Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Conradxc nie jestem pewny kto więcej zarabia, ale mniejsza.
Jak nie masz predyspozycji do medycyny, czy mechatroniki, to może zamiast iść na studia typu dietetyka zrób sobie uprawnienia na odpowiednie maszyny budowlane.
2
@Kozinho. Zgłoszony za prowo
Smacznego
5
@KamQiX dobrze. To ujmę tak. Lepiej zostać lekarzem, inżynierem mechaniki, lotnictwa, budownictwa, mechatroniki i wiele innych, niż dietetykiem, czy fililiogiem rumuńskim
0
@Rastafarnianin to przez te karły
0
@NeroTFP1 na pewno ma to duże znaczenie.
1
@Dari0G tak, wyjątek potwierdzający regułę. Mi chodzi o całość.
Roberta znam bardzo dobrze od lat 90-tych. Nawet opłatkiem się z nim dzielę od kilku lat na Wigilii.
0
@KamQiX oczywiście
0
@July_6_BcN to już zależy od osoby.
Ale ale piwo może kupić? Ślub może wziąć?
11
@draxidox studia wybierają sobie ludzie już dorośli. Jak wybrała, tak ma.
Pamiętam w połowie lat 90-tych większość się pchała na jakieś bankowości, zarządzanie, pierdyliard odmain ekonomi. Wszyscy się ze mnie śmiali, że idę na polibudę. Dzisiaj ja się z nich mogę pośmiać.
0
@Cryptolis żebyś się nie zdziwił.
1
@PatrykBarca tak. Zasadniczo to cholernie kluczowe dla kraju, żeby krajem rządzili ludzie którzy przestrzegają prawa.
0
@Cryptolis i usiądzie sobie między Władymirem Władymiorowiczem i Aleksandrem Ryharowiczem Baćką?
1
@PatrykBarca to wbrew pozorom nie są błahe sprawy
0
@mmaciass to nie do końca tak, że fan mercedesów. Jak się pojawi jakiś Mustang, albo Impala to też będę napalony.
3
@Arkon no trochę za dużo. Ale w sumie to bardziej z myślą o kolejnym sezonie
2
@gumaz co z tego, jak i tak zapewne będą rządzić
1
@Arkon w sumie to od gracza zależy najwięcej
6
Nowy sondaż.
Swoją drogą to ciekawe ile ma takie Imperium Kontratakuje?
@michal26 @Kgorecki2500 @mmaciass @Konradowskyy @Aragorn33 @Gary @Arkon oraz Oski @FcPortoFan1999i@FcPortoFan1999 i @Roobo
1
@mmaciass Ty, no i zaprosił Putina i Łukaszenkę
3
@Colon wiesz co dobre. A "Starless" to prawdziwa perła
0
@Azrik on już grał na PO, LO, DM ale ponoć nawet na stoperze może zagrać
0
@BorzyKrzys tak. Mam już dość tego Nike
0
@BorzyKrzys pierwsza z prawej
1
@mmaciass ciekawe, czy Dunczyków zaprosi?
0
@Kazragore aha, czyli fajnie
2
@July_6_BcN nawet przez pączkowanie?
15
Dylematy w piekle kobiet
https://zapodaj.net/plik-Js3Genzz8F
@clyde @July_6_BcN @DariaFCB @BojanKriKicz opinia?
0
@Kazragore nie wiedziałem. Co tam się dzieje?
0
@Vekk Thermomix to na kilku pozycjach zagra. Myślę, że teraz się go nie pozbędą. Może latem.
1
@mmaciass jak wrócę z Pragi, to spróbuję.