogie i kosztowne w kontraktach doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy.
1
@Stinger_ nie wiem co mu tam w głowie siedzi, więc trudno się wypowiedzieć. Może zawsze marzył o grze w Realu? Może żona chce do Madrytu?