1

@kocuur mój pierwszy idol to Włodzimierz Smolarek, Romek Wójcicki, czy Wiesiek Wraga. Pierwszy klub to Widzew. Pierwsze mistrzostwa to 1986. Płakałem jak @Kessie nad potłuczonym kuflowym mocnym po meczu z Brazylią.

3

@kubix05 w pierwszej trójce moich ulubionych piłkarzy FC Barcelony jakich miałem okazję oglądać. Obok Puyola i Stoiczkowa.

0

@BorzyKrzys no to jest film, obok którego nie da się przejść obojętnie. Świetny.

2

@Bocheno1 kościół to ostatnie miejsce, do którego zabrałbym swoje dzieci.
@Comentateiro zapisz to...

7

@BorzyKrzys @Kinginiesta chyba trzeba samego wrzucajacego zapytać.

@draxidox jak to jest? Nie oglądasz, nie czytasz, nie weryfikujesz tego co wrzucasz, ale nie przeszkadza Ci to w skomentowaniu? Czy jednak nie rozumiesz co oglądasz lub czytasz?

22

@Rifek chodzi o to, że bardzo dużo ludzi już nie tylko nie rozumie co czyta, ale również nie rozumie co ogląda. Szczególnie, jeśli materiał trwa dłużej, niż minutę. I skoro Krzysio napisał, że to laurka, to tak musi być.

32

@draxidox obejrzałem to dwa razy. I serio, nie wiem gdzie tu jest laurka? Pokazali wypowiedzi i punkt widzenia obu stron.
Dla mnie tak wygląda rzetelne dziennikarstwo. Pokazanie wszystkiego, a nie tylko jednego punktu widzenia.
I na koniec wydźwięk tego materiału jest negatywny dla tego gościa ze schroniska.

0

@Andi18 serio nie wiesz?
To kluby żyły ponad stan. Całymi latami, a nie tylko chwilę. To kluby brały kredyty, żeby spłacać kredyty. Tak się nie dało wiecznie egzystować. W końcu przyszla pandemia i przyspieszyła to, co było nieuniknione. Wtedy kluby wprowadziły zamordyzm FFP.

1

@Kgorecki2500 żeby to chociaż bylo Lego Technics

5

Jednemu i drugiemu nie powierzył bym funkcji dyżurnego w szkole podstawowej.


3

@Kgorecki2500
Młody padawanie, stronę Mocy zmieniasz ty, tak mi się wydaje... Hm? Czyżby oblicze prawdziwe Prawej Strony poznał tyś już?
​A może na uczelni... tam przekonują cię skutecznie, co? Wielka wiedza, wielkie kuszenie! No chyba że... kobietę poznałeś i ona prostuje ścieżki twoje. Hehe!
​Jak to z Tobą jest, powiedzieć mi musisz. Ciemność czy światło w sercu twoim teraz gości?

0

@ferdas_rawa ja też się nie mogę doczekać. Ale już blisko.

1

@michal26 Tebas nie ma z tym nic wspólnego. To kluby się same zniszczyły.

2

@Kgorecki2500 u mnie były flaki własnej roboty, zrobione przez żonkę.
Potem wjedzie jeszcze grillowana pierś z indyka plus surówka z kiszonych buraczków.

@Gary @mmaciass

4

@michal26 haha. W sumie to wiedziałem o tym

1

@FcPortoFan1999 przydałaby się jednak. Mielibyśmy gdzie na sanki jeździć

3

@tomek8756 wrzuciłeś w sumie trzy twitty i jeden głupszy od drugiego.

0

@Pawlak1992 Karl Etta Eyong.
Ewentualnie Vlahovic

3

@Luciano99 no Ty to nie pamiętasz, gdzie się rano obudziłeś.

0

@Gibbon_FCB pamiętam, że oglądałem ten mecz. Kibicowałem Brazylii jak zawsze. I jak zawsze przeciw Niemcom.
Ale gdzie wtedy byłem, gdzie ten mecz oglądałem, to nie mam zielonego pojęcia

0

@FcPortoFan1999 wiesz co Oski? Gdy tu piszą o paletkarzach, oponiarzach itp., to przynajmniej wiem o czym mowa. Nie znam się, ale wiem z czym to się je. Natomiast esport to dla mnie już zupełnie czarna magia. W związku z tym najprawdopodobniej automatycznie pomijam takie posty. Nawet nie zwracając na to uwagi.

1

@mmaciass jeśli chodzi o Merkosur, Ukrainę, to uwierz mi, to najmniejszy problem, jeśli chodzi o żarcie jakie jemy.
Generalnie trzeba sobie powiedzieć jasno. Jemy syf, który codziennie nas truje. Trzeba to zaakceptować i żyć dalej.

0

@mmaciass nie jem ryżu wcale. I bynajmniej nie chodzi o arsen, bo kto te 40 lat temu o tym myślał?
Ja od samego zapachu gotowanego ryżu mam odruch wymiotny, a co dopiero to do buzi włożyć.

(tu powinien być rzygający emotikon)

1

@FcPortoFan1999 czerwiec, lipiec to jest mnie tu mało. Bardzo mało. Mam lepsze rzeczy do roboty, niż La Bamba. Czyli muszę czekać do października

0

@tbas bo jesz ją bez cynamonu

1

@FcPortoFan1999 jakoś tak nie zwróciłem na nich uwagi.

0

Myślałem, że najgorsi są paletkarze, oponiarze i narciarze skokarze. Ale nie.

Najgorsi są Owsiakarze.

1

@mrboom fajnie :)

2

@FcPortoFan1999 tak. To porządna bitwa była

3

@FcPortoFan1999 pacz to. Byłem na tym meczu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?