Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
W miastach będą zmiany nazw ulic. Zamiast ul. Powstańców Warszawskich/Śląskich/Wielkopolskich będzie teraz tak
https://zapodaj.net/plik-oe4SukJHxz
0
@tbas gówniana sprawa
8
@LOPEZ16 bo zajęta jest szukaniem chłopa, który dziecko urodził
8
Carlos Isaac za chwilę piłkarzem Widzewa? Tak, jest na to wielka szansa.
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Bernard777 @michal26 @Arkon @Azrik @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @zgiru @Stinger_ i inni
0
@BezglutenowyPedri @Kgorecki2500 opinia?
0
@mmaciass no ja się mniej więcej w tym momencie poddałem i odpuściłem ten serial. Ale już nie pamiętam, bo to było pewnie z 7-8 lat temu
1
@wpwelement może i Oski będzie ostatnim, który zdzierżył, ale też pierwszym, który wygrał w kilku kategoriach. @FcPortoFan1999
0
@Popitek12 mądrego to i miło poczytać
4
@Bolton ja na wszelki wypadek nie przyjdę. Ostatnia impreza była krwista.
0
@Faro Yamal, albo Vithinia? W sumie może być.
22
Jak podaje gazeta wybiórcza oraz radio strwam jednym z głównych kandydatów do wygrania złotego balona La Bamby jest Oski @FcPortoFan1999 , ale po piętach depcze mu Julka @July_6_BcN .
Niestety maszyna licząca głosy została zhakowana przez gang oponiarzy pod przywództwen @Luciano99 ksywa Lucek młodszy.
W związku z tym komitet Złotego Balona postanowił liczyć głosy ręcznie.
Sędziowie @wpwelement i @Eoren w pocie czoła liczą każdy głos dwa razy. Jednocześnie obiecują, że wyrobią się do ogłoszenia wyników.
1
@kubix05 wystarczyło go puknąć odpowiednio i już stopień więcej.
Ale ale. To do dziś są najlepsze termometry. Mam jeszcze dwa. Te gówna na baterie pokazują jak chcą i co chcą.
1
@Frimpong haha
Dobre
2
@FCBparasiempre dokładnie. Od rana czytam te śmiechy z Realu i myślę sobie, żeby się to wieczorem nie.....
0
@Azrik a co do Kornviga. Gość ponoć jest świetny. I czy ja wiem, czy urodzaj boadztwa? Jeśli będą grać 4-3-3 to jak znalazł.
0
@Azrik generalnie istnieje temat Wiśni i Kędziory. Wiśnia jest zdecydowany prawie. Ale ale. Jest jeszcze ktoś, nie wiem kto, ale ponoć najlepszy z tej trójki.
5
@marcin62 jeden Wilk, jeden wpis i same głupoty. Szwajcaria nie jest najbogatszym państwem na świecie. A jeśli chodzi o płacę minimalną to jest różnie, bo to zależy od kantonu.
7
Z ziemi włoskiej do Polski?
Reprezentant kraju w Widzewie?
Duże prawdopodobieństwo.
Do Widzewa przyjdzie też mniej więcej za tydzień Emil Kornvig. I to będzie raczej na tyle w tym okienku.
Widzew był dogadany z Kevinem Boma, ale klub z Portugalii krzyknął za niego za dużo. I choć w Łodzi chcieli za niego znów pobić rekord transferowy ekstraklasy, to cena była nie do przyjęcia.
@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Bernard777 @Azrik @Arkon @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @zgiru @Stinger_ i inni.
1
@mmaciass tak, na starych fundamentach stawia się nowe wiatraki. Fundamenty się oczywiście poprawia. Widziałem to na własne gały niedaleko Zgierza.
Jest dokładnie tak jak napisałem. A będzie to za kilka lat powrzechne i wręcz normalne.
Resztę dobrze napisał @ifoa
Ślad węglowy dla danego produktu/urządzenia liczy się w całości. Od pół produktów, po transport tego itd. No wszystko w to wchodzi.
Po prostu, nie ma co walczyć z wiatrakami, bo jest to po prostu jeden z najbardziej ekologicznych rozwiązań na ten moment.
