1

@Arkon Póki co raczej nie. Adamczuk jest. Zobaczymy jak będzie gotował.

4

Guardiola do grudnia i City bierze Papszuna.

Oski opinia. @FcPortoFan1999

1

@FCBparasiempre dzisiaj wyszło na moje ;)

1

@michal26 tak jak sobie porozmawiałem na widzewskiej wigilii z paroma osobami decyzyjnymi z klubu, jak i z samym właścicielem, to mi wyszło, że my jedno wielkie gówno wiemy, jeśli chodzi o to co się dzieje w klubach. A u nas dziennikarze sportowi nie są tak tragiczni, jak w Hiszpanii.

2

@michal26 no widzisz. Za mało danych, żeby się wypowiadać.
A tu mogą pójść jeszcze inne umowy, o których nikt nic nie wie.

0

@kanver_ obniżą na bank producenci, bo sprzedaż im drastycznie spadła. Kwestia co będzie na innych szczeblach drabiny.

1

@FCBparasiempre mam nadzieję, że United to jakimś cudem wygra

4

Sprawa jest poważna.

Zadzwoniła do mnie zapłakana kuzynka z Ząbek. Mówiła, że są świadkowie, którzy widzieli jak przywódca gangu oponiarzy, nijaki @Luciano99 ksywa Lucek Młodszy wysłał swojego zaufanego człowieka z łapówką do liczących głosy w plebiscycie Złoty Balon La Bamby. Początkowo ten podejrzany typ o ciemnej karnacji, o ksywie @Kessie i nienachalej urodzie, gdy zobaczył banktot 50 zł zgłupiał i wpadł do Żabki. Kupił cztery kuflowe mocne i Hot doga. Strach przed szefem wziął jednak górę i resztę dostarczył do jury konkursu.

Ja nie chcę nikogo o nic oskarżać, ale podobno sprawa jest komentowana nawet w Sejmie. Nijaki Roman zwany Koniem mówi, że umoczeni są tu również bracia kamraci. Domaga się ponownego przeliczenia głosów.

0

@clyde tak, ale polecam obejrzeć, bo w sumie wszystkie są dobre. @Colon

5

@patataj kaucja na butelki też pomogła.

2

@Arkon nie. Ale Masłowski to Widzewiak z krwi i kości.
Poza tym, jak on się u rodziny w Zduńskiej Woli pokaże, jak pójdzie do Legii?

5

@Kapitan hawk no siema. To ja Cię nominuję do złotego balona La Bamby.
Kategoria śledczy roku.

8

28 lat później: Świątynia Kości

Ależ to jest dobry film. Zaryzykuję stwierdzenie, że to najlepszy horror, jaki powstał w XXI wieku. W mojej subiektywnej ocenie.
Ralph Fiennes geniusz.
Jest brutalnie, jest dobrze fabularnie i jest zajebiście wizualnie.

Mocno polecam

@MesQueUnClub_87 @clyde @Kgorecki2500 @michal26 @Colon @BorzyKrzys @Gary @Konradowskyy @kubix05

1

@draxidox Gruzja to piękne góry, fajne skalne miasta, dobre żarcie i nic więcej.

Psiecko dałeś pod opiekę babci, czy hotel dla psieci?

2

@Arkon to raczej nie wyjdzie. Masło jednak ma z Legią nie po drodze. Ale kto wie.

3

@Arkon @FcPortoFan1999 ciekawe jakby sobie Masłowski poradził z dużymi pieniędzmi

7

Jagiellonia ma kupić młodzieżowego reprezentanta Portugalii na miejsce Pietuszewskiego.
To Keyan Varela ze szwajcarskiego Servette FC.
Jadźka ma zapłacić milion euro.
goal.pl

@michal26 @Azrik @Arkon @FcPortoFan1999 @Bernard777 @Stinger_ i inni

1

@Kozinho. Nie mam kredensu

4

@jacobFCB a jakbyś podparł to wygraną United po kursie 3,60 i wjechał za 10 tys. złotych, to w ogóle bajka.

1

@michal26 a po co ja wstałem o 4:15, to już w ogóle zagadka.

9

@Sysia11 nie. Raczej po prostu dużo więcej zarobi

1

@michal26 ja po prostu tego nie oceniam. Nie mam żadnych danych i żadnej wiedzy, żeby to robić.
A hiszpańskim dziennikarzom wierzę mniej więcej tak, jak polskim politykom.
Do tego jak się spojrzy z kim ten deal był tak naprawdę robiony, to w dłuższej perspektywie może to nieco inaczej wyglądać.

Po prostu nic nie wiem, żeby kogokolwiek od frajerów wyzywać.

0

@michal26 ja tego nie oceniam. Szczególnie, że nie znam żadnych warunków tego, żadnych ustaleń itd.
Z pragmatycznego punktu widzenia, jeśli firma ma możliwość oszczędności, to powinna to zrobić. Do tego tam może wchodzić pełno innych rzeczy, o których nie wiemy.

5

Łapcie najnowszą prognozę.

I do zobaczenia jutro


https://zapodaj.net/plik-IDH0nkmozd

2

@DragonxNF nie nie nie

5

@DragonxNF nie moje klimaty zupełnie. Ale lepsze to niż rapsy, czy disco z pola.

1

@LukaszFan problem jest taki, że to wszystko jest oceniane przez ludzi, którzy G w temacie wiedzą.

11

Lepiej posłuchajcie dobrej muzyki

@MesQueUnClub_87 @Gary @JimMorrisonFCB @Colon


2

Widzew


8

Czasem to chciałbym zobaczyć jak FC Barceloną zarządzają niektórzy z La Bamby. Przecież to jest kur zapiał takie proste. A przynajmniej wydaje się być, jak czytam ekspertów z tej strony. Normalnie, aż dziw bierze, że prawnik, specjalista od prawa spółek, przedsiębiorca sobie nie radzi. I większość co robi, to czyste frajerstwo, głupota itp.


Nie jestem fanem Laporty, nie chciałem go na tym stanowisku, ale jak czytam domoroslych ekspertów to czasem nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?