6

W miastach będą zmiany nazw ulic. Zamiast ul. Powstańców Warszawskich/Śląskich/Wielkopolskich będzie teraz tak


https://zapodaj.net/plik-oe4SukJHxz

0

@tbas gówniana sprawa

8

@LOPEZ16 bo zajęta jest szukaniem chłopa, który dziecko urodził

8

Carlos Isaac za chwilę piłkarzem Widzewa? Tak, jest na to wielka szansa.

@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Bernard777 @michal26 @Arkon @Azrik @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @zgiru @Stinger_ i inni

0

0

@mmaciass no ja się mniej więcej w tym momencie poddałem i odpuściłem ten serial. Ale już nie pamiętam, bo to było pewnie z 7-8 lat temu

1

@wpwelement może i Oski będzie ostatnim, który zdzierżył, ale też pierwszym, który wygrał w kilku kategoriach. @FcPortoFan1999

0

@Popitek12 mądrego to i miło poczytać

4

@Bolton ja na wszelki wypadek nie przyjdę. Ostatnia impreza była krwista.

0

@Faro Yamal, albo Vithinia? W sumie może być.

22

Jak podaje gazeta wybiórcza oraz radio strwam jednym z głównych kandydatów do wygrania złotego balona La Bamby jest Oski @FcPortoFan1999 , ale po piętach depcze mu Julka @July_6_BcN .
Niestety maszyna licząca głosy została zhakowana przez gang oponiarzy pod przywództwen @Luciano99 ksywa Lucek młodszy.
W związku z tym komitet Złotego Balona postanowił liczyć głosy ręcznie.
Sędziowie @wpwelement i @Eoren w pocie czoła liczą każdy głos dwa razy. Jednocześnie obiecują, że wyrobią się do ogłoszenia wyników.

1

@kubix05 wystarczyło go puknąć odpowiednio i już stopień więcej.

Ale ale. To do dziś są najlepsze termometry. Mam jeszcze dwa. Te gówna na baterie pokazują jak chcą i co chcą.

1

@Frimpong haha
Dobre

2

@FCBparasiempre dokładnie. Od rana czytam te śmiechy z Realu i myślę sobie, żeby się to wieczorem nie.....

0

@Azrik a co do Kornviga. Gość ponoć jest świetny. I czy ja wiem, czy urodzaj boadztwa? Jeśli będą grać 4-3-3 to jak znalazł.

0

@Azrik generalnie istnieje temat Wiśni i Kędziory. Wiśnia jest zdecydowany prawie. Ale ale. Jest jeszcze ktoś, nie wiem kto, ale ponoć najlepszy z tej trójki.

5

@marcin62 jeden Wilk, jeden wpis i same głupoty. Szwajcaria nie jest najbogatszym państwem na świecie. A jeśli chodzi o płacę minimalną to jest różnie, bo to zależy od kantonu.

7

Z ziemi włoskiej do Polski?

Reprezentant kraju w Widzewie?

Duże prawdopodobieństwo.

Do Widzewa przyjdzie też mniej więcej za tydzień Emil Kornvig. I to będzie raczej na tyle w tym okienku.

Widzew był dogadany z Kevinem Boma, ale klub z Portugalii krzyknął za niego za dużo. I choć w Łodzi chcieli za niego znów pobić rekord transferowy ekstraklasy, to cena była nie do przyjęcia.

@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Bernard777 @Azrik @Arkon @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @zgiru @Stinger_ i inni.


1

@mmaciass tak, na starych fundamentach stawia się nowe wiatraki. Fundamenty się oczywiście poprawia. Widziałem to na własne gały niedaleko Zgierza.

Jest dokładnie tak jak napisałem. A będzie to za kilka lat powrzechne i wręcz normalne.
Resztę dobrze napisał @ifoa

Ślad węglowy dla danego produktu/urządzenia liczy się w całości. Od pół produktów, po transport tego itd. No wszystko w to wchodzi.

Po prostu, nie ma co walczyć z wiatrakami, bo jest to po prostu jeden z najbardziej ekologicznych rozwiązań na ten moment.
Nie ma też co się przejmować utylizacją elementów, bo nim my będziemy to robić, to wszytko będzie w pełni rozwinięte.

