0

@Colon Sturdust

1

@FcPortoFan1999 i Oski też ban

0

@michal26 i leci ban za nie oznaczenie ;)

1

@mmaciass cięta riposta? Ok. :)
Obejrzę po południu

0

@Karol145 cały wymiar sprawiedliwości trzeba stworzyć na nowo

0

@Gary @mmaciass a kto jest temu winny według Was, że polskie firmy rzadko kiedy podbijają świat lub Europe?

13

@Roobo miałem napisać, że nie znam nikogo, komu od 2000 roku życia nie podniósł się poziom życia. Znam. To są pijacy, nieroby itp.
Każda inna osoba, którą znam żyje na wyższym poziomie niż ćwierć wieku temu.

A jak tak spojrzę na społeczeństwo ogólnie, to też widzę ogólną poprawę jakości życia. W porównaniu do roku 2000.

2

@Strays77 ja nie używam żadnej apki.
Piekę mięso, ryby, warzywa, zapiekanki.
@clyde na przykład robi kurczaka palce lizać.

1

@urbipl @Azi z tego co ja wiem, to wymaganiom Wiśni nie sprostały Getafe, Sassuolo, Lecce i Hellas. Także ten. Dlatego zaczął spoglądać na Widzew, który mu wcześniej złożył dość mocną propozycje

2

@marcin62 od razu chore. Po prostu @MesQueUnClub_87 spełnił swoją zachciankę i ma z Wieniawą nocowanke.

3

@Kgorecki2500 no jego to już wtedy naród nienawidził

1

@Zoker sama wygrana może nie wystarczyć. Musimy wygrać wysoko, bo póki co mamy gorszy bilans bramek, niż Chelsea. Także my musimy roznieść w pył tę Kopenhage. Niczym Chodkiewicz pod Kircholmem wojska króla Karola.

1

@mmaciass już nie smażę. Z pewnych dań w moim wieku trzeba zrezygnować po prostu.
Jedynie czym zgrzeszę, bo się oprzeć nie mogę, to smażone kanie w panierce. Wtedy smażę na maśle klarowanym. Jakoś mi nie smakuje smażone na smalcu.

1

@Gary i ta odpowiedź wygrywa xD

0

@July_6_BcN haha, dobre

0

Jest taka wieś niedaleko Ełku. Suczki.

Czyli mieszkanki Suczek to?

@NeroTFP1 Ty tu w język polski potrafisz.

I nie, nie dam się zbyć nowomomową, czyli, że to osoby mieszkające w Suczkach.

5

@Azi teksty o płodach są pana Tarczyńskiego, nie moje.
Co do drugiej sprawy, to jest to tekst o ludziach, nie o obozach.

0

@July_6_BcN chwilę wcześniej pisałem sms do Adama. I chyba coś z pamięci telefonu poszło na La Bambę

3

@MesQueUnClub_87 kupa świetnych filmów. Ale Żądło to pieprzony majstersztyk.

@BorzyKrzys

1

@IronSanHybrid haha, nie wiem skąd mi się to "cześć Adam" tu w ogóle wzięło. Chyba jakoś z smsa do wspólnika.
Masakra

0

@IronSanHybrid cześć Adam. Jak byś mógł, to mnie oznaczaj proszę.

1

@mmaciass myślę, że dzisiaj niejednego połączenie dużej ilości KM z tylnym napędem pokona.

22

Logika Dominika Tarczyńskiego.

Zniekształcone płody muszą się rodzić i umrzeć w cierpieniu. A jeśli matka zdecyduje się na aborcję, to jest do morderstwo.

ICE zabija matkę trójki dzieci. Tarczyński - Good Job.

Czasami się zastanawiałem skąd się wzięli niemieccy sadyści w obozach koncentracyjnych. Albo ubecy po wojnie.

I chyba teraz już wiem.

1

@BorzyKrzys czyli do Barcelony go.
W zamian Juventus może dostać de Jonga i sympatycznego, niemieckiego Johnnego Bravo w pakiecie.

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Cięta riposta z rana jak śmietana


https://zapodaj.net/plik-w6snvlcJNm

2

@BorzyKrzys widziałbym go w Barcelonie FC.

0

To jest złoto

0

@Karol145 no dobry, ale ja go nie trawię.

1

@Safinetka haha. Mało groźny ten @Gary w takim razie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?