Nie ma też co się przejmować utylizacją elementów, bo nim my będziemy to robić, to wszytko będzie w pełni rozwinięte.
4
@mmaciass to jest kłamstwo oparte na prawdzie. Czyli coś, co uwielbia Krzysiu Bosak.
Bo, o ile rzeczywiście produkcja betonu odpowiada za 7-8% emisji tak dalej są już bezedury.
1. Beton ma właściwości pochłaniające CO2. A najnowsze badania MIT wskazują, że robi to o wiele bardziej, niż się spodziewano.
2. Fundamenty są wykorzystywane od nowa.
3. Łopaty wiatraków już nie są utylizowane. W zależności od tego z czego są zrobione używa się ich jako paliwo, surowiec mineralny, lub mieli na granulat, który potem używany jako dodatek do betonu, asfaltu, a nawet płyt kompozytowych.
Rozwija się w tej chwili recykling chemiczny, który pozwala na odzyskanie żywicy i włókna.
1
@Batys brak słów po prostu
1
@Bernard777 tak, wiem. Ale to nie do końca jest pewne. Norwegowie robią co mogą, żeby go zostawić do lata.
1
@Eklerek nie wiem co ma Niemiec z tyłu głowy, ale po Twoim wpisie wiem, że nie do końca rozumiesz co czytasz.
4
@Bernard777 i byle nie Inter.
10
@NeroTFP1 i tak trzeba z gówniakami mardyciokami
3
Rob Dorsett, Sky Sports News:
„Manchester United wyciągnął wnioski z kadencji Rubena Amorima i Erika ten Haga. Mają świadomość, że potrzebują kogoś z elity, kogoś o wielkim nazwisku, z osobowością pozwalającą sprostać rozmiarom klubu, jakim jest Man United, i wyjątkowym wyzwaniom, jakie stawia.
Mówisz o Thomasie Tuchelu, Carlo Ancelottim, Roberto De Zerbim, Luisie Enrique, Marco Silvie, Oliverze Glasnerze – wielkich nazwiskach, które zdaniem United podołają ogromowi tej pracy. Kiedy Amorim został zwolniony w zeszłym tygodniu, dowiedzieliśmy się, że powiedział swojemu otoczeniu, że był zaskoczony, jak wiele uwagi poświęca się Man United i jak duże jest to zadanie.
Dlatego nie sądzę, żeby United popełnili ten sam błąd i ponownie zatrudnili obiecującego trenera. Chcą kogoś, kto już tam był i to zrobił [był na szczycie, by walczyć o największe trofea]. Ale Carrick na razie ma szansę. Układ pierwszych meczów jest fatalny: Man City u siebie i Arsenal na wyjeździe, ale jeśli uda mu się osiągnąć dobre wyniki w tych dwóch meczach, nastroje w United będą pozytywne i pozwolą mu przetrwać resztę sezonu”.
Julian Nagelsmann jest zainteresowany pracą w Manchesterze United, jeśli zdecyduje się wrócić do klubowego futbolu.
Wprawdzie jest w pełni skoncentrowany na poprowadzeniu reprezentacji Niemiec na Mistrzostwach Świata, ale postrzega rolę menedżera Manchesteru United jako atrakcyjną opcję na przyszłość.
[Pete O'Rourke]
1
@mmaciass moja córa ma charakter mamusi, więc się rozpieszczać nie daje. Ona nigdy nic nie potrzebuje, niczego nie chce itd.
0
@mmaciass póki co to moja żona bardzo przeżywa. Ja jakoś mniej. Może dlatego, że ja też wyszedłem, gdy byłem w wieku syna, a żonka wyszła w zasadzie przed ślubem.
Chociaż obawiam się, że ja bardziej córkę będę przeżywał.
1
@Tasde i tu kolejny raz potwierdza się, że psiecko > kaszojad.
1
@mmaciass ST też sobie odpuściłem. W drugim sezonie. Heweliusz bardzo dobry.
No cóż, ja już nie mam problemów z wolnym czasem. Dzieci wyrosły, jedno wyfrunęło z gniazda, a i pracować już tyle nie muszę.