4

@mmaciass to jest kłamstwo oparte na prawdzie. Czyli coś, co uwielbia Krzysiu Bosak.
Bo, o ile rzeczywiście produkcja betonu odpowiada za 7-8% emisji tak dalej są już bezedury.

1. Beton ma właściwości pochłaniające CO2. A najnowsze badania MIT wskazują, że robi to o wiele bardziej, niż się spodziewano.
2. Fundamenty są wykorzystywane od nowa.
3. Łopaty wiatraków już nie są utylizowane. W zależności od tego z czego są zrobione używa się ich jako paliwo, surowiec mineralny, lub mieli na granulat, który potem używany jako dodatek do betonu, asfaltu, a nawet płyt kompozytowych.

Rozwija się w tej chwili recykling chemiczny, który pozwala na odzyskanie żywicy i włókna.

1

@Batys brak słów po prostu

1

@Bernard777 tak, wiem. Ale to nie do końca jest pewne. Norwegowie robią co mogą, żeby go zostawić do lata.

1

@Eklerek nie wiem co ma Niemiec z tyłu głowy, ale po Twoim wpisie wiem, że nie do końca rozumiesz co czytasz.

4

@Bernard777 i byle nie Inter.

10

@NeroTFP1 i tak trzeba z gówniakami mardyciokami

3

Rob Dorsett, Sky Sports News:
„Manchester United wyciągnął wnioski z kadencji Rubena Amorima i Erika ten Haga. Mają świadomość, że potrzebują kogoś z elity, kogoś o wielkim nazwisku, z osobowością pozwalającą sprostać rozmiarom klubu, jakim jest Man United, i wyjątkowym wyzwaniom, jakie stawia.

Mówisz o Thomasie Tuchelu, Carlo Ancelottim, Roberto De Zerbim, Luisie Enrique, Marco Silvie, Oliverze Glasnerze – wielkich nazwiskach, które zdaniem United podołają ogromowi tej pracy. Kiedy Amorim został zwolniony w zeszłym tygodniu, dowiedzieliśmy się, że powiedział swojemu otoczeniu, że był zaskoczony, jak wiele uwagi poświęca się Man United i jak duże jest to zadanie.

Dlatego nie sądzę, żeby United popełnili ten sam błąd i ponownie zatrudnili obiecującego trenera. Chcą kogoś, kto już tam był i to zrobił [był na szczycie, by walczyć o największe trofea]. Ale Carrick na razie ma szansę. Układ pierwszych meczów jest fatalny: Man City u siebie i Arsenal na wyjeździe, ale jeśli uda mu się osiągnąć dobre wyniki w tych dwóch meczach, nastroje w United będą pozytywne i pozwolą mu przetrwać resztę sezonu”.

Julian Nagelsmann jest zainteresowany pracą w Manchesterze United, jeśli zdecyduje się wrócić do klubowego futbolu.

Wprawdzie jest w pełni skoncentrowany na poprowadzeniu reprezentacji Niemiec na Mistrzostwach Świata, ale postrzega rolę menedżera Manchesteru United jako atrakcyjną opcję na przyszłość.

[Pete O'Rourke]

1

@mmaciass moja córa ma charakter mamusi, więc się rozpieszczać nie daje. Ona nigdy nic nie potrzebuje, niczego nie chce itd.

0

@mmaciass póki co to moja żona bardzo przeżywa. Ja jakoś mniej. Może dlatego, że ja też wyszedłem, gdy byłem w wieku syna, a żonka wyszła w zasadzie przed ślubem.
Chociaż obawiam się, że ja bardziej córkę będę przeżywał.

1

@Tasde i tu kolejny raz potwierdza się, że psiecko > kaszojad.

1

@mmaciass ST też sobie odpuściłem. W drugim sezonie. Heweliusz bardzo dobry.

No cóż, ja już nie mam problemów z wolnym czasem. Dzieci wyrosły, jedno wyfrunęło z gniazda, a i pracować już tyle nie muszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?