0

@Roobo przecież ona mówi wyraźnie. W Sejmie, że latem mniej wieje, zimą więcej wieje. I to jest fakt.
U Rymanowskiego mówi wyraźnie - "w takich dniach jak teraz". Dla mnie całkiem prawdziwe obie wypowiedzi.

0

@Roobo przecież ona ma rację. W obu wypowiedziach. Zimą w Polsce wieje zdecydowanie więcej, niż latem. Jest to spowodowane niżami atlantyckimi i pradami strumieniowtymi. Ale są też dni, jak u mnie dzisiaj, że nie wieje. Wtedy kumuluje się smog?
Serio nie zrozumiałeś?

0

@Bernard777 Drągal testy medyczne wczoraj i dzisiaj przechodzi.
@NeroTFP1 póki co temat martwy. Chcą kogoś lepszego.

3

@Batys to dopiero będzie widać, jak Widzew awansuje do europejskich pucharów. A jak się tam zadomowi, to transfery rzędu 10 mln euro nikogo nie będą dziwić.

10

Widzew

Chyba będzie trzeba czekać na grajka. Ale waro.

@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @zgiru
@Bernard777 @Arkon @Azrik @Stinger_

1

@michal26 gdzie kajaki górskie są bardzo popularne?
Słowenia, Czechy, Austria, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Norwegia, Hiszpania i Włochy. To była Europa.

Jest bardzo popularne również w USA, Chile, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

4

@michal26 chyba by mi się nie chciało pisać tak długiego komentarza w tak zupełnie nieistotnej sprawie.
No cóż, ja wiedziałem kto to jest Zwolińska, natomiast zupełnie do niedawna nie wiedziałem kto to jest Zmarzlik.

Michał Ty zbyt często masz takie podejście, że jak Ty i twoje otoczenie myśli w sposób X, to uważasz, że cały świat tak mysli.

0

@CLS63AMG jeśli chodzi o dziczyzne, to są specjalne dedykowane sklepy do tego. Ale to w większych miastach. Ja w Łodzi kupuję

1

@CLS63AMG wiesz, w sklepach, w których my robimy zakupy też jest w sumie podstawa na codzień. W piątki jest lepiej. Ale w każdym z tych sklepów mogę sobie zamówić co mi pasuje. I tak... Wołowinę każdą mam na drugi dzień. Jakąś tam baraninę, jagniecine i inne mniej popularne mięsa mam za dwa dni.
Tak jak napisał @Zelazny_Mike w sklepach typu makro, selgros, Auchan, Biedra, Lidl itp. jest największe badziewie.

10

@tbas nie chciałem go tu, a teraz też go nie chcę.

2

@CLS63AMG jak to się kiedyś mówiło - u rzeźnika.

W zwykłych sklepach mięsnych. Żadnych tam marketów. W sumie mam trzy sprawdzone sklepy i w zależności jakiego mięsa potrzebujemy, to tam żona jedzie.

3

@KamQiX no trzeba być. Ale najgorsze jest to, że jakby tu doszło do wypadku, to niestety kierowca byłby winny.

5

@Frimpong daj mu się delektować winem Alpaga rocznik 2025 z grudnia.

1

@draxidox coś dla Ciebie i Twojego psiecka.

1

@yaaneck zobaczyłem "wieczUr" i odechciało mi się czytać.

5

@Aragorn33 w tym kraju na prezydenta wybiera się gościa, który przekręcił staruszka na mieszkanie. Gościa,, który brał udział w bandyckich ustawkach. Także ten...

17

Szczęść Boże i Fur Deutschland

W związku z wygraną Barcelony w według jednego trenera najmniej istotnych rozgrywkach, oraz tym, że Tusk zasypał drogi, a Czaskoski nie odśnieża postanowiłem, że dzisiaj do roboty nie jadę.

1

@mmaciass masz 100% racji. Za dużo nonszalancji, za mało myślenia.
I tak, z czołową drużyną z Anglii z taką grą nie mamy szans.

1

@FCBparasiempre podreperowaliśmy :)

0

@Nazio_87 bigos

2

@FcPortoFan1999 Oski, bierzesz to...

0

@Maker0 no i git :)

0

@Kubsoleon Karl Etta Eyong

0

@norbi77 poddałeś się przed najlepszym

16

@Arden Nawrocki może i był/jest kibolem bioracym udział w ustawkach, ale za to przekręcił straszą osobę na mieszkanie.

3

@pluszek tu trochę dłuższą wypowiedź


3

Świątek do grudnia!

2

@FcPortoFan1999 Cezary Kulesza ma 1 sekundę na setkę. I to bez popitki

1

@Who_you_mam póki nie wlazłem na La Bambę i nie przeczytałem komentarza @NeroTFP1 ,to nawet nie wiedziałem kto wygrał. Tak bardzo mnie interesuje ten plebiscyt.

2

@Who_you_mam wolałbym oglądać kajaki, niż skoki, tenis, czy Formułę 